Skocz do zawartości
Crosis

Internet Bez Telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

Za chwile ide do pracy, spróbuje podpytać ale nic nie obiecuje :) Sam jestem zainteresowany bo właśnie biore neo i może też bym zrezygnował z abonamentu. Jak wróce to napisze czy sie czegoś dowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma oficjalnego zarządzenia w tepsie w tej sprawie. Ale osoba z którą gadałem uważa że skoro można teraz zrezygnować z neo nie rezygnując z telefonu, to czemu nie można by było potem zrezygnować z telefonu nie rezygnując z neo, skoro to mają być oddzielne usługi. Jednym słowem na dwoje babka wróżyła ze wskazaniem na to że można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grandzu - fajnie by bylo ale poki co nie ma jeszcze jednoznacznego stanowiska w tej sprawie wiec wg mnie sa to czyste spekulacje tej osoby-chyba ze jest z zarzadu tpsy ;) ale oby bylo jak mowisz :) wolabym zrezygnowac z tel i podwyzszyc pakiet neo i przejsc na voip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO bardzo fajna sprawa ;) Tylko, że ceny założenia u użytkowników, którzy nie mają telefonu mogą odstraszać... TP będzie chciało za wszelką cenę zatrzymać klientów :mur:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zamówić neo 512 w promocji 28zł ale niestety nie posiadam od tych złodziei telefonu domowego i moje pytane jest takie czy jest możliwość założenia „neozdrady” bez normalnego abonamentu telefonicznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wlasnie dostalem telefon od TPSA (a dokaldniej ojciec) czy nie mamy jakis NoM'ow czy Tele 2, bo podobno przechodza na nowy system.

Czyzby ten "nowy system" to bylo to rozdzielenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja mam tel. z NOM ;p i dzwoili ;p , że jak się umowa z Nom skończy to dobrze by było do tepsy zadzwonić bla blabla, takie ierniczneie kotka zapomocą młotka ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, wziąłem internet z orange. Jak wiadomo tp i orange jest razem, a więc czy dało by zamienić tą umowę na neo lub czy dało by się zrezygnować z radiówki bez płacenia kar i w zamian za to wziąć neo. Teraz płace 120zł miesięcznie i jest to jedyna metoda łączenia się z internetem. Jeżeli ktoś się zastanawia nad tym to odradzam, program do łączenia to pisał chyba Bin Laden (pewnie i tak by to lepjej napisał niż autor programu), ciągle się rozłancza, nie radze brać tego internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dobra wiadomość, ale trzeba poczekać na dalsze postępowanie Tepsy i czy będzie działać zgodnie z przepisami albo stosowac inne kruczki i paragrafy żeby wyjść na swoim. Ja się chyba przeniosę do dialogu po zakończeniu umowy bo mają lepszą ofertę. No chyba, że zwolnią limity na transfer i zapewnią godziwy prędkość w podobnych cenach jak konkurencja, bo za to co obecnię bulę mogę mieć 2 mega u konkurenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kpina. Na dobrą sprawę sam abonament telefoniczny powinien kosztować 10-20 zł netto. Tłumaczenie tepsy jest beznadziejne i nie ździwiłbym się, gdyby ktoś wytoczył przeciwko tepsie sprawę w sądzie (na przykład ci, którzy nie mają neo, a mają sam abonament). Stanowisko tepsy jest śmieszne i łatwe do obalenia.

 

Czekam na reakcję UKE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.tp.pl/prt/pl/o_nas/serwis_praso...asowe?_a=604523

 

no to macie swoj tgani internet od tepsy ... TE PSY :D :D :D no bo teraz licząc koszty promocyjnej neo512 jako 28 pln przez powiedzmy pół roku + 30 pln utrzymanie łacza ... to macie koszt 60 pln na miesiąc przez pół roku ... a promocja się kończy i tu jest doop umoczona panowie i panie ... gratuluję naszemu krajowi hodowania swojego pasożyta .... TPSA... nowy zespół chorobowy kleptomaniaczny czy jak ..

 

chorobliwy kraj i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...