Skocz do zawartości
Yeti

K8ns - Kontrolki Klawiatury Swieca Po Wylaczeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Taka banalna niby sprawa... Kontrolki klawiatury swieca mimo wylaczenia komputera. (nie wszystkie, tylko te ktore byly aktywne)

 

Co ciekawe o ile pamietam tego problemu nie ma gdy zamykam system (xp), a wystepuje kiedy go hibernuje (co robie praktycznie zawsze)

 

Przegladalem instrukcje, BIOS - nic. Moze jakis slepy jestem, ale nie znalazlem rozwiazania...

Nacisniecie odpowiednich klawiszy (caps, scroll lock, num lock) nic nie daje kiedy stacja juz sie wylaczy.

 

Jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Przegladalem instrukcje, BIOS - nic. Moze jakis slepy jestem, ale nie znalazlem rozwiazania...

Nacisniecie odpowiednich klawiszy (caps, scroll lock, num lock) nic nie daje kiedy stacja juz sie wylaczy.

 

Jakies sugestie?

rozwiązania nie ma, istnieje coś takiego jak stany aktywności/uśpienia np: S1, S3 ,S5

całkowite wyłączenie to S5 a hibernacja wykorzystuje S4 czyli takie urządzenia jak klawiatura i mysz są aktywne

 

PS. liczba stanów może się zmieniać a numerki mogły mi się pomylić, ale idea jest taka jak opisałem :D

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mysz jest pod usb/ps2.. oprocz tego wgraj najnowszy bios.. u mnie problemu jak narazie z tym nie ma... jest caly duzy temat o tej plycie.. wystarczy poszukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...