Skocz do zawartości
alvin

Nowe Ceny Neostrady

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 05_03_1992

hehe a w dialogu za fr!ko co roku na swieta starzy uzytkownicy (min z poprzedniego roku) zmieniaja internet z 256 na 512 ;) w tym roku kolej na mnie ;] ten sam abonament i wszystko "po staremu" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telekomunikacja Polska wprowadziła bardzo atrakcyjną promocję neostrady tp. Podpisując promocyjną umowę na 2 lub 3 lata, przez pierwszy rok klienci płacą tylko połowę abonamentu. Promocja startowa obowiązuje od 4 lipca br. do końca września i dotyczy opcji 512 kb/s, 1024 kb/s, 2048 kb/s i 6144 kb/s.

 

Startowa promocja jest kierowana także do dotychczasowych klientów usługi, którym w okresie trwania promocji skończą się umowy lojalnościowe.

 

Miesieczne limity transferu: 512kbps - 15 GB ; 1mbit - 25 GB ; 2mbit - 35 GB ; 6mbit - 50 GB ... normalnie smiech na sali:)

 

Dołączona grafika

 

 

Komentarze np. tu i tu :)

 

Regulamin:

1. Organizatorem „Startowej promocji neostrady tp”, zwanej dalej „Promocją”, jest Telekomunikacja Polska S.A., zwana dalej „TP”.

2. Promocja trwa od 4 lipca 2006 r. do 30 września 2006 r.

3. Promocja jest skierowana do:

3.1. Abonentów usług telefonicznych świadczonych przez TP w oparciu o dostęp analogowy, którzy nie korzystali z usługi neostrada tp na linii telefonicznej w danym lokalu w dniu 4 lipca 2006 r. i złożą w czasie trwania Promocji zamówienie na usługę neostrada tp w opcji 512, 1024, 2048 lub 6144 na czas określony – 24 miesiące lub 36 miesięcy; lub

3.2. Abonentów usługi neostrada tp w wariancie z umową na czas nieokreślony, którzy w czasie trwania Promocji zawrą z TP aneks do umowy o świadczenie usługi neostrada tp w opcji 512, 1024, 2048 lub 6144 na 24 miesiące lub 36 miesięcy; lub

3.3. Abonentów usługi neostrada tp, którym w okresie obowiązywania Promocji zakończył się okres obowiązywania umowy o świadczenie usługi neostrada tp, zawartej na czas określony lub którym do jej zakończenia zostało nie więcej niż 90 dni oraz nie mniej niż 30 dni i którzy w czasie trwania Promocji zawrą z TP aneks do umowy o świadczenie usługi neostrada tp w opcji 512, 1024, 2048 lub 6144, przedłużający okres obowiązywania umowy o kolejne 24 miesiące lub 36 miesięcy.

4. Promocja polega na:

4.1. obniżeniu opłaty aktywacyjnej dla usługi neostrada tp o 100,67 zł z VAT, do wysokości 12,20 zł z VAT – w przypadku Abonentów, określonych w ust. 3.1; oraz

4.2. obniżeniu miesięcznej opłaty abonamentowej za korzystanie z usługi neostrada tp w opcji 512, 1024, 2048 lub 6144 w wariancie z umową na 24 miesiące i wprowadzeniu promocyjnej miesięcznej opłaty abonamentowej dla tych opcji usługi w wariancie na 36 miesięcy. Wysokość opłat abonamentowych dla Abonentów, korzystających z Promocji, wskazana jest w kolumnach 4. i 5. tabeli 1.:

 

tabela 1. Miesięczne opłaty abonamentowe dla usługi neostrada tp w Promocji:

Poz. Opcja usługi neostrada tp Wariant umowy o świadczenie usługi neostrada tp, zawartej w Promocji Miesięczna opłata abonamentowa - dotyczy pierwszych 12 miesięcy* korzystania z usługi na zasadach Promocji (zł z VAT) Miesięczna opłata abonamentowa – po pierwszych 12 miesiącach korzystania z usługi na zasadach Promocji (zł z VAT)

