Skocz do zawartości
SGJ

Prawie Jak Strona

Rekomendowane odpowiedzi

@PelzaK

Twoja strona ładuje mi się około 8-9 sekund.

A strona SGJ'a ładuje mi się około 4 sekundy ;]

Posiadam opere 8.52 ;]

mowię że z tego serva korzysta jeszzce minimum z 5 osoób :) i czasami potrafi rzęzić... kumpel ma tylko 512kbps... No i + grafika też robi swoje... :) zwłaszcza na 128kbps

 

PelzaK

Mój serwer to P2 266@272.

 

rafifeo

Nie można(regulamin google). Ale za mało bo prawie nikt w to nie klika.

chcesz mogę Ci sprzedać celka 900 bo leży nieużywany (zapasowy) od 2 lat :D

 

ja nei klikam w reklamy google bo mnie denerwują.. Ciekawe kiedy spece od marketingu zorientują się, że reklamy wyskakujące na www tylko zniechęcają ludzi do danego produktu... :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie macie komputerów, to moge podać numer konta :wink: :-D

 

 

Wprowadziłem drobną poprawkę na stronie. Ale i tak nikt nie zauważy, bo nie ma tu chyba uzytkowników IE...

Musiałem dodać kawalek kodu, żeby w IE6 się prawidłowo wyświetlała góra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladne kwiatki plik 264 KB sciagal mi sie okolo 2 minut ;) Owszem mam neoch**** , tyle ze teraz dosyc duzo osob ma to cos poniewaz nie wszyscy mieszkaja w duzych miastach i maja dostep do dobrych szybkich providerow. Moze jednak jakis serwerek za 10 zl i bedzie dla wszystkich szybko dostepna ? Bo uzytkownikow neo moze zniechecic szybkosc pobierania.

 

Pozdrawiam

 

//edit

Jak ja moglem zrobic taki blad :|

Edytowane przez Imex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na czym trzymasz ta strone?

Na serwerze gdzies daleko...

 

Od stycznia strona juz nie jest na moim serwerze.

 

i ile na taka stronke potrzeba upload miec? wystarczy 256kb?

Na taka jak moja?

Minimum 1mb i przynajmniej 200GB transferu na miesiąc(dane za 2006/12)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sisko fajnie.. tylko martwi mnie ta opcja English przy artykułach... No bo skoro ktoś pochodzi z ingliszu... to i tak nie będzie wiedział o czym jest dany artykuł bo tytuł napisany po polskiemu... Chyba, że to ma być inglisz skierowany do polish... pipol którzy wyemigrowali z Polski ;] - tak że niby mają kontakt z bazą

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak.. tylko tam ten inglisz był do każdego artykułu..a tytuły tych artykułów były po polsku :)

 

Zresztą ja tak sobie bełkotam.. nie zwracaj na mnie uwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No K986%A :)

Po jakiemu mają byc niby te tytuły?

Jest tekst po polsku, klikasz w english, masz cały po angielsku.

 

 

Nie wiem juz jak mam to napisac. Na polskiej wersji masz po prostu linki do angielskiej. A na angielskiej do polskiej i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"eee.. no to Ci tłumacze" :D

 

dobra.. może przykład o co mi biegało :]

Zmiana klucza instalacyjnego w Windows XP

nie., 2007/04/01 - 20:59 — sgj

 

Podczas instalacji Service Pack 1 dla...[..]

* Artykuły * Odpowiedz * Czytaj dalej * English

Chodzi o ten czerwony panie link English... który jak wiadomo i można się domyślec pokazuje artykuł w angielskiej wersji... ale... Taki anglik nie wie że klikajać w ten link przeczyta artykuł nt zmiany klucza instalacyjnego w XP.. bo on nie rozumie po polsku co tam jest napisane :).. to skad ma wiedzieć, że w to akurat chce kliknąć? :D

 

tak podtrzymuję rozmowę ino :), nie żebym tam krytykował Twoją stronę :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra inaczej. Wchodzi tak anglik przypadkiem na strone PL. Widzi cos ale nie wie o czym to, bo nic nie rozumie. Patrzy a tu link English. Klika i? I widzi tekst po swojemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkowicie sie z tobą zgadzam... ale chodzi mi o to, że umiejscowienie tego przycisku jest nielogiczne... nie zmienia się języka całej strony gdzieś w opisie jakiegoś artykułu. Taki słicz inglisz/polish powinien być raczje jakoś globalnie osadzony na stronie żeby z każdego miejsca dało się przełączyć :). Poza tym, brakuje sporo contentu ingliszowego: There are currently no posts in this category.

 

Swoją drogą.. dlaczego na polskiej stronie jest napis english... a na angielskiej polish? :wink:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zmienia się języka całej strony gdzieś w opisie jakiegoś artykułu.

Gdzies w opisie jakiegos artykułu zmienia się jezyk tgo artykułu a razem z ni mcalej strony bo nie zmienai sie jezyka artykułu bez zmiany jezyka całej strony.

 

Taki słicz inglisz/polish powinien być raczje jakoś globalnie

Globalny jest na stronie głownej. Z podstron został usunięty przez drobne ułomnosci modułu językowego, przez które w wielu miejscach był bezuzyteczny dając wspaniały tekst "There are currently no posts in this category." W tej chwili jest wszędzie bo napisałem własny blok przełaczający do strony głownej w danym jezyku.

 

Poza tym, brakuje sporo contentu ingliszowego: There are currently no posts in this category.

Aktualnie az w 3 kategoriach rejestru

 

 

Swoją drogą.. dlaczego na polskiej stronie jest napis english... a na angielskiej polish?

eee, juz nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies w opisie jakiegos artykułu zmienia się jezyk tgo artykułu a razem z ni mcalej strony bo nie zmienai sie jezyka artykułu bez zmiany jezyka całej strony.

kurde sadzisz błędy jak ja :D... nie wiem co to za choroba, że przenosi się literkę do następnego wyrazu i zamienia kolejność liter.. ale też tak mam :D

 

Jasne że zmienia... ale taki słicz powinien być globalny ciągle widoczny, imo nie powinna to być opcja danego artykułu.. ale skoro tak uważasz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klawiatura, klawiatura, klawiatura...

 

 

Pisze już Ci nie wiem który raz. Jest globalny przełącznik. A do tekstu jest osobny, bo równoczesnie informuje on ze jest dostępna druga wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanowiłbym się nad wyrzuceniem jednej reklamy googli - albo z góry albo z prawej. Pierwsze wrażenie przy wejściu - warezowa strona nastawiona wyłącznie na "klikanie".

 

Poza tym przydałoby się niu logo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...