Skocz do zawartości
Gregor1230

Flatout 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiata i miazdzy, powodujac nieschodzacego banana na twarzy. Muzyka w koncu zadne umpa umpa tylko pozadne lojenie, a jak Rob Zombi odpali to juz w ogole czad :-)

Malo ktora gierka - nie tylko samochodowka - wywolala tyle emocji u mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkowicie zgadzam się z ^BerZerK^, giera przytłacza ilością detali, zachwyca ogółem wykonania i optymalizacją, w zeszłym roku zagrywałem się w jedynkę i myślałem że dwójka nie wniesie nic nowego, myliłem się...

po kilku godzinach grania nie widze istotnych minusów w tej grze, świetnie wykonane trasy, modele aut, genialna fizyka i wszechobecna rozpierducha,

auta ładniej się gniotą przez co tryb derby wreszcie nabrał kolorytu

jednym słowem gra solidna jak cholera,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wspiera HDR, bo nie mam jak tego sprawdzić, ale jak by wspierała to wrażenia wizualne by były bardzo spotengowane.

 

Dla mnie fizyka niektórych obiektów jest dziwna. Taki walec drogowy, trochę waży, można popchnąć zbytnio nie tracąc prędkości.

 

Wyraźnie czuć jaki samochód prowadzimy, FWD, RWD, 4WD.

 

Skok wzwyż w jedynce był lepszy.

 

Optymalizacja bardzo dobra.

 

Duży wybór aut, podział na klasy też wiele wniósł ws. samochodów.

 

Ogólnie odczucia mam pozytywne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez uważam ze gra jest boska :)

Żadnych minusów. Grafika jest boska a u mnie smiga w 1680x1050 z aa6x i af8x. Nie ma w tej chwli nowej gry która by mi tak chodziła ;)

Może i boska ale ewidentne babole się trafiają. Najeżdżasz na pień drzewa, który "wnika" do wnętrza samochodu :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i boska ale ewidentne babole się trafiają. Najeżdżasz na pień drzewa, który "wnika" do wnętrza samochodu :blink:

 

Tego jeszcze nie spotkałem :blink: , ale gierka o wiele lepsza od poprzedniej części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ten oszolom na allegro na aukcji ma napisane, zeby PRZED zakupem do niego napisac.

Ciekawe czemu? :lol: :gitarzysta2:

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś problem z multi , bo mnie wywala z multi tylko dlaczego??

Jak cie wywali z multi i po włączeniu gry od nowa wchodzą na multi znowu cie wywali to zrób nowy profil (żebyś miał inny nick niż przedtem) i wejdź [; Wszystko powinno śmigać. A to dlatego, że u ciebie sie gra wywala a twój serw dalej stoi i dlatego nie możesz wejść ponownie na tym samym nicku :mur: [wpadłem na to grając z kumpel, mnie wywaliło z gry, a on sobie wszedł na mojego serwa po chwili wywaliło "mnie" i mogłem wejść znowu na swoim 1 nicku] BTW domyśl się dlaczego cię wywala :wink:

Pozdro

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętni do grania online ;) Tutaj macie IP Team Speak'a ;] Możecie wbijać, lepiej się komunikuje [; ts2.shotzone.cz:9516 [kanał Partystylerz]. Gramy przez Hamachi. Sieć Nascar 2k3, hasło: zupa. Ok Let's race ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właczasz hamachi > dajesz dołacz do instniejącej sieci i nastepnie: Nazwa: FlatOut2 Online, hasło: purepc. Właczasz grę, dajesz Lan i dołączasz do istniejącej gry :) Jesli chcecie pogadać przy grze to wejdźcie na ts'a ;)

----------------------------------------

Ludzie może dzisiaj zagramy ? :> Narazie jest 2 chętnych. Wszyscy chętni wbijać na Hamachi, albo pisać do mnie na gg ;] Zbieramy ekipę 8 osobową [;

EDIT

Aktualnie jest 6 osób, mamy jeszcze 2 miejsca [;

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właczasz hamachi > dajesz dołacz do instniejącej sieci i nastepnie: Nazwa: FlatOut2 Online, hasło: purepc. Właczasz grę, dajesz Lan i dołączasz do istniejącej gry :) Jesli chcecie pogadać przy grze to wejdźcie na ts'a ;)

----------------------------------------

Ludzie może dzisiaj zagramy ? :> Narazie jest 2 chętnych. Wszyscy chętni wbijać na Hamachi, albo pisać do mnie na gg ;] Zbieramy ekipę 8 osobową [;

EDIT

Aktualnie jest 6 osób, mamy jeszcze 2 miejsca [;

Z checia pykne jak uda mi sie polaczyc.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...