Skocz do zawartości
vvob

Creative Muvo

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem właśnie MuVo TX SE 512 MB. Mam takie pytanie: czy ktoś już próbował wgrywać do niego firmware? Znalazłem na oficjalnej stronie Creative`a wersję 1.21.02e i jestem ciekawy, czy nic się nie zepsuje jeżeli to wgram. Niech się wypowiedzą ci co mają i wgrywali. Dzięki, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomemu "zepsuł" się system plików w CREATIVE MuVo TX SE 256 MB. Wgrałem nowe firmware ze stronki (opis był co pokolej robić) i śmiga :) doszły też nowe opcje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wgrywałem ten nowy firmware i w pewnym momencie pokazał mi się komunikat, że w porcie USB nie ma żadnego urządzenia :!: :?:

Od tamtej pory, gdy podłącze Creative'ka (MuVo TX SE), jego ekran się nie zapala, a Windows wykrywa tylko Player Recovery Device.

 

Co mozna zrobić, a jeśli nic, to czy gwarancja to obejmuje? Na pewno nie zrobiłem nic źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wgrywałem ten nowy firmware i w pewnym momencie pokazał mi się komunikat, że w porcie USB nie ma żadnego urządzenia :!: :?:

Od tamtej pory, gdy podłącze Creative'ka (MuVo TX SE), jego ekran się nie zapala, a Windows wykrywa tylko Player Recovery Device.

 

Co mozna zrobić, a jeśli nic, to czy gwarancja to obejmuje? Na pewno nie zrobiłem nic źle :)

Gwarancja "tego" nie obejmuje, przeczytaj umowę licencyjną.

 

Próbowałeś Recovery Mode?

Edytowane przez samm-ur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomemu "zepsuł" się system plików w CREATIVE MuVo TX SE 256 MB. Wgrałem nowe firmware ze stronki (opis był co pokolej robić) i śmiga :) doszły też nowe opcje :)

 

Jakieś ciekawe opcje? Warto dla nich ryzykować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronce pokazuje mi się tylko logo Knowledge Base i nic więcej...

Ale o co chodzi z tym Recovery Mode?

Źle linka dałem :mur:

 

Wejdź na www.creative.com/support/ -> Knowledge Base -> Poszukaj Polski -> Na dole pkt 9 Recovery Mode: What to Do And How To Access i tam poczytaj o MoVo (pkt 10)

 

Żadnego z proponowanych tam rozwiązań nie sprawdzałem, wszystko robisz na własną odpowiedzialność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle linka dałem :mur:

 

Wejdź na www.creative.com/support/ -> Knowledge Base -> Poszukaj Polski -> Na dole pkt 9 Recovery Mode: What to Do And How To Access i tam poczytaj o MoVo (pkt 10)

 

Żadnego z proponowanych tam rozwiązań nie sprawdzałem, wszystko robisz na własną odpowiedzialność.

Akurat ten sposób nie działa, ale w akcie ropaczy pościągałem wszystkie programy Creative do MuVo i jeden w końcu wykrył włożony odtwarzacz - MStorage_PCDRV_LB_1_07_00_250.exe

 

Jednak i tak dzięki, bo ciężko to nazwać przypadkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ciekawe opcje? Warto dla nich ryzykować?

Z tego co zauważyłem to inna skala głośności jest i szybsze przewijanie utworów... Ja wgrałem bo mój player zaczął sie dziwnie zachowywać, podczas przewijania sam się wyłączał, po wgraniu nowego firmware'u wszystko działa dobrze...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi, 40 było bardziej precyzyjne. Wydłużyło też czas ładowania do kilku s (Please Wait...)

Skala głośności jaką mam to...25. To chyba by oznaczało, że mam nowszego softa. Jak wchodzę w playerku w informacje to pokazuje:

Version: 1.20.02.

Ale chyba wersja tego nowego softa to 1.21.02e...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu to ja mam starszą wersje zaraz biore się za update :D

 

Wie ktoś czym się różni model SE od zwykłego MuVo? Można wgrać firmwere od SE do zwykłego?

 

 

Edit: Update zrobiony, żadnych zmian w stosunku do wcześniejszej wersji nie zauważyłem, na stronie Creative pisze, że wprowadza on Chińskie i Tajskie znaki w nazwach utworów..

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MuVo TX ma radio, a TX SE radia nie ma :)

ZONK, MuVo TX FM ma radio, a nie samo MuVo TX....ale nadal nie wiem com sie rózni model SE poza opakowaniem :)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZONK, MuVo TX FM ma radio, a nie samo MuVo TX....ale nadal nie wiem com sie rózni model SE poza opakowaniem :)

No w sumie chyba masz rację. Musi być FM, żeby było radio :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...