Skocz do zawartości
D2mian

Zjazd PurePC - kto będzie i czym jedziecie?

Rekomendowane odpowiedzi

DLACZEGO... DLACZEGO na drugim końcu Polski :]

 

jestem w tamtych STRONACH* ale od 1 do 13 sierpnia ;]

 

 

* :D

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe w pucku od 17-20 w pucku całkiem blisko ale pojechać tam napewno nie będe mógł ze względu na ragaty ;/ ;/. Jak by to było tydzien wczesniej to idealnie bo wtedy jestem w gdyni ;] ;]. to może tydzien wczesniej ;]??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gliwice/Tarnow, bo mniej wiecej w polowie sierpnia czeka mnie przeprowadzka ;D ale nie wiem niestety kiedy dokladnie... Sam juz nie wiem czy rzucic ta willa o sciane ;) i jechac z wami, bo chetnie bym w koncu pojechal na jakis zjazd zeby poznac ludzi z PurePC. Jest ktos z fura z moich okolic? G-ce lub Tarnow :)

 

DLACZEGO... DLACZEGO na drugim końcu Polski :]

 

jestem w tamtych sromach ale od 1 do 13 sierpnia ;]

Jakich sromach do diaska? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe w pucku od 17-20 w pucku całkiem blisko ale pojechać tam napewno nie będe mógł ze względu na ragaty ;/ ;/. Jak by to było tydzien wczesniej to idealnie bo wtedy jestem w gdyni ;] ;]. to może tydzien wczesniej ;]??

Mhm - tydzień wczej i będzie o jednego wiktora więcej ;)

 

Jakich sromach do diaska? :lol:

Stronach... :D dzieki - poprawiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleko bede miec, bo ze Stolicy bede jechał, ale jakas ekipa na pewno mnie przygarnie :]

Ja czekam na to samo :P Jak będziesz mieć jakiś transport to może daj znać, chętnie bym skorzystał. :) Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam rodzinke w Gdansku i to by mi pasilo. Gorzej jest ... z praca, bo jestem zawalony robota na kilka miechow i jeszcze mam spore zaleglosci; do tego dziewczyna niebardzo chce jechac... wiec na 50% moze sie zjawie. Jak bede mial do dyspozycji samochod (o ile mojej polowce nie bede musial zostawc) to moge kogos zabrac, ale bedzie sie musial dorzucic do bajury. Zrobcie kiedys zjazd gdzies w Łodzi gdzie kazdy bedzie mial blizej :D Pozdrawiam i mam nadzieje ze poznam Romka i innych a nawet Grzesia rocznik 90 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede, bo w koncu takiej imprezy tak blisko przegapic nie mozna.....

 

a z wami spac nie bede, wracam codziennie do domku, bpo jeszcze mnie zgwalcicie w tym akademiku czycuś :lol: nie no poprostu szkoda mi kasy :P ale na jakies jedno piwko pojsc bede mogl wieczorkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

nawet Grzesia rocznik 90 ;)

Aż sie zawstydziłem :-P Jak mnie ktoś zabierze to sie zabiore, może razem z Miazga82, Neo_x'em i zavader'em. Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm skad jestes?? ;] bo tez mam mniej wiecej taki kwawalek do gdanska :D

Oj w Twoim miescie czesto spedzalem wakacje, na plazy no i w morzu... Dobra tez czasami w pub'ach :wink: :). Jestem z Kaszub, ale to w zupelnie innym kierunku niz Ty :wink:. Chyba, ze chcesz nadrobic jakies 100 km, potem jeszcze 60 km do Gdanska :lol:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie pojechał ale to drugi koniec Polski, jeszcze zobaczymy jak to bedzie. Jak by sie ktos z małopolski wybierał (no i mi do tego czasu uda sie zdobyc kase :) ) to niech da znac, chetnie bym wszystkich poznał.

 

Aha

jak za rok ma byc gdzies na południu to jestem w stanie tyle przeczekac ;)

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi zrobicie na moim podwórku przed domem i przyślecie imienne zaproszenie to jest pewna szansa że się pojawię.

 

 

Ludzie ogarnijcie się:> Jak ktoś chce, to i tak przyjedzie, a jak rzeczywiście jest to dla niego przeszkoda to niech nie narzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde tak chciałem w tym roku pojechac i pewnie nic z tego nie bedzie mam ponad 800 kilometrów :mur:

Do Twojego miasta Kamilo23 nigdy nie zawita forum :lol: :D.

 

A ja w pelni szczescia bo to jest najblizszy zlot, od 2002 roku :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani mi sie waz sie nie zjawiac, bo zle sie to dla Ciebie skonczy :P

Heheh ... wszędzie sie tylko szantażują. Na mnie sie juz też uwzięli.

Poca wyskoczył żebym mu dupcię całował, a Romkowi mam piwo stawiać :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...