Skocz do zawartości
psz3mo

Grafa Do 300zł, Na Agp

Rekomendowane odpowiedzi

mój radeon odchodzi na tamten świat i musze poszukać innej karty, mam max300zł, nie ma co się pakować w 9550, co powiecie na to:

http://shift.sklep.pl/index.php?t=w&id=7299&idk=4

mam możliwość podskoczyć do sklepu i ją oblukać, a cena o 25 zł niższa niż na allegro (bez przesyłki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zapomniałem napisać, że karta musi być nowa, bo mam dość używek, radek chodził 3 miesiące i 7 dni, o 7 za długo :/

chłodzenie to będze pentagram

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

ja chyba tez bede kupywał grafike do 300zł wiec sie przylepie i nie bede zakłądał nowego tematu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja !! wciskacie ziomkowi karty jakieś używane które padajapo kilku miesiącach , a przecież pisał że chce nową a nie jakieś trupy , ziomek nie kupuj używanej , ja też kupiłem używaną tylko dwa miesiące !!!! i padła !!! nie polecam używek :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja !! wciskacie ziomkowi karty jakieś używane które padajapo kilku miesiącach , a przecież pisał że chce nową a nie jakieś trupy , ziomek nie kupuj używanej , ja też kupiłem używaną tylko dwa miesiące !!!! i padła !!! nie polecam używek :P :P :P

Galaxy GeForce 6600 z Zalmanem jest kartą prawie nową ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niewiem, ja teżkupiłem karte która była dwu miesięczna, ideał !! działała mi kilka dni potem same arty ,błędy, restarty, nawet jej nie podkręcałem, otrzywiście ta karta co jąporopnujecie z 1,5 rocznągwarancjanie musi być padnięta, ale ja bym uważał, i już nigdy nie kupie karty używanej bo mam stracha że znowu będzie tak samo. Pozdrawiam.

Edytowane przez piotrc00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem używke z 3 miesięczną gwarą, padła tydzień po jej skończeniu :mur:

musze jeszcze poczekać, bo nagrałem sprawę z kolegą który ma dostęp do hurtowni, będdzie taniej i na gwarancji, zobaczymy co wynajdzie, narazie dzięki za wszystkie propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, gwara była , ale mi jej nie uznali jak zobaczyli rdzeń :lol: walnięty , chodź nie wiem jak działał te kilka dni, i powiedzieli że tego nie uznają bo kombinowałem z rdzeniem :lol: a nawet wiatraka nie ściągałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

musi byc z allegro?? ja proponuje zeby ktoś znajacy sie na rzeczy(k,Graf.) poszperał po sklepach internetowych i zapodał linki co warto ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> do 300zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące tej karty:

http://allegro.pl/item112338199_galaxy_660..._gwar_wawa.html

Dlaczego ma inne ułożenie tego radiatora poniżej rdzenia (chyba HSI)? Jakas inna (okrojona) wersja? Inne egzemplarze Galaxy mają zamontowany radiator ukośnie, a ten nie...

Edytowane przez Bombay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej zamiast "prawie nowej" 6600 za 300zł lepiej wybrać nową x700 od Sapphire, cena 260-280, obie karty mają 128MB/128bit i podobne osiągi po OC.

6600 b. dobrze się kręcą ale x700 po lekkim oc też daje radę.

W olsztyńskim bpsystemie mają x700 po 263zł i troche mnie kusi żeby wymienić mojego 9550 na jakiegoś taniego 8-potokowca.

Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@21 11 1991 oblukałem już chyba ze 12 sklepów i nic ciekawego nie znalazłem, zostaje tylko allegro

 

 

@samm-ur w sumie to nie myślałem nad x700, ale chyba na niego się zdecyduje, jakoś nie bardzo pragne powrotu na geforca ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

aha mi by najlepiej pasowało coś z apollo.pl ale chłopaki nie maja nic do wyboru zbytnio kiedys byl lepszy wybór :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

jakoś nie bardzo pragne powrotu na geforca ;P

W takim razie sprubój tego X700 to całkiem fajna karta po O/C ma naparwde niezłą wydajność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do X700 to odradzam naprawde , 6600 dużo lepsze , praktycznie nie realne jest trafienie x700 z DDR3 poniżej 300 zł a takie jedynie ma sens.

Miałem już 3 x700 z DDR i żadna sztuka niechciała sie podkręcać , 60 mhz dla rdzenia i 50 dla pamięci to był max jaki można było wycisnąć.

 

http://www.pixmania.com/pl/pl/92185/art//.html?srcid=998

Edytowane przez Ower_lolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...5&grupa=244

 

275zl x700 Sapphire ze sklepu, jesli nie chcesz z allegro. No i ma od razu radiatorki na memkach :D

coś wątpie że ma radiatorki, bo raczej nie ma kostek BGA, tylko TSOPy, ale dzięki

 

 

@Ower_lolek popraw linka ;) może robiłeś jakieś testy na x700?? bo to że 6600 jest dużo lepsze jakoś do mnie nie przemawia, po przejżeniu wielu testów, moge stwierdzić że te karty są bardzo porównywalne, 6600 lepiej się kręci, jednak dopaść nową jakiejś normalnej firmy jest nierealne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt.. btw. niedługo swoją 6200 będe sprzedawał ^^ na gwarancji do lutego ;)

 

co do kart, szukałbym x700 z ddr3, jak owerlolek wspominał z ddr'ami prawie wogule się nie kręcą

 

rozumiem, że chcesz wydajności? na x700 dużo większej nie odczujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musi to być super wydajność bo kupiłbym coś innego, zmieniając przy okazji platforme, bo inwestycja w droższą karte jest nieopłacalna. po prostu nie chce żeby była gorsza od mojego starego 9500pro, a zarazem, żeby była na gwarancji, a najlepiej nowa, w ddr3 w ogóle nie będę celował, bo chyba niemożliwe jest kupienie za 300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

to co z ta grafika? ja chyba dzis ide do apollo.pl i sie zapytam ziomów czy maja x700 z ddr3 na AGP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...