Skocz do zawartości
D2mian

Zjazd PurePC - kto będzie i czym jedziecie?

Rekomendowane odpowiedzi

to bedziesz czy nie bedziesz? :P

No nie wiem ... Poca mnie przeraża B)

 

P.S.: Nie no, ale tak jak juz pisałem ja na bank jadę. Nie ma bata. W zeszłym raku jakoś nie mogłem, to w tym nie mogę przegapić. Tylko nie wiem czym jechać. Samochodem bym mógł, ale po pierwsze nie ma klimy (troche gorąco i męcząco) a poza tym benzyna trochę droga. Z drugiej strony PKS to już totalna męczarnia. Najlepszym rozwiązaniem byłby chyba pociąg. Nie wie ktoś może ile kosztuje InterCity z Wawy do Gdańska? Własnie dobrze by było tak sie jakąś ekipą jednym pociągiem ustawić.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z noclegiem? Może ci co jadą sami (np. ja) niech się zgadają i wezmą np. 3-osobowy pokój, zawsze bedzie raźniej :lol: No więc? : >

 

A co do pociągu, to tutaj pociąg, którym możemy ruszyć ekipą z Wrocka, są stacje pośrednie pokazane, takze można zobaczyć w jakich miastach bedziemy się zatrzymywać, może ktoś się dołączy? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z noclegiem? Może ci co jadą sami (np. ja) niech się zgadają i wezmą np. 3-osobowy pokój, zawsze bedzie raźniej :lol: No więc? :

Wystarczy zajżec na stone www.zjazd.pl :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zajżec na stone www.zjazd.pl :mur:

Nie zrozumiałeś mnie :) Chodzi mi o to, żeby się zgadać i wziąźc np. 3 osobowy pokój, bo troche tak głupio jednoosobowy dla siebie samego rezerwować, a tak przynajmniej bedzie wiadomo z kim się będzie mieszkać ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, ale zobaczę co uda mi się zrobić.

 

Poza tym ... kiedy będzie lista userów jadących, czy coś takiego ? :>

www.zjazd.pl ->uczestinicy, ale znając życie, pewna częsć tych osób się nie pojawi, no ale jakiś zarys jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szkoda bo poprzedni byl zacny ;]

Nie pamietam całego - ale ogólnie był pozytywny.. ;]

 

Heheh ... wszędzie sie tylko szantażują. Na mnie sie juz też uwzięli.

Poca wyskoczył żebym mu dupcię całował, a Romkowi mam piwo stawiać :lol2:

No zobacz.. a mnie pejczykiem straszył.. ;]

U Romka to standard, tylko by piwa wchłaniał.. [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo u mnie dylemat jest taki ,ze musze cos zrobic z moja kobieta ,bo ona jechac nie chce i nie godzi sie na to bym ja zostawil na te 3 dni :| Mam taka okazje bo ciotka mieszka w Gdanśku i mam nocleg zapewniony oraz sniadanie ,kolacje itd... Dzieki temu zaoszczedze na paliwo. Ehh wkoncu chcialbym sie zjawic.

 

BTW. Sikor tez jedzie ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.zjazd.pl ->uczestinicy, ale znając życie, pewna częsć tych osób się nie pojawi, no ale jakiś zarys jest ;]

Dziwne jest tylko to, że zgłosiłem sie tam juz jakis czas temu a na liscie nie widnieje moj nick ... chyba ze jestem ślepy.

Ktos mi to wytłumaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na listę uczestników, to na chwile obecną narzuca się jedno spostrzeżenie- bardzo mało osób z PurePC.

I już sporo osób zapowiedziało swoją nieobecność. Póki co nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony, ale wciąż utrzymuję że raczej pojade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na listę uczestników, to na chwile obecną narzuca się jedno spostrzeżenie- bardzo mało osób z PurePC.

I już sporo osób zapowiedziało swoją nieobecność. Póki co nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony, ale wciąż utrzymuję że raczej pojade ;)

Bo to zlot Samhaina, PurePc sie tylko podczepia. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie tego się obawiam, że zlot z samym Pure nie będzie miał tak dużo wspólnego.

 

Eeee tam, głupocisz [ciach!]ły ;]]] Targi we wrocku też niby niewlele z PPC miały wspólnego, a jak było? Było zaje...fajnie, kto był, kto był, wie o czym mowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, głupocisz [ciach!]ły ;]]] Targi we wrocku też niby niewlele z PPC miały wspólnego, a jak było? Było zaje...fajnie, kto był, kto był, wie o czym mowa :D

No fajnie, tylko ciastka kradli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, głupocisz [ciach!]ły ;]]] Targi we wrocku też niby niewlele z PPC miały wspólnego, a jak było? Było zaje...fajnie, kto był, kto był, wie o czym mowa :D

tak bylo genialnie, nocny maraton po wrocku w poszukiwaniu monopolowego :P

 

Muciek, jakie ciastka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś może ile kosztuje InterCity z Wawy do Gdańska? Własnie dobrze by było tak sie jakąś ekipą jednym pociągiem ustawić.

