Skocz do zawartości
kurek

Monopoly

Rekomendowane odpowiedzi

Monopoly albo Eurobiznes, takie fajne gry planszowe polegajace na kupowaniu nieruchomosci itp, doskonale sie sprawdzaja w towarzystwie, szukam wesji elektronicznej jakiej kolwiek, najlepiej freeware ale niekoniecznie, kiedys widzialem ale juz nie wiem gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurek olej wersje komputerowa, nie ma najmniejszego podjazdu do wersji planszowej. Jestem wielkim fanem Monopoly od wielu lat i na prawde nic nie przebije grania w 4 osoby na zywca. Przeciez esencja tej gry sa transakcje miedzy graczami, ale rowniez ustalanie wlasnych regul ktore urozmaicaja rozgrywke i czynia ja niepowtarzalna. Jesli na prawde chcesz sie dobrze bawic to kup normalna wersje od Parker Brothers, 40-50 zeta za sztuke ale radosc plynaca z grania jest nieoceniona.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa212 masz w 200% racje, mam eurobiznes i gramy w 4 osoby czasami i zabawa przednia. Ja chcialem po prostu sprawdzic wersje na PC zeby.... tez pograc w 4 osoby o ile to mozliwe, albo ewentualnie we 2 osoby. Nawet mi do glowy nie przyszlo grac w singal :-)

 

podaj mi linka gdzie mozna zamowic monopoly bo bym kupil, eurobiznes znam na wylot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item111663742__dw]_star_wars_monopoly_absolutny_unikat]_box].html tu masz wersje komputerowa, wprawdzie Star Wars ale zawsze ;)

 

A tu wersja analogowa :

http://www.allegro.pl/item113975608_gra_mo...asbro_nowa.html

 

Jak chcesz kompletnego odlotu to obczaj to :

http://www.areyougame.com/interact/item.asp?itemno=RE91062 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kurniku macie namiastke monopoly ;]

netopol, nawet fajnie sie gra lecz trzeba trafić na normalnych ludzi

bo większość nie chce fajnie pograć tylko wygrać i za nic Ci nigdy nic nie

sprzedadzą, mimo wszystko zagrać mozna ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe moja dziewczyna by mnie wysmiala z takim monopolem, niestety musze uwzglednic wole reszty bo sam bede gral :P Skusze sie chyba na ten monopol klasyczny z allegro ale drogi troche :/

W Rebelu za 100zl, wiec te 80 z Allegro zle nie wyglada. Niestety porzadnie wydane planszowki tyle kosztuja, Monopoly jest i tak jedna z tanszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym roku z USA sciagnalem Monopoly Star Wars Original Trylogy Edition, po kursie wyszlo mnie 110 zeta za sztuke, drugi egzemplarz poszedl na allegro za prawie 300 takze czasami warto zainwestowac w jakies limitowane edycje, ich wartosc potem rosnie, a jesli ktos jest fanem Star Warsow i kupi 3 posesje na Endorze to serce sie samo raduje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory zle sie wyrazilem zeby bylo jasne z tym wysmianiem, chodzilo mi o to ze monopol zmieszany ze swiatem star wars... tego by moi znajomi prawdopodobnie nie przelkneli, a cena, hm moze nie taka straszna, moze sie zlozymy na gre bo w sumie zawsze sie gra w grupie :-)

 

melonino - lol :-)

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...