Skocz do zawartości
Kