Skocz do zawartości
ITpro

Komputer Do 2000 Zł - Do Gier I Internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Masz jakieś kompleksy? Chyba każdy wie, że jest dużo lepszych firm od Asusa, jeżeli chodzi o płyty pod AMD - przynajmniej tak zawsze było.

A w czym Asus jest gorszy pomijajac OC, jesli ktos nie chce krecic to mysle ze asus jest w czolowce jesli chodzi o stabilnosc

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorszy jest tylko w O/C raczej.

 

Asus nie jest gorszy w o/c niźli np Epox. Od o/c zależy wiele czynników, więc takie [ciach!]lenie, że jest gorszy jest bez sensu. Seria A7N8X (socket 462) była bardzo dobra, jeżeli chodzi o o/c. Miałeś ty wogóle do czynienia z mobo od Asusa? Czy tak pierdzielisz bez sensu?

 

A ten topic wogóle oglądałeś?

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=33457

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Mam małe pytanko. Pozwolę sobie zamieścić je tutaj bo nie widzę sensu zakładania kolejnego tematu. Przejżałem wątki na forum i wiem, że lepiej poczekać na koniec lipca z kupnem kompa. Jednak czy za 3000 zł będę mógł pod koniec miesiąca złożyć zestaw rezem z monitorem LCD 19 in. (może być ewntualnie 17 in.) Na którym zagram w Obviliona lub SilkRoad Online na wysokich ustawieniach? Czy będzie mnie stać na Conroe?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez MohSETH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus nie jest gorszy w o/c niźli np Epox. Od o/c zależy wiele czynników, więc takie [ciach!]lenie, że jest gorszy jest bez sensu. Seria A7N8X (socket 462) była bardzo dobra, jeżeli chodzi o o/c. Miałeś ty wogóle do czynienia z mobo od Asusa? Czy tak pierdzielisz bez sensu?

 

A ten topic wogóle oglądałeś?

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=33457

Noo to mamy rewelację! Asus super o/c! Może wypuścili jakąś fajną płytę, ale jakoś na tych Epoxach zawsze się dobrze kręci, a na asusach... No cóz... Teraz sobie przeglądam ten temat o Asusie i widzę, że uboższy jest niż mój epox - vdimm 2.8, nb 1.6... To jest ta ocerska płyta? Jeszcze te żałośnie niskie volty dla procesorów. Ile tam możesz ustawić? Czytałem, że dla procesorów 1,6V tylko 1,85. Ja mogę chyba 2,2V (mogę się mylić, ale na pewno ponad 2V). I co? Wclale nie gorszy do o/c?

 

Jasne kręcenie zależy od wielu czynników, ale jakoś to DFI jest najlepsze... A może to też bzdura? Ach... Ten niedoceniany Asus, a to takie super ocerskie płyty...

 

Jak chcesz coś jeszcze, to zapraszam na PW.

 

Koniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...