Skocz do zawartości
Gregor1230

Flatout 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada sie cos ciekawego.

2299600[/snapback]

co do wymagan, moj kumpel gra na p3 933mhz 768MBram i radku 9600SE ~srednie detale i jest super grywalnie.
[/size]

 

Tryby gry:

single / multi

multiplayer: LAN / Internet - maxymalna liczba graczy: 8. // Można grać poprzez hamachi, dostępne są wszystkie tryby takie jak na singlu :)

Rodzaje trybów gry: Race/Derby/Stunt

 

Screeny:

 

Galeria 1 | Galeria 2 | Galeria 3 | Galeria 4

 

Trailery:

 

Trailer #1

Trailer #2

Dużo trailerów;)

 

Przydatne pliczki:

 

Savegame | Trainer 1 | Trainer 2

 

Soundtrack:

 

1. Alkaline Trio - Fall Victim

2. Alkaline Trio - Mercy Me

3. Audioslave - Man or Animal

4. Audioslave - Your Time has Come

5. The Chelsea Smiles - Nowhere Ride

6. Fall Out Boy - 7 Minutes In Heaven

7. Fall Out Boy - Snitches, and Talkers Get Stiches and Walkers

8. Megadeth - Symphony of Destruction

9. Mötley Crüe - Dr. Feelgood

10. Nickelback - Believe It or Not

11. Nickelback - Flat On the Floor

12. Nine Black Alps - Cosmopolitan

13. Papa Roach - Blood Brothers

14. Papa Roach - Not Listening

15. Rise Against - Give It All

16. Rob Zombie - Feel So Numb

17. Rob Zombie - Demon SpeedingSupergrass - Road To Rouen

18. Supergrass - Richard III

19. Underoath - Reinventing Your Exit

20. The Vines - Don't Listen To The Radio

21. Wolfmother - Pyramid

22. Wolfmother - Dimension

23. Yellowcard - Rough Landing Holly

24. Yellowcard - Breathing

25. Zebrahead - Gimme Some More

 

Druga część „brutalnych” wyścigów ze studia Bugbear Entertainment. Poprzednik znakomicie łączył elementy normalnej rywalizacji samochodowej z niczym nie skrępowaną destrukcją prowadzonych pojazdów, a na dodatek wyposażony został w robiącą spore wrażenie oprawę graficzną i nie gorszy silnik fizyczny, co znalazło uznanie w oczach przeszło sześciuset tysięcy fanów czterech kółek, w tym głównie legendarnego Destruction Derby. Nie uszło to uwadze wydawcy gry, Empire Interactive, dlatego też zafundował im kolejną odsłonę serii.

 

Jak można się było domyślać, autorzy wyszli w niej naprzeciw oczekiwaniom graczy i skupili się na większym wyeksponowaniu elementu „destrukcyjnego”. Zatem, kupując FlatOut 2 otrzymujemy iście niszczycielskie wyścigi samochodowe, w których samo dojechanie do mety w jednym kawałku jest sporym sukcesem. Ulepszono silnik graficzny, a także wszelkie mechanizmy odpowiedzialne za oddziaływania fizyczne, dzięki czemu liczne kraksy wyglądają jeszcze bardziej widowiskowo niż w jedynce. Odpadające drzwi, błotniki i inne elementy karoserii aut, pękające szyby, zdruzgotane zderzaki, dymiące silniki czy odpadające koła to stały element każdego wyścigu. Na dodatek na trasach umieszczono setki interaktywnych obiektów i przeszkód oraz różne karkołomne skróty, które urozmaicają i wzmacniają wszechobecną rozwałkę.

 

W sumie w grze występuje 16 modeli samochodów. Są one w pełni modyfikowane i każdy może je dowolnie ulepszać i upiększać. W jednym wyścigu bierze udział maksymalnie ośmiu kierowców, co jest graniczną ilością osób jaka może się zmagać równocześnie w trybie multiplayer (LAN/Internet). W przypadku rozgrywki jednoosobowej pozostałymi siedmioma oponentami zajmuje się komputerowa sztuczna inteligencja, która także doczekała się wielu usprawnień w stosunku do oryginalnego FlatOuta. Każdy kierowca posiada swój indywidualny styl prowadzenia, predyspozycje oraz nastawienie względem przeciwników.

 

Nie zapomniano również o popularnych zmaganiach typu „ragdoll”, na które składa się dwanaście specjalnych konkurencji (skoki ze skoczni, przejazdy przez płonące obręcze, itp.), a także czystych, prymitywnych potyczkach z rodzaju „destruction derbies”

Opis z gry-online.pl

 

Mini F.A.Q

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po zainstalowaniu gry i próby włączenia mam taki oto komunikat:

 

"This application has failed to start because D3DX9_xx.dll was not found.

Re-installing the application may fix this problem"

 

Zainstaluj DirectX, z płytki od gry.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie widzę żadnych gier/hostów, nie mogę założyć gry online.

Upewnij się czy gra ma pozwolenie na połączenie z internetem w Firewallu. Możesz mieć też zablokowany port, w takim celu należy odblokować port 23756.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grając online gra wywala mnie do pulpitu.

Masz piracką wersję gry, kup oryginał;]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grając online dostałem disconnecta, podczas próby ponownego podłączenia się wywala mi grę.

Nie możesz wejść ponieważ twój nick jest dalej w grze (ty dostałeś disconnecta, ale dalej "jesteś" na serwie). Odczekaj chwilę i spróbuj ponownie, jeśli ci się nie chce czekać zrób nowy profil;]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po wczytaniu wyścigu mam czarny ekran.

Naciśnij "C" - przycisk odpowiedzialny za zmianę kamery. Obraz się powinien pojawić, jeśli nie to minimalizujemy grę do paska i przywracamy spowrotem ;]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam problem z dźwiękiem. Jak bym nie ustawił to i tak coś cały czas trzeszczy i zwalnia muzyka podczas gry.

Wyłącz Hardware 3D (opcja dostępna w Setupie FO2 ;])

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co jakiś czas wyskakuje mi blue screen podczas grania w FO2...

Wyłącz Hardware 3D.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak puszczać kaczki ludzikiem ? :>

W tej konkurencji jak się wybijesz pod wiekszym kątem niż 30st to pierwsze odbicie jest bardzo trudne. Ja najlepsze rezultaty mam przy kątach wybicia 28st i maks prędkości przy wybiciu ok. 128 - 130kmh. Przy samych perfekcyjnych odbiciach bez większych problemów dolatujesz do końca pierwszego basenu (400 - 430m) Odległość zależy w dużej mierze od trafienia w optymalny moment odbicia od wody, gdy kierowca znajduje się możliwie najbliżej wody, ale jeszcze jej nie dotyka. // by Mogiel ;)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Da się w to grać na kierownicy?

Da się grać na kierownicy i gra się nawet dobrze bo w opcjach można sobie wszystko poustawiać.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

F.A.Q by Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bo premiery jeszcze nie było, a to co tam jest napisane to są bzdury. Radzę śledzić stronę bhmotorsports, najbardziej wiarygodne (bo są oficjalne artykuły, linki do nich itd) miejsce odnośnie wszelkich gier samochodowych na pc'ta, zarówno hardcore simów jak i bardziej tych arcadowych. Są tam artykuły, wywiady i filmy min. z flatout2. Gra jest prawie gotowa i niebawem się pojawi w sklepach. Miałem topic założyć, ale nie było czasu :P. Gra na filmach prezentuje się jeszcze lepiej niż 1, zarówno model zniszczeń, grafika i co najważniejsze model jazdy, ale żeby być tego pewnym należy najpierw zagrać.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pc juz od dawna jest dostepny w sklepach

LOL ... tylko wersja PS2 a nie na PC | FlatOut 2 a nie FlatOut Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL ... tylko wersja PS2 a nie na PC | FlatOut 2 a nie FlatOut

zanim zaczniesz kogos poprawiac to sie upewnij ze masz racje , flatout 2 na pc jest dostepny od kilku dni w sklepach w europie , do tego play.com

juz dawno wyprzedal wszystkie dostepne egzemplarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim zaczniesz kogos poprawiac to sie upewnij ze masz racje , flatout 2 na pc jest dostepny od kilku dni w sklepach w europie , do tego play.com

juz dawno wyprzedal wszystkie dostepne egzemplarze

kilka dni = od dawna ?? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

conajmniej od tygodnia , jak dla mnie i na release to jest dawno , najpierw sprawdz swoje zrodla i sie upewnij ze masz racje a potem zasmiecaj temat swoimi bzdurami

znalazł sie "mondry" ... kilka banów za swoje wypociny na temat (pirackich) gier, za dawno to bym uznał 3 tygodnie.

BTW

na stronie play.com.pl i ultima nie ma czesci 2 ... nawet info ze jest dostepna w ogóle w tych sklepach

szukałem po pozycjach :wyścigi, w wyszukiwarce tych stron i nic .

co nas obchodzi premiera gdzies tam ... my kupujemy gry w polsce

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już miał możliwość zagrania w tę gierkę, czy bedziecie sie tak wykłucać o dni kiedy wyszło?? Moze jakies wrazenia.

zanim ktos ci tutaj napisze wrazenia z fulla to minie troche czasu

 

znalazł sie "mondry" ... kilka banów za swoje wypociny na temat (pirackich) gier, za dawno to bym uznał 3 tygodnie.

