Skocz do zawartości
casiopea

Rev 1 W Zyciu....pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukas_gab

Ja bym chłodnice postawił kruccami do góry , bo tak cienko z odpowietrzeniem , jak chcesz mieć mniej rurek to zrub X3N na 2 krucce , róznica w wydajnosci , jest taka mała , że może to ruwnie być błąd czujnika ... nie warto sie bawić w 3 krucce dla 0.5 -1 stopnie ....Sądze , że te trujniki to będą stawiać opór , dla wody , ale to nie ma znaczenia jak nie chcesz mieć chłądnicy id ciągnika ... uciągnie , tylko , że szeregowo lepiej . Boisz sie , że woda się będzie nagrzewać ? W 2 blokach napewno nie będzie sie super grzała , jak byś miał cpu, NB + 2 na hdd , psu , mostefy , SB , SLI , to wtedy może by miało znaczenie nagrzewanie się wody , a teraz jak masz to różnica wody na wlocie i wylocie to jakieś pare stopi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm....myslalem zeby i tak postawic chlodnice...ale nie jest najlepszym rozwizaniem jesli chlodnica bylaby poziomo np tak jak przy zamocowaniu jej pod sufitem w budzie? (ale u mnie i tak bedzie na zwewnatrz budy- gdybanie). X3N nie znam sie na tych oznaczeniach odprowadzania ciepla...ale jesli roznica miedzy 2 a 3 kroccami to tylko jakis 1C to hm... tylko wiesz tu 1C tam 1C i sie uzbiera =] Ciagnik to badzie Hydorka 20. Moj uklad bedzie tylko 2 blokowy...szkoda rozbierac StockColla na plycie =] Szeregowo pewnie (raczej napewno) by to chlodzenia wygladalo efektowniej ale jednak bede sie upieral przy rownoleglym =]

Jest roznica w stawianiu oporu wodzie przy przeplywie przez trojnik w zaleznosci od kierunku wplywania cieczy do niego?

 

Heh w MCS braklo X3N =/ widzial ktos moze go gdzies po sklepach? =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze napisz do moderatorow zeby temate starsze niz miesiac zamykali i usuwali - przeciez wiedza w nich zawarta jest martwa = bezuzyteczna, nie????

 

:mur:

boze, nie o to chodzi, poprostu po co odkopywac stary temat, piszac o ortach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może już ktoś to napisał ale nie chce mi się czytać całego wątku... ThermalTake Water Level Indicator nie jest rezerwuarem. W żadnym wypadku. Jest to tylko wskaźnik poziomu wody, jednym słowem mówiąć KUPA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może już ktoś to napisał ale nie chce mi się czytać całego wątku... ThermalTake Water Level Indicator nie jest rezerwuarem. W żadnym wypadku. Jest to tylko wskaźnik poziomu wody, jednym słowem mówiąć KUPA.

Dokładnie. Jakby nie mogli mu od góry korka zrobić :angry: Samemu lepiej nie próbować, bo szlag trafi anodyzowana powłokę i problemy gotowe. Szkoda, bo całkiem ładne to - chociaż troszkę małe. Innovatek nie ma tych wad, za to jak zwykle przesadził z ceną :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...