Skocz do zawartości
D2mian

Zjazd PurePC - kto będzie i czym jedziecie?

Rekomendowane odpowiedzi

W gda tylko trza w nocy uwazac bo za gratis biją na glownej ulicy... ani telefonow nie chcieli, ani pieniedzy ani fajek a dostalismy wpi... od jakisch dresikow.

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gda tylko trza w nocy uwazac bo za gratis biją na glownej ulicy... ani telefonow nie chcieli, ani pieniedzy ani fajek a dostalismy wpi... od jakisch dresikow.

A gdzie nie ?

 

Kraków - Nowa Huta - tam bez siekiery ani rusz.

Warszawa - Praga - ekipą 15 ludzi można ryzykować. ;)

 

Z tego co widzę zapisało się koło 200 osób , myślę, że jakbyśmy sobie taką grupą wycieczkę w nocy zrobili, problemów z dresami by nie było. :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, znajomkowie będą ochraniać jakąś impreze w Sopocie w tym czasie więc 15-18 chłopów pod bronią starczy :>

Dobrze mieć znajomków w prewencji, nieraz się przydają jak powiedzmy na Żubrze w 2004 i pięknej klienteli z krzesłami B-)

 

Spokojnie będzie bezpiecznie to najmniejsze piwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się pisze ze mną na wspólny pokój? : > Tylko do końca nie rozumiem jak to bedzie, bo w formularzu wpisałem 0 osób, a na stronie zjazdu piszą cuś takiego:

 

gdzie Imię i Nazwisko musi być prawdziwe (inaczej nie zostaniecie wpuszczeni na teren DS), mail (dokładnie ten, który został użyty przy rejestracji), ilość osób (dokładnie taka liczba osób, lub mniejsza jaka została podana w formularzu rejestracyjnym). Wpłaty, które będą dokonane niezgodnie z tą instrukcją NIE BĘDĄ przyjęte ani uwzględnione przy spisie noclegów.

Czyli mam rozumieć, że osoby, które wpisały 0 osób, załatiwają sobie nocleg na własną ręke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jedzie z okolic szczecina samochodem? Bo nie bardzo mi sie usmiecha jazda pkp. Moge wspomoc nawigacja gps ;)

 

gadaj z dzidzia, bo on bedzie jechal i sie umowicie co i jak. tylko go na forum raczej nie znajdziesz, szukaj go na dzikie.net ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie bede jechac swoim czerwonym pimp mobilem, wiec bede mial 2 miejsca wolne.

Jedno miejsce wolne.....;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępniasz bagażnik? ;]

Wspolnie stwierdzilismy ze ktos musi napedzac ten pojazd, zatem przednia klapa poszla w gore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak propos przejazdu przez Gdańsk - okolice starego miasta to zmasakrowana masakra, chociaż ostatnio się trochę poprawiło. Na dojeździe od strony Elbląga o ile wiem ruch jest płynny i nie ma remontów, od strony wylotu na Bydgoszcz/łódź jest także znośnie, chociaż może nie przyciśnienie waszych autek. Wylot na Kartuzy jest ok, nic wielkiego się nie dzieje. Od strony Gdyni też jest ok, chociaż w oliwie jest remont.. Ale generalnie wielkich utrudnień nie ma. Osobiście poleciłbym wam wszystkim jedna niezawodna drogę dojazdu pod akademik bez korków, a potem spod akademika skm i na zjazd... Chcecie? :)

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Poważnie myślę nad wybraniem się na zlot tylko 1 pytanie, ile $ brać ze sobą? wiadomo nocleg 40+pociag ~50 a kasa tam? ile wydawaliście na jedzenie? jestem abstynentem więc na alkoholu zaoszczędzę ;] z góry dzienx za info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie myślę nad wybraniem się na zlot tylko 1 pytanie, ile $ brać ze sobą? wiadomo nocleg 40+pociag ~50 a kasa tam? ile wydawaliście na jedzenie? jestem abstynentem więc na alkoholu zaoszczędzę ;] z góry dzienx za info ;)

40 zl to za jedna noc, wiec 80 za obie :P

jedzonko to sobie policz ze obiadek to ok 10 zl jak chcesz dobrze zjesc, ew zupki chinskie itp rzeczy, a kolacja i sniadanie to buleczki + cos do tego, wiec tez pare zl wyjdzie na to

 

alko to tak 10 zl na wieczor jak jestes abstynent

 

takze 150+pociag to jakies tam minimum normalnego zycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehe...abstynent...już to widzę. Wielu abstynentów polegnie :D

 

Ceny w tym roku są zabójcze, więc radzę się zaopatrzyć w domowe ogórki, a flaszka i tak w pociągu pójdzie, więc trza bedzie kupić na miejscu nową.

 

Janio, daj mi na pw komórkę do siebie. Trza się ustawić.

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi sie w tym roku nie uda zjawic :sad: bylem na dwoch poprzednich ale w tym roku mam inny zjazd. Space Pionieers. Szkoda. Gdyby nie to moze busa albo polowke bym odpalil ;)

 

milej imprezy. Drogiego alkoholu i duzo nagrod, albo odwrotnie :D Romcio napewno cos zalatwi. Bierzcie udzial w konkursach, zabawa zajebista jak na 13 kompow spi liczy 4 ;) reszta wisi a jeden spalony ^^

Nie ma to jak won przypalanego krzemu o poranku... krzemu Intela :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pojawie na 100% na zlocie, planuje juz wyjazd od 2 tygodni, najprawdopodobnie wemze 2 kumpli, jakby co jade z trasy Szczecin-Gdańsk główny, mieszkam w Świdwinie jakby ktos jechal ze szczecina to moge smialo sie dolaczyc do przedzalu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

ja bede napewno, jestem zarejstrowany na stronie zjazdu.

 

Osoby z trójmiasta sąproszone o wpisywanie sie do tematu "3city" załozonego przez kiszonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuuuu... alkohol... brzydze sie alkoholem... :lol:

Zacytuje tutaj wypowiedz jednego z administratorów:

"ten co nie pije ten kabluje a jedno piwo zawsze każdego ratuje"

 

;)

Pozdro

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje tutaj wypowiedz jednego z administratorów:

"ten co nie pije ten kabluje a jedno piwo zawsze każdego ratuje"

;)

Pozdro

Kurcze znów mnie cytują B-)

Fakt piwo zawsze jest dobre na zgodę i na wymianę zdań.

Pojedziemy, pobawimy się, popijemy, pomyślimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiemy kto będzie kablował...hehe

Że co? Niby ja? :D

 

Nie zauważyliście sarkastycznego lol'a (:lol:) w mojej wypowiedzi? :D

 

Jak coś to odsyłam do sig'a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...