Skocz do zawartości
crusader

Wymiana wiatraka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakis czas temu z niewiadomych przyczyn moj wiatraczek w coolerze Pentagrama Cu-80 ulegl spaleniu :( Od dobrego miesiaca procek dziala na tych samych zeberkach tzn tej miedzi :) i na niej zamontowany jest dosc prowizorycznie(na sprezynki :D ) wiatrak (takico sie stosuje do wywiewania powietrza z obudowy ma jakies 2000rpm :)

No ale ilez mozna... dodam, iz musialem obnizyc taktowanie procka z 2Ghz nominalnych do 1600Mhz a i tak temperatura przy zwyklej pracy kompa dochodzi do 53 stopni a przy grach to pewnie i z 57 jest :(

 

No i nie wiem co z tym zrobic, czy brac nowe chlodzenie za ktore musze pewnie zabulic jakies 100zł - chcialbym zeby bylo rownorzedne do tego pentagrama czy kombinowac cos z wymiana wiatraczka - bardziej przy tym przystalbym gdyz nie musialbym sie tak wykosztowywac.

 

Zwracam sie z prosba o to aby ktos doradzil mi jaki wiatrak mozna wsadzic w te zeberka i czy w ogole taka operacja jest mozliwa do wykonania :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...