Skocz do zawartości
D2mian

Zjazd PurePC - kto będzie i czym jedziecie?

Rekomendowane odpowiedzi

hary86 >> to ze kac moralny jak i fizyczny z powodu wylupania sporej ilosci beero Cie meczy to nie znaczy ze musisz brednie na publicznym forum wypisywac, uspokoj sie odetchnij, zejdz na dol do monopolowego kup sobie czteropak i zmien opis na GyGy bo bardzo pesymistyczny jest <_< B-)

 

Jesli ktos bedzie sie ciagnal z zachodniopomorskiego to zapraszamy zeby dolaczyc do mlodziezowej ekipy w postaci hary + ja :wink: - planowany srodek transportu to PKP (2 lub 3 przesiadki i dojedziem :D).

 

Rok temu mowilem , "pojade za rok" , teraz sytuacja sie powtarza :P

Od gadania nic sie samo nie zrobi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hary86 >> to ze kac moralny jak i fizyczny z powodu wylupania sporej ilosci beero Cie meczy to nie znaczy ze musisz brednie na publicznym forum wypisywac, uspokoj sie odetchnij, zejdz na dol do monopolowego kup sobie czteropak i zmien opis na GyGy bo bardzo pesymistyczny jest <_< B-)

Mie się kac po bero nie ima ostatnio :P A pozatym to w tym smutnym jak nie powiem co miescie po 22 nie ma otwartych monopolowych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec dokladnie jakie atrakcje sa planowane na niedziele ?

 

Ln2 czy tez suchy lod beda ?

 

Kto wpadnie z konfigiem z zamiarem ostrego krecenia go ? :D

 

Jakies konkursy O/C sa planowane ? Czy walki Conroe w SuperPI (z dopuszczalnym dowolnym chlodzeniem :lol: ) ? :D

 

dzieki

 

pozdrawiam

piotres

Edytowane przez piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atrakcji bedzie duzo. moze nie bedzie Powerka biegajacego ze szczotka od kibla, ale tez bedzie fajnie :D

Taaa. I pocieszającym jest fakt, że jako, iż gościmy w Gdańsku nie będzie kilometrowych poszukiwań czynnego sklepu ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa. I pocieszającym jest fakt, że jako, iż gościmy w Gdańsku nie będzie kilometrowych poszukiwań czynnego sklepu ;)))

o tak !!! i po tych poszukiwaniach nie okaze sie, ze to czego potrzebowalismy jest pod reka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zapomnij agregatu i stolika ;) jak chcesz sie tam rozłozyc

 

A tak na serio to z tego co wiem to nie, ale trzeba pytać romka

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to niezabardzo zwykle uzyszkodniki moga sprzet targac ;)

moga, kto im zabroni ? inna sprawa ze raczej nie beda mieli mozliwosci odpalenia, dojscia do strefy zero z ln2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to niezabardzo zwykle uzyszkodniki moga sprzet targac ;)

to nei bede targal :P

 

Nie Niemiec, ci co nie są z redakcji będą tylko pić mogli :D

wystarczy [;

 

Czego chcieć wiecej ;)

dokladnie :D

 

moga, kto im zabroni ? inna sprawa ze raczej nie beda mieli mozliwosci odpalenia, dojscia do strefy zero z ln2 :P

Ty zdaje sie mostek do SLI chciales :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa. I pocieszającym jest fakt, że jako, iż gościmy w Gdańsku nie będzie kilometrowych poszukiwań czynnego sklepu ;)))

Taaa, a gośliliśmy we Wrocku, i znaleźć czynny sklep to ... zresztą Rybcia wie osochosi ;] : > Będziemy pić, ... sok marchwiowo-owocowy : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa. I pocieszającym jest fakt, że jako, iż gościmy w Gdańsku nie będzie kilometrowych poszukiwań czynnego sklepu ;)))

tak jak janio pisal, drylowalismy ladny kawalek wrocka w poszukiwaniu monopola, nie wiem ktora to byla, ale chyba po 12 cos kolo 2 :P ale znalazlem, ale byl ogromny problem z powrotem :D ale to co, jak sie bawic to sie bawic

 

to nei bede targal :P

wystarczy [;

dokladnie :D

Ty zdaje sie mostek do SLI chciales :P

 

se kupilem mobacza asusa to se mam juz mostka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak janio pisal, drylowalismy ladny kawalek wrocka w poszukiwaniu monopola, nie wiem ktora to byla, ale chyba po 12 cos kolo 2 :P

ryba cos chyba nie tak -->> jak ja z tomcatem i Ryskiem spadalem od stolika bylo przed 12, a Ty zdazyles juz wrocic z monopola :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba cos chyba nie tak -->> jak ja z tomcatem i Ryskiem spadalem od stolika bylo przed 12, a Ty zdazyles juz wrocic z monopola :D

nieważne :P , w każdym razie było późno i zegarek sypał artami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam lamerskie pytanie:

na zjezdzie bedzie sporo przedstawicieli (stanowisk) popularnych sklepow online

bedzie mozna cos kupic czy tylko pojedyczne sztuki na ladzie.w gablocie do ogladania i reklamowania zakupow online?

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dobrze rozumiem, ale się upewnię:

Trzeba być tam zarejestrowanym, wykupić to co trzeba.

 

Trochę głupie pytanie -

 

A czy można po prostu wpaść w gościnę, na np. godzinkę, obejrzeć itd.?

 

Przepraszam, czas mnie goni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...