BTW

na stronie play i ultima nie ma czesci 2 ... nawet info ze jest dostepna w ogóle w tych sklepach

szukałem po pozycjach :wyścigi, w wyszukiwarce tych stron i nic

http://www.play.com/Search.aspx?searchtype....x=0&go.y=0 , i znowu ci nie wyszlo :lol2: ale co tam staraj sie dalej moze kiedys ci sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim ktos ci tutaj napisze wrazenia z fulla to minie troche czasu

http://www.play.com/Search.aspx?searchtype....x=0&go.y=0 , i znowu ci nie wyszlo :lol2: ale co tam staraj sie dalej moze kiedys ci sie uda

czytać nie potrafisz ??

co nas obchodzi premiera gdzies tam ... my kupujemy gry w polsce

ultima i play.com.pl nie oferuja tej gry ................................................................................

.....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie zauwazyles ale caly ten spor zaczal sie od premiery gdzies tam a nie w polsce , nikt tu nie pisal o dostepnosci w polsce bo kazdy wie ze gra nie jest dostepna ale to szczegol , i kto tu czytac nie potrafi , jak masz problem to wyslij pm a nie zasmiecasz temat , gra jest zabezpieczona starforce 4 pro wiec zycze powodzenia w oczekiwaniu na nia

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kupowanie w Polsce to można miesiącami czekać, wole sprowadzać zza granicy hehehe ;)

Nasi wydają baaardzo szybko, testują od lat nasza cierpliwość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Przeczytałem mase opini na różnych forach i wychodzi na to, że gra jest rewelacyjna [; czyli tak jak się spodziewałem :P Niech reszta zostanie w nieświadomości grając w kolejne cześci NFS'a które można wrzucić do 'kaszanki zone' (wiem, że tu są inne samochody, ale samochody bez fizyki, to nie samochody ;)). Wszystko jest lepsze, fizyka, grafika (to widać w filmikach i skrinach), znacznie bardziej rozbudowany system uszkodzeń [;. Więc pozostaj jedno, kiedy będzie u nas to w MM ? :P

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na różnych forach gra jest świetna. Znalazłem recenzję, niestety wersja językowa jest trochę ciężka dla mnie ;) Ale ocena końcowa 92% daje do myślenia : KLIK

 

W sumie mogliby też jakieś demo wypuścić <_<

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem swego czasu PS2 i XBOX teraz tylko Pc only i jedno jest pewne , kochalem Burnauta - rewelacyjna gra jesli flatout2 jest choc w polowie podobny tez chetnie poczekam na ta gre.

 

Swoja droga chce Burnouta na Pc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nawet i to fajne jest, ale jak spojrzałem na screen'y na oficjalnej stronie, to mnie zemdliło... o co chodzi z tym pseudo-hdr? Obrazki są rozmyte jak cholera, słońce "razi" jak na Merkurym... WTF? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może tą grę/grał już ? Jak wrażenia ? I ma może ktoś jakieś info co do polskiej premiery ? Bo zamierzam ją zakupić, a ściągać ze stanów nie chce i nie chce wydać kasę w błoto :) @satoshie pisał, że gra świetna, ale to też wywnioskował z tego co gdzieś przeczytał [; A mi zależy na zdaniu kogoś z ppc, który w to grał :P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może tą grę/grał już ? Jak wrażenia ? I ma może ktoś jakieś info co do polskiej premiery ? Bo zamierzam ją zakupić, a ściągać ze stanów nie chce i nie chce wydać kasę w błoto :) @satoshie pisał, że gra świetna, ale to też wywnioskował z tego co gdzieś przeczytał [; A mi zależy na zdaniu kogoś z ppc, który w to grał :P

Pozdro

Ja grałem, ale w wersje piracką. Delektować się grą mogłem tylko niecały dzień, bo na tyle został mi udostępniony zewnętrzny napęd DVD bez którego uruchomienie "kopii" jest właściwie niemożliwe. Wrażenia? Najlepsza (w sumie to jedyna) gra tego typu na PC. Jak dotąd żadna gra nie oferuje takiej rozrywki jeżeli chodzi o wyścigi samochodowe. Tryb kariery jest podzielony na 4 części:

1. Klasa derby (samochody "złomy" :P )

2. Klasa race (samochody terenowo-wyścigowe :) )

3. Klasa street race (samochodziki full-wypas ;) )

4. "3in1" (tzw. "mieszanka klas")

 

Nie udało mi się przjść nawet połowy gry pomimo sporego wysiłku (za co daje +, bo przypuszczam, że gra się tak szybko nie nudzi). Grafika świetna (na moim konfig wsio na "high", fps >40), dźwięk tak samo. Grywalność jak wczesniej wspomniałem nie do pobicia. Fizyka w grze miażdży. Jest dostosowana tak, by samochody "latały" przy kraksach, ale nie jest przesadzona. Polecam!!! Zaraz jak FlatOut 2 pojawi się u nas w sklepach, skocze sobie po jeden egzemplarz, bo naprawde warto! :)

 

Jak są jakieś pytania to chętnie odpowiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...