Skocz do zawartości
goldenSo

Jaki aparat około 1200zł

Rekomendowane odpowiedzi

:blink: o so chodzi jaka lampke :?

Chodzi o lampe blyskowa?? To ten olek jej nie ma?? No to troche kicha bo kolejny wydatek i rozmiary aparatu wzrosna <_< To drugie mnie raczej martwi :cry:

 

@Moog ale fajne foty :D

 

Chyba jednak lykne A610 albo juz wyzej wspomianego ixusa :oops: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha :? Jaka stopka?? Tutaj rozchodzi sie o powazna sprawe a Wy jaja se robicie ze stopki :blink: Nie wiem o co chodzi ale mam jeszcze jedno pytanie czy ten olek 770 posiada jakis tryb auto dzieki ktoremu mozna zrobic foty bez zbednych ustawien :D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha :?  Jaka stopka?? Tutaj rozchodzi sie o powazna sprawe a Wy jaja se robicie ze stopki :blink: Nie wiem o co chodzi ale mam jeszcze jedno pytanie czy ten olek 770 posiada jakis tryb auto dzieki ktoremu mozna zrobic foty bez zbednych ustawien :D pozdrawiam

1699138[/snapback]

A jak myślisz?

Pewnie że ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol ale Ty jesteś ...

 

w ilu tematach polecasz tego Nikona ? 7 ? czy więcej ... i w archeologa się bawisz .. ile żeś tematów odkopał 5 ? uspokuj się , mam nadzieję że dostaniesz bananowe wakacje :/ Zresztą skończ polecać tego Nikona i Canona A510 bo to nie ta klasa , aż dziw bierze że w temacie "aparat za 3000zł" tego nie polecasz , Ciekawsze zdjęcia w Nikonie -> lol jak się umie robić to się robi ciekawsze foty chodźby komórką :/ ... pozatym ten Nikon to idiot camera -> debil foto a tu chyba nie ma ludzi którzy kupują aparat po to tylko żeby popstrykać jednym guziekiem EOT sofciarzu

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT mode on] co za koleś zalogował się zarejestrował się dziś o 10:44 :D i już ban a poza tym zwracam uwagę na nieregulaminowe linki w jego podpisie. [OT mode off]

ja polecam swojego kodaka dx 6490 foci całkiem znośnie i nie kosztuje fortuny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale prziecież Kodaki przekłamuja kolory  :lol2:

 

Dobra dosyć seplenienia :] za 1200zł można wyrwać Fuji S5500

1699645[/snapback]

I to chyba jest najlepszy wybór - no chyba że ma się takiego farta jak mój kumpel, który wyrwał ostatnio Minolcię A1 z przebiegiem >5000 za 1000zł z CF 256mb, jeszcze na gwarancji :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nic takiego nie zanotowałem może we wcześniejszych wersjach oprogramowania coś takiego występowało, poza tym obrażasz mój aparat :wink:

1699666[/snapback]

z mojej strony to by joke - tak pisał nemeczek że kodaki są lipa :] ale nvm

 

Wiem , bywa tak że można dostać cacy Hybrydkę ostatnio na giełdzie foto koleś sprzedawał Fuji s7000 za około 1200-1300 no tylko że używka i bez gwary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z mojej strony to by joke - tak pisał nemeczek że kodaki są lipa :] ale nvm

 

Wiem , bywa tak że można dostać cacy Hybrydkę ostatnio na giełdzie foto koleś sprzedawał Fuji s7000 za około 1200-1300 no tylko że używka i bez gwary

1699688[/snapback]

Na allegro właśnie leży S7000 z gwarą rozruchową 1miesiąc za 1210zł

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67712656

 

Mam ten aparacik i powiem, że nie ma wiele hybryd na które bym się zamienił :)

A s602 za 800 kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go za krótko, żeby to stwierdzić. Liczę się z taką ewentualnością cały czas, nie mniej jednak mam nadzieje że z czyszczeniem w razie konieczności sam się uporam, bo w tej sytuacji nie dam za coś takiego 300zł serwisowi.

Natomiast chciałbym, żeby któregoś pięknego dnia fuji wpadło na pomysł dodania do opcji aparatu ustawienia nie chowania obiektywu - jeżeli ktoś ma na stałe tuleje z filtrem, to bardzo mu to na rękę, bo to tylko żre baterie, opóźnia działanie aparatu i powoduje włanie niepotrzebne zasysanie powietrza do środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Moog, Kobrowisko

Może mi nie wyszło ale to by zabawnie wyglądało. Taki malutki 770, do tego z przodu tulipanek (większy od aparatu) a na górze lampka (większa od aparatu). Co nie zmienia faktu że chciałbym czymś takim focić, no może poza tym że zamieniłbym go na e300

@Dijkstra

S9500 ma chyba na stałe wysunięty

@MaciekCi

Ale S5500 szumi bardziej od olków (większa matryca w olkach trzaska swoje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór :D

1707582[/snapback]

Chwila, chwila...

To jeszcze nie koniec.

Zaraz wypowie sie nemeczek że lepiej brać Nikona 4600 albo Canona 510.Ale jednak lepiej Nikona bo (...)zdjęcia chyba ciekawsze w Nikonie wychodzą... (...) :D :D :D :D :D

Edytowane przez Kobrowisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz ja :lol2: zatrzymałem się na tych dwóch :

1:Canon PowerShot A610

2:Fuji FinePix S5500

Chce tym aparacikiem pstrykać wszystko co się da (przyroda. imieniny cioci Basi, mój mały brzdąc, makro)

Za Fuji przemawia zoom 10x no i oczywiście wygląd (trzymanie w łapskach) z tym że moja żonka moze miec problemy z zakwasem mięsni po dłuższej sesji ( goły 387 g ) czyli z bateriami i kartą pewnie z pół kilo. Kolejny minus to kartyxD - drooogie. :? Monitor LCD tylko 1.5"

Za Canonem - mniejszy, lżejszy, bajerancki obrotowy LCD aż 2.0" który można ustawić i zamknąć zeby się nie porysował. Troszke więcej pixeli, karty SD czyli oszczędność :lol:. minus to chyba zoom tylko x 4

Zastanawiałem się jeszcze na Olkiem C-765 UltraZoom ale odpadł z powodu kart xD i akumulatorka Li-10B o małej pojemność, a ja posiadam dużą ilość akumulatorków AA i ładowarek B)

Reasumując podałem tylko powierzchowne cechy tych aparatów które mnie urzekły lub odrzuciły a o szczegóły pytam się was, czyli fachowców :D który lepszy bo już zgłupiałem po przeczytaniu tylu tematów.

Jeszcze pytanko która matryca jest fizycznie większa Fuji 1/2.7" CCD czy Canon 1/1.8" CCD W końcu przy 5 mln. pikseli to by sie mała na nic nie zdała no nie?? Czekam z niecierpliwością na odpowiedź Zapomniałem dodać że bardzo zależy mi na dobrym trybie auto (dla mniej ważnych zdjęć) i naprawde dobrym trybie manualnym ponieważ apetyt rośnie w miare jedzenia i po pewnym czasie bede chciał robic bardziej wymagajace zdjęcia i nie chce żeby mnie automat ograniczył.

Edytowane przez Marcinusik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...