Skocz do zawartości
psz3mo

Grafa Do 300zł, Na Agp

Rekomendowane odpowiedzi

Na Allegro widze z GF tylko 6600 w zbliżonej cenie --> http://allegro.pl/item113221550_emiter_gef...b_gigabyte.html i http://allegro.pl/item112233919_geforce_66...pipe_256mb.html. 6600gt z pasywnnym chłodzeniem jest o wiele droższa. Zaraz zerkne za innymi grafikami z pasywnym i jeszcze podam jakieś linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Ciekawa oferta, bo na AGP strasznie słaby wybór wśród silent pipów :/

Słyszałem że te wersje silent pipów strasznie się grzeją, a silent pipe II o wiele wydajniejszy jest, m.in przez to że jest wyprowadzony na zewnątrz. Ale skoro producent toto zrobił to chyba się nie spali? :)

 

A, i czy pomiędzy 6600 a 6600 GT duża różnica jest? Oczywiście GT silent by mnie interesował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, i czy pomiędzy 6600 a 6600 GT duża różnica jest? Oczywiście GT silent by mnie interesował :)

Jasne, sporo wydajności gubi wersja bez GT, tylko że droższa jest! Wg gra jest warta świeczki, bierz tą lepszą :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Ale 6600 zazwyczaj kręci sie do poziomu GT nie wszystkie ale większość da sie wykręcic na te 6000pkt w 3d marku 03 :D

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, sporo wydajności gubi wersja bez GT, tylko że droższa jest! Wg gra jest warta świeczki, bierz tą lepszą :D .

Patrzę po sklepach i Gigabyte GF 6600GT AGP Silent Pipe ceny w granicach 700 zł :o :mur:

Ja nie z tych co uwielbiają trzy cyfrowe fpsy za kosmiczne pieniądze. Wystarczy mi zwykły 6600 w takim razie.

 

Ale 6600 zazwyczaj kręci sie do poziomu GT nie wszystkie ale większość da sie wykręcic na te 6000pkt w 3d marku 03 :D

Byłoby miło, ale czy na pasywnym chłodzeniu jest to możliwe? Bo priorytetem dla mnie jest cisza. Jak ma być szum to wolę nie grać :angry:

Edytowane przez koleszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Byłoby miło, ale czy na pasywnym chłodzeniu jest to możliwe? Bo priorytetem dla mnie jest cisza. Jak ma być szum to wolę nie grać

Mysle że tak, chodzi mi tu o Gigabyte silent pipe II to chłodzenie jest chyba na tyle wydajne żeby schłodzić nawet podkręcona karte wkońcu jest tam heat pipe :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle że tak, chodzi mi tu o Gigabyte silent pipe II to chłodzenie jest chyba na tyle wydajne żeby schłodzić nawet podkręcona karte wkońcu jest tam heat pipe :-P

Takie silent pipe II? http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=23380

Robią takie dla AGP? Bo te karty co podane są wyżej mają lipne chłodzenie, a silent pipe II spotkałem tylko dla pcie.

Edytowane przez koleszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

witam młodzież :D tak więc byłem u debili(apollo.pl) :D i koles powiedział mi ze ciezko bedzie, ale ze mnie zna to mogłby mi x700 z ddr3 zalatwic w cenie 300zł :D kocham ten sklep :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam młodzież :D tak więc byłem u debili(apollo.pl) :D i koles powiedział mi ze ciezko bedzie, ale ze mnie zna to mogłby mi x700 z ddr3 zalatwic w cenie 300zł :D kocham ten sklep :D

no to ładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

no AGP :D

Edit: głupi to ma szczescie

Edytowane przez 21 11 1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam młodzież :D tak więc byłem u debili(apollo.pl) :D i koles powiedział mi ze ciezko bedzie, ale ze mnie zna to mogłby mi x700 z ddr3 zalatwic w cenie 300zł :D kocham ten sklep :D

A może dla mnie też załatwisz za 300zł i zgrzewkę browca :D tylko upewnij się że AGP

 

A tak na serio to ciężko będzie, jedyne X700 z DDR3 na AGP jakie widziałem to HIS IceQ, ale one stoją na allegro po 460zł. :blink:

 

Tak dla porównania.

Ten His z DDDR3 robi jakieś 8500 smarków 03, a Szafir z DDR ~7300, przypominam że Szafirka można mieć już za 263zł. IMO nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

ta grafika lerzy u nich juz z 0.5 roku bo widac ze ładnie zakurzona była :D moze byc walnieta :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Takie silent pipe II? http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=23380

Robią takie dla AGP? Bo te karty co podane są wyżej mają lipne chłodzenie, a silent pipe II spotkałem tylko dla pcie.

Nie nie chodziło mi oto silent pipe, myślałem o tej karcie :D

 

@21 11 1991 no ale przecierz karta chyba jest nowa więc to że jest zakurzona to kit z tym ważne żeby śmigała noi za taką cene :-P ładna karcioszka B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

no tak tylko dziwnie wyglądała :blink: :unsure: bardzo dziwnie a pamieci były tak smiesznie przylutowane jak by była walnieta albo zostało im bo nikt nie chcial kupic :unsure:

 

Edit: co sadzicie otej grafice :

Edytowane przez 21 11 1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kvasek

FREDUS a co cie podkusilo z tym gf ? drogi i słaby Oo

do tego te 256 ram jak pięść do nosa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...