Skocz do zawartości
AceSkubi

Pentagram Cerberus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kilka dni temu kupilem wyzej wymieniony router. Poprzedni spalil sie po burzy.

No i mam z nim problem :/ Wiesza sie gdy tpsa zmienia ip( mam neostrade) oraz gdy wszystkie komputery sieci sa wylaczone :/

Czytalem cos o zmianie firewal ale za bardzo nie wiem o co chodzi. Prosze o pomoc.

Edytowane przez AceSkubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o uaktualnienie firmware. W Cerberusach robi się to chyba bezpośrednio z panelu konfiguracyjnego tzn. musisz zalogować się na router (przez przeglądarkę WWW) i znaleźć odpowiednią opcję aktualizacji firmware...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wiesza sie przy wlaczonym tylko jednym z kompem z osiolkiem, w dodatku przycietym do polowy lacza. Ogolnie sie wiesza i malo co poza tym robi.

Moj usr9105 nie wytrzymal efektow specjalnych po burzy i jest na serwisie, a ten pentagram mial byc zastepczy, ale poleci jak tylko usr wroci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o czym piszecie ja nie mam zadnych problemow z pentem :) a chodzi juz u mnie od ponad roku i nie mam takich problemow :D, mam 3 kompy na lanie i do tego podlaczona neo+, jedyna rzecza ktora dziala temu routerowi na nerwy jest bitcomet, ale na standardowym modemie tpsa jest to samo :)

@^BerZerK^ moze cos nie tak w konfiguracji masz ? trudno mi powiedziec co ... a tak btw to tak jak pisal przedmowca update firmware`u :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze mi nie chce lyknac zadnego firmware:-/

http://pentagram.pl/serwis/sterowniki.php?...system=&nr=

firmware pobieram stad i za kazdym razem :

'File transfer error.

Please check the file and download again.'

Chyba że router tak jest walniety od nowosci ze nie chce sie upgradowac i sie wiesza :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ze swojego Cerberusa jestem bardzo zadowolony. Nie aktualizowałem firmware'u, bo nie widzę takiej potrzeby. Chodzi dobrze na 4 komputery z czasem będzie na 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 5 ? a jakim sposobem ? 5 tego chcesz podpiac pod USB ? ciekawe jak to bedize wtedy dzialac:)

 

@^BerZerK^

 

ekhm ....

Mam jedno pytanie ? masz cerberusa ADSL ? CERBERUSA LITE czy CERBERUSA ? a Moze CERBERUSA z wiFi ?

 

pozwolilem sobie zauwazyc jedna drobna roznice.. firmware ktory podales jest do CERBERUSA wiec nie mozna go wgrac do przykladowo CERBERUSA ADSL .... tyle z mojej strony :)

Edytowane przez extremeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...