Jakby było coś więcej wiadomo o takiej ustawce to plz - dajcie znać :) z góry thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Z Torunia lub okolic ktoś się na zlot wybiera? Autem bądź pociągiem (ewentualnie autobusem)? Jeśli ktoś miałby wolne miejsce w aucie, to chętnie dołączę.

Chyba nie muszę mówić jak fajnie się podróżuje z moderatorem z Purepc? ;)

 

Edit: literówka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huhu, a z redaktorem to dopiero frajda ;) ;)

 

Także prosze jeszcze kogoś o znak, jak jedzie ze śląska czy skądś żeby zawinąc gdzies do mnie po drodze, ewentualnie radom czy cos obok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie muszę mówić jak fajnie się podróżuje z moderaotrem z Purepc? ;)

żebyś za dużo % nie rozlał yyyy znaczy rozdał :D :lol: Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ... Poca mnie przeraża B)

 

P.S.: Nie no, ale tak jak juz pisałem ja na bank jadę. Nie ma bata. W zeszłym raku jakoś nie mogłem, to w tym nie mogę przegapić. Tylko nie wiem czym jechać. Samochodem bym mógł, ale po pierwsze nie ma klimy (troche gorąco i męcząco) a poza tym benzyna trochę droga. Z drugiej strony PKS to już totalna męczarnia. Najlepszym rozwiązaniem byłby chyba pociąg. Nie wie ktoś może ile kosztuje InterCity z Wawy do Gdańska? Własnie dobrze by było tak sie jakąś ekipą jednym pociągiem ustawić.

Intercity, burzuj... :P Stawiam na jakies 60-70zl.

 

Ekspres jedzie 4.5h, kosztuje ok. 45zl (studencki z miejscowka). Ale jest lepszy numer - ok. 10 rano wyjezdza z Warszawy pospieszny Pobrzeze, ktory jedzie jakies 10 minut dluzej od ekspresu, a kosztuje (wraz z miejscowka, wiec nie ma problemu z brakiem miejsc) ok. 25zl 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huhu, a z redaktorem to dopiero frajda ;) ;)

 

Także prosze jeszcze kogoś o znak, jak jedzie ze śląska czy skądś żeby zawinąc gdzies do mnie po drodze, ewentualnie radom czy cos obok.

Lepiej z moderem jednak. ;) Wiesz ... dużo rzeczy można przypisać pod "działanie na rzecz forum". :razz:

 

Hmm , jeśli byłby organizowany wspólny wyjazd grupą pociągiem z Warszawy do Gdańska i również wspólny powrót to chyba bym się na to pisał. Cena dla mnie nie gra roli , więc co tylko kwestia idealnych ustawień i ekipy. :) Zbierać się , zbierać.

 

EDIT : Crosis -> ryzykowałbyś ? :P A jeśli Cię Twoi antyfani "przygarną" i wywiozą do lasu za to, że rozdałeś im bana za warezy czy % hę ? [;

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, tylko ciastka kradli :(

:lol2: Musialeś przypominać? :lol: Teraz leże pod biurkiem i kwicze :lol2:

 

tak bylo genialnie, nocny maraton po wrocku w poszukiwaniu monopolowego :P

 

Muciek, jakie ciastka ?

Taaa, genialnie :lol2: Niby wrocek takie duże miasto, a monopola znaleźć, to jak igle w stogu siania :P

 

Jak chcesz wiedzeć, jakie ciastka, pytaj maniakalnego, może ci powie :D

 

 

ojoj kupie ci dwie paczki jak bedziesz w Krk :P

 

Ale zostaw juz w spokoju tego kubusia ;]]]]

 

 

Wyrusza może ktoś z wrocka?

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, chcecie jechac do gdanska samochodem? Ciotka mowila mi ze w miescie jest taki burdel-remont że głowa mała....^^

Podobno juz na dojezdzie do miasta jest jakis remont i samochody puszczaja co pol godziny, a korek jest dluzszy niz lista warnow poci ;]

 

Ja sie raczej dowloke obciągiem, tudziez pocztą polską.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, chcecie jechac do gdanska samochodem? Ciotka mowila mi ze w miescie jest taki burdel-remont że głowa mała....^^

Podobno juz na dojezdzie do miasta jest jakis remont i samochody puszczaja co pol godziny, a korek jest dluzszy niz lista warnow poci ;]

 

Ja sie raczej dowloke obciągiem, tudziez pocztą polską.

Wy sie nie znacie, samochod sie zostawia poza miastem i potem komunikacja miejscka sie jezdzi :P

 

a co do korka to co tam, zamkneli poł gdanska na niewiadomo ile i Ty sie martw :D ale korki tylko w godzinach szczytu, o 3 rano jest luzik :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...