Skocz do zawartości
Gregor1230

Flatout 2

Rekomendowane odpowiedzi

sciaglem tego UNPACKERA

 

zrobilem to wg instrukcji:

 

- Unpacks new bfs archives from flatout2

 

1. copy bfs2unpacker.exe and zlib1.dll into gamedir

2. at commandline, enter: bfs2unpacker.exe <FILE.bfs>

3. wait, when finished, there is a new directory data with all files from the archive

 

- Note

 

Every file is overwritten, WITHOUT any remark!

 

 

....ale w grze nie widze nowych tras i aut, chociaz juz pare plikow BFS rozpakowalem wg opisu UNPACKERA

 

co trzeba jeszcze zrobic??

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skolei ja mam problem bowiem gra mi hasa normalnie menu wszystko jest ok ale jak zalaczam wyscik to wuskakuje mi bialy ekran widzie tylko predkosciomiesz mapke a samochodu niewidac, prosze o pomoc

Niech zgadne jaka karte graficzną masz: Geforce 4mx/2mx ? :P

Jeżeli masz taką (albo starszą) to nie pograsz w Flatout2 bo ta gra wymaga shaderów przynajmej w wersji 1.1 (czyli gf4ti w góre).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś taki malutki mod, który dodawał możliwość zmiany liczby okrążeń, współczynnika zniszczeń, poziomu jazdy rywali i paru innych

CHYBA to jest to -> klik

Edytowane przez mic_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o Ultimate Carnage na klocka ? :) Nastepna cześć bedzie własnie pod tą nazwą ale tylko na xboxa.

gralem chyba w sierpniu o ile dobrze pamietam ;) ogolnie stary dobry flat out, ale jezeli ktos przeszedl 2ke na piecu to ultimate go raczej dlugo nie utrzyma przed telewizorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w tą kozacką gierkę po necie?

Ja gram (głównie derby), nicki pod jakimi można mnie spotkać: Michal, BULDOZER, ODROSTEK

 

Polecam bo gierka jest prze, wg mnie miecie wszystkie Need For Speedy razem wzięte. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z ta zajefajna gierka mianowicie w singlu gra smiga jak nalezy a w trybie online wywala mnie z gier(pokazuje ze wszyscy opuszczaja gre a ja zostaje hostem, kiedy innie dalej normalnie graja)

Co z tym moge zrobic ?

POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...