Skocz do zawartości
goldenSo

Jaki aparat około 1200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Również wstyd się przyznać ale miałem pierwszy kupić i coś skrobnąć... ale po tym jak to Pageup się zaproponował... to tak jakoś... wolałem poczekać :) i tak czekam... czekam... i nic :( Poza tym i tak się dowiedziałem że miałem raty za Telewizor... i dopiero w grudniu będę mógł się wyłożyć na coś... :(

 

 

Pzdr <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak? mozesz juz cos wiecej o nim napisac?

 

na dniach cos skrobne :)

 

tymczasem minął ponad tydzień i nic nie piszesz :)

 

Ja mam teraz niezłą zagwozdkę. Waham się pomiędzy tymi cyfrakami:

 

Canon A610 - wiadomo, kultowy aparat, matryca 1/1,8", tylko czy 2" LCD i 5MP i zoom 4x to nie troszkę mało - cena 940zł

 

Canon A630 - uchylny LCD 2,5", 8MP (czy to oby nie powoduje zbyt wysokich szumów?) cena 1115 zł z kartą SD 1GB

 

Canon A700 - zoom x6, LCD 2,5" (nie uchylny :sad: ) 6MP, matryca 1/2,5" (małooo) cena 999 zł

 

Canon A710 IS - jw plus 7MP (troche sporo jak na matrycę 1/2,5") , stabilizacja cena 1199zł z kartą SD 1GB

 

Te modele biorę pod uwagę. Czekam na opinie :)

 

Również wstyd się przyznać ale miałem pierwszy kupić i coś skrobnąć... ale po tym jak to Pageup się zaproponował... to tak jakoś... wolałem poczekać :) i tak czekam... czekam... i nic :( Poza tym i tak się dowiedziałem że miałem raty za Telewizor... i dopiero w grudniu będę mógł się wyłożyć na coś... :(

Pzdr <_<

już już napisałem :P

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...d=2409837

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...