Jump to content
Sign in to follow this  
SGJ

Prawie Jak Strona

Recommended Posts

Prawa jest tylko na głownej i niektorych podstronach. Poza tym prawdopodobnie trafi cos nad reklame lub bedzie całkowicie inaczej bo docelowo na głównej ma nie byc bocznego menu z lewej.

Z serii dawno, dawno temu

2003-2004(?) v02

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

2005 v03

2005-2006 v05

2006 - 2007-03 Joomla

Nom, strona jest fajna i przejrzysta mimo, że nie ma wielu linków ale to nie o to chodzi. Jedyną jej wadą jest szpecąca ją reklama na górze. Na jej miejscu dobrze by wyglądał jakiś banner i cała strona by wyglądała lepiej. No ale cóż... Spoko jest, kożystałem z WinSPatchera :wink: Respect i pozdro.

Było by jeszcze fajnie jakby w Download>Programy byłby krótki opis do programu do czego służy itd [ciach!]ły bo po większości trudno to wywnioskować :)

Edited by ::snoopy::

Było by jeszcze fajnie jakby w Download>Programy byłby krótki opis do programu do czego służy itd [ciach!]ły bo po większości trudno to wywnioskować :)

Wiekszosc programów ma opis na stronie i przy opisie bezposredni link do pobierania.

Wiekszosc programów ma opis na stronie i przy opisie bezposredni link do pobierania.

Hmm... no tak tak, chodziło mi tylko o te drobne programiki.

Dawno mnie tu nie było :)

Potrzebuje drobnej pomocy, a dokladniej testuje nowy sposób udostepniania programów. Jakby ktoś mógł u siebie sprawdzic czy działa.

>>> Test <<<

Dawno mnie tu nie było :)

Potrzebuje drobnej pomocy, a dokladniej testuje nowy sposób udostepniania programów. Jakby ktoś mógł u siebie sprawdzic czy działa.

>>> Test <<<

Śmiga, gra i buczy.

Jaka szybkosc pobierania(ustawiłem limit na 30KB)?

Chwilę leciało 10kB/s, później zwolniło do ~2kB/s i tak trzyma.

Czyli powiedzmy ze "prawidłowo" bo połaczenie do mnie z TP tak ma.

To jakiś foch w stronę TP, czy taki "ficzur" Twojego neta ?

No juz tak ma. Wiele sieci ma dobre wyjscia na swiat i beznadziejne połaczenie z siecią tp.

Wczoraj widziałem 2 osoby, które pobrały w calosci... i znikły...

A co się zmieniło się, bo na pierwszy rzut oka wygląda, jakby nie wczytało się 90% grafiki. :)

Cały układ strony i nie tylko bo całosc została postawiona na nowo. Efekt nie wczytania 90% grafiki moze wystapic jak się ma za jasno ustawione kolory.

Pomysl nad zmiana koloru linkow. Linki - czerwony , teksty menu - pomaranczowy. Zbyt bliskie siebie kolory, zbyt zlewajace sie rozne funkcjonalnosci. I zmien link w pierwszym poscie, bo po kliknieciu na link najpierw myslalem ze to dzołk ;)

A i mala sugestia, joomla niby prosta w obsludze i popularna, ale to straszny syf. Jesli mialbym polecic jakis CMS w php (sam sie nie bawie w php, ale koderzy w firmie sobie chwala przejrzystosc kodu i bardzo dobre rozplanowanie modulow) to ez Publish. Polskie tlumacznie tez jest dostepne, oczywiscie CMS jest open source.

Powodzenia w dalszych dziubdzianiach ;)

edit:

agh! i zmien pojawianie sie tekstu po mouseover nad linkami w menu po lewej, niech tekst sie przeladowuje dopiero po kliku.

Edited by ilear

I zmien link w pierwszym poscie, bo po kliknieciu na link najpierw myslalem ze to dzołk ;)

OO, ale to heloł to tez moje :)

A i mala sugestia, joomla niby prosta w obsludze i popularna, ale to straszny syf.

Ale po co mi to piszesz? Nie uzywam od dawna joomli.

- Image nie za bardzo pasuje w połączeniu z menu. Spróbuj może bez czarnego tła.

- w stopce masz "@" zamiast "copyrighta"

- zamiast panelu z linkami nad stopką podlinkowałbym nazwy z panelu z newsami.

@ilear

Co ty z tą Joomlą, przecież to Drupal.

Edited by Rikki

- w stopce masz "@" zamiast "copyrighta"

Dobre, tylko nie mam pojęcia jak to się stało :)

no tak ;) pozno bylo jak pisalem a w jednym z pierwszych postow o joomli czytalem :)

sorka za babola :P

edit:

a zeby nie byl bezowocny post, to jeszcze ustaw po mouseover na tych linkach z menu po lewej zmiane pointera myszki na raczke, tak jak po najechaniu na linki z menu gornego. Wogole to bym je wycentrowal na tej belce, lepiej sie wtedy wizualnie zgraja z menu po lewej i nie beda sobie przeszkadzac (jak teraz patrzysz na linki z menu lewego czy z gornego , to wzrok lapie i jedne i drugie linki)

Edited by ilear