-1- -2- -3- -4- -5-

1. 512 36 miesięcy 28,00 56,00

2. 512 24 miesiące 33,00 66,00

3. 1024 36 miesięcy 53,00 106,01

4. 1024 24 miesiące 63,00 126,00

5. 2048 36 miesięcy 63,00 126,00

6. 2048 24 miesiące 73,00 146,00

7. 6144 36 miesięcy 83,00 166,01

8. 6144 24 miesiące 93,00 186,00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu miałem przedłużać umowe na Neo 256 za 72 /ms , teraz obejmie mnie ta promocja i za 512 zapłace 33 przez pierwsze 12 miesięcy i 66 za drugie. jestem mile zaskoczony Telekomunikacją , nie mam zamiaru przechodzić na nic innego bo jak widzę co się znajomym na radiówkach dzieje i jedynej kablówce (Vectra) to ciężko to nazwać dostępem do internetu , limity mi wiszą bo w tych alternatywach ściągnięcie jednego giga jest wyczynem i backupowanie netu już mi się dawno znudziło , teraz czasami losta (jak sa nowe) itp , jeszcze nigdy nawet 7 giga nie przekroczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesieczne limity transferu: 512kbps - 15 GB ; 1mbit - 25 GB ; 2mbit - 35 GB ; 6mbit - 50 GB ... normalnie smiech na sali:)

 

Hehehehe no to pieknie, ja w czerwcu na moim neo 128 sciagnalem 25 GB :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak TP :(

ja nie chcę tego i nigdy z tego nie będę korzystał przecież umowę podpisujemy nawet na 3 lata :(

a do tego po roku abonament 2 razy droższy :(

i limity :(

 

i ....

Widzisz to, co chcesz widziec? o.O Abonament nie ejst drozszy po roku, tylko jest tanszy przez pierwsze pol roku. Innymi slowy: po roku nie masz podwyzki, tylko konczy Ci sie obnizka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W excelu przeliczyłem sobie dla poszczególnych wariantów "czasowo-prędkościowych" ile w ciągu całego czasu trwania umowy zapłaci się TP i ile wynosi uśredniona (miesięczna) opłata za cały okres trwania umowy.

 

Na przykładzie 512:

* 36 miesięcy - 46,67 zł średnio za miesiąc

* 24 miesiące - 49,50 zł średnio za miesiąc

różnica 2,83 zł

 

Na przykładzie 1024:

* 36 miesięcy - 88,34 zł średnio za miesiąc

* 24 miesiące - 94,50 zł średnio za miesiąc

różnica 6,16 zł

 

Moim zdaniem nie opłaca się podpisywać umowy trzyletniej. Różnica w cenie między 24- a 36- nie jest duża a po upływie dwóch lat najprawdopodobniej będzie można skorzystać z bardziej korzystnej oferty. Mając umowę 36- trzeba będzie czekać jeszcze rok. (ja muszę czekać ponad rok, umowa dwuletnia :?) )

 

Ceny coraz ciekawsze, limity mogłyby być większe choć jak ktoś nie backupuje całego netu i nie walczy o statusy na zamkniętych stronach z torrentami to dobra oferta. A jakość usługi jest bardzo dobra. Miałem kiedyś net przez WiFi - zgroza.

 

Ehhh, gdyby tepsa miała większą konkurencję ....

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no nie działa , poczekam az będzie działać . Opłącało by sie takie coś :D 28zł mc przez pierwszy rok :D kusząca propozycja

Moim zdaniem nie opłaca się podpisywać umowy na trzy lata. Różnica w cenie jest mała

 

Przeczytaj to: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=205526&st=12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

A ja nie sikam bo w tym miesiącu kończy mi się umowa :P

 

Biore 512 jak nic. Zaczyna być w Polsce Prawie jak na zachodzie.

 

Zaczołem od 128 by teraz jechać na 256 a już za miecha (tak plus minus) mieć 512. Miodzio :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 1 do 6 mbit jest niestety tylko 256kbps, wiecej nie daja...

