Skocz do zawartości
D2mian

Zjazd PurePC - kto będzie i czym jedziecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako, że do dnia zero już coraz bliżej wpisujcie się tutaj kto będzie jechał na zjazd PurePC.

Jeśli planujecie zabrać swoją drugą połowę (mile widziane) to również się wpisujcie.

A i jeszcz jedno, piszcie kto jedzie z danego miasta i czym (PKS,PKP, inne)

Pozdrawiam

 

 

Ja jadę na 100% wraz z "żoną".

W końcu poznam romka i reszte ekipy na żywo.

Oczywiście śmigam ze Szczecina albo z marco autem a jak nie to PKP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jade z Wrocławia Głównego PKP. Sam, chyba że ew. spotkam się z kimś w pociągu :) Lub jeśli ktoś będzie przejeżdzął przez moja mieścine samochodem, to z miłą chęcią mogę się zabrać (ofkoz. zwróce koszty itp. :) ).

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja jako organizator i człowiek od wielu spraw pojawiam się wcześniej bo jest trochę przygotowania. Jade zapewne wozem, aby pozabierać trochę sprzętu na impreze. Jadę 11 lub 12 sierpnia no i wracam 20 sierpnia w nocy do Warszawy.

 

Rozmawiałem właśnie z Samhainem i okazało się, że jednak najtaniej i najwięcej będzie noclegów 3-osobowych.

Dokładny cennik noclegów innych znajdziecie pod poniższym linkiem:

http://www.pg.gda.pl/osiedle/cen.shtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze właśnie nie wiem.

Ja organizuje dla Was rozrywkę czyli Overclocking i możliwość dobrej zabawy wieczornej.

Noclegi i organizacja konkursów, rozstawienie stoisk itp. to działka Samhaina, bo przecież to jego zjazd. My jako serwis jesteśmy tylko partnerem strategicznym a nie główną organizacją.

 

Wszystko zapewne będzie wiadomo pod koniec lipca więc i tak będzie trochę czasu na ustalenie na którą strone zasypiać :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janio nie mięknij, pojedziemy PKP, całkiem niezła ekipa się szykuje.

 

Przynajmniej w PKP idzie się wyspać, w aucie nie dam rady.

 

Jakby co to z forum RN też jest parę osób. zbieramy siędo kupy i jadymy Zenuś jadymyyy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe na 100% wraz z moja dziewczyna. Z racji mojego aktualnego miejsca pobyru (łeba) bede jachal przez Lębork i mam tylnie siedzienie w samochodzie wolne ;) no moze jeszcze bagażnik :] moge kogoś z tej trasy zabrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę ze Skarżyska-Kam, pewno PKP, chyba, że ktoś z południa (z Krk albo skądś) będzie jechał i bedzie miał 2 miejsca wolne to chętnie sie zabiorę :)

Mieszkam blisko Ciebie, więc można będzie pomyśleć nad wspólnym wyjazdem:> Ale to jeszcze zobaczymy jak się wszystko ułoży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam blisko Ciebie, więc można będzie pomyśleć nad wspólnym wyjazdem:> Ale to jeszcze zobaczymy jak się wszystko ułoży.

Uh, też prawda :) Masz może samochód ? Bo chciałem chłodzenie też zabrać :rolleyes:

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uh, też prawda :) Masz może samochód ? Bo chciałem chłodzenie też zabrać :rolleyes:

Mam, ale nie wiem czy nim będe jechał, bo bardzo prawdopodobne, że dojdzie do sprzedaży. Jak będzie coś bliżej zlotu to pogadamy o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A kto z Warszawy jeszcze sie zabiera? Chciałbym sie pojawić na zjeździe ale samemu nie chce mi sie jechać.

Ja też sie pisze jak by co, więc pisać na pw ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

el0

 

Śląsk!! - nasz pociąg omija Wawe szerokim łukiem ;)

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...