Skocz do zawartości
Gość

Wadliwe B0 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przegladalem forum i natknalem sie na cos takiego :

Z tego co można wyczytać na świecie to podkręcone procki B0 z 51 tygodnia nie wstają bo są wadliwe. Pamiętajcie , że te procki miały być nominalnie 2400+ i 2600+. Kolesie wyprodukowali i dopiero się skapneli, że coś nie tak. Przemalowali je na 1800+ (miałem takiego B0), a potem na 1700+. 

- text zaczerpnalem z post'a Waldi'ego.

 

Bylo to w innym temacie,ale postanowilem zalozyc nowy,bo nie kazdy mogl to zauwazyc,a mysle,ze to dos wazna i przydatna rzecz. Piszcze co o tym myslicie,czy cos wiecie. Napewno wielu osoba sie przyda. Prosba do MODERAtorow - nie usowajcie tego..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo o to,ze sporo osob po restarcie mialo problem,bo komp nie wstawal.. Dopiero po wylacz/wlacz sie odpalal.. Ale cieszy mnie to bartezjusz,ze sledzisz te stroniki i niczego takiego nie znalazles,bo w poniadzialek ide po procka :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wyczytalem na forum i mnie zainteresowal. Mam jednak nadzieje,ze to falszywe Info. O zrodlo musisz pytac Waldi'ego..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo o to,ze sporo osob po restarcie mialo problem,bo komp nie wstawal.. Dopiero po wylacz/wlacz sie odpalal.. Ale cieszy mnie to bartezjusz,ze sledzisz te stroniki i niczego takiego nie znalazles,bo w poniadzialek ide po procka :)

 

Pozdrawiam

Miałem takie problemy i to z A0 - ale to wina wysokiego FSB (u mnie było wtedy 195), jak obniżyłem FSB i podciągnąłem do tej samej częstotliwości mnożnikiem nie było żadnych problemów podobnie jak teraz z B0 na 2100 11.5x183 lub 12x175 - restartuje się bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FumFel_20 - to chodzi czy chodzil na 2003? Myslisz,ze to wina pamiatek? Sprawdz moze na jakis innych, pozyczonych.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, zauważcie, że problem ze wstawaniem kompa na podkręconym AXP 1700+ w jakichś 99% ;) mają użytkownicy, którzy mają w configu GIGABYTE 7VAX :) Mnie również dotyczy ten problem, ale już od jutra nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FumFel_20 - to chodzi czy chodzil na 2003? Myslisz,ze to wina pamiatek? Sprawdz moze na jakis innych, pozyczonych. 

 

Pozdrawiam

Chodził 2 dni temu.Potem go ustawiłęm na wartości fabryczne i pamięći dałęm na 133 mhz.Było OK.To znowu do biosa i pamięći na 166 mhz i kupa.Napięcie podniosłem i dalej kupa.MOże przycze od kumpla jutro pamięci to się wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...