 

chyba na DSLu jest wiecej, tyle ze on jest duzo drozszy

 

Ja mam DSL1000 czyli 1024/256kbitow za 256zł miesiecznie. Dokupilem sobie jeszcze dodatkowo 256Kbit uploadu. No i zero limitów :-)

Czyli w sumie płacę około 320zł, mozna kupic DSL 4000 4096/512 za 364zł

Ja sie juz staram od 6 miesiecy o takie lacze ale w TPSA jest to chyba nie do przejscia.

Edytowane przez Jodlasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Czyli w sumie płacę około 320zł

320,- za 1024/512, ze stałym adresem IP i bez limitów to strzasznie dużo <_< ino lepsza już Neostrada :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date=' 5 lip 2006, 20:14' post='2215146']

320,- za 1024/512, ze stałym adresem IP i bez limitów to strzasznie dużo <_< ino lepsza już Neostrada :-|

Ale mozna legalnie podzielic i zmniejszyc koszty :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez dzielenia (tylko dla siebie) przy umowie na 2 lata mamy:

512 - 145 zl brutto

1mbit - 206 zl brutto

2mbit - 242 zl brutto

4mbit - 303 zl brutto

itd.

 

Nie wiem jak z uploadem...

 

Szczegoly tutaj

 

A w Dialogu jest 1mbit bez limitow i ze stalym IP za 120 zl:) I teraz jeszcze jest promocja, ze znizka 50% na abonament czyli wychodzi u nich 1mbit za 60 zl brutto, a 2 mbit za 120 zl... Szkoda, ze zasieg maja taki ograniczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) mi się umowa kończy w sierpniu :D to znaczy że będę miał 512 :D za 33zł przez 12miesięcy jazda :) A to tą umowę muszę zerwać i podpisać nową czy przy przedłużaniu wybrać opcję wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli konczy Ci sie umowa w czerwcu to mozesz pojsc chocby jutro do telepunktu i podpisac nowa umowe na 2 lata... wtedy bedziesz mial 512 (chyba ze juz masz...) od 1 sierpnia... a moze nawet i szybciej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

A to tą umowę muszę zerwać i podpisać nową czy przy przedłużaniu wybrać opcję wyżej?

Jedna umowa Ci wygasa i podpisujesz nową. Zerwanie umowy wcześniej wiąże się chyba z konsekwencjami finansowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez dzielenia (tylko dla siebie) przy umowie na 2 lata mamy:

512 - 145 zl brutto

1mbit - 206 zl brutto

2mbit - 242 zl brutto

4mbit - 303 zl brutto

itd.

 

Nie wiem jak z uploadem...

 

Szczegoly tutaj

 

A w Dialogu jest 1mbit bez limitow i ze stalym IP za 120 zl:) I teraz jeszcze jest promocja, ze znizka 50% na abonament czyli wychodzi u nich 1mbit za 60 zl brutto, a 2 mbit za 120 zl... Szkoda, ze zasieg maja taki ograniczony

Upload to 512kbit przy 4mbit, przy 1 i 2 masz 256kbit a przy 512kbit jest 128kbit

 

Nie ma dzielenia nie ma netu za free :-)

Bierzesz DSL stawiasz serwer, podpinasz kilka osob najlepiej takich co mala siedza na necie i masz necik prawie dla siebie za darmo bo "oni" zaplaca ci za net i prad.

Mi sie udało.

Edytowane przez Jodlasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date=' 5 lip 2006, 22:03' post='2215298']

Jedna umowa Ci wygasa i podpisujesz nową. Zerwanie umowy wcześniej wiąże się chyba z konsekwencjami finansowymi.

Ale trzeba zawsze w rezygnacji napisać datę więc napisze dzień po końcu umowy. :) Ale czy jak się przedłuża chyba można powiedzieć że się chce opcje 512 i zmienią na nową z nową ceną po końcu tej umowy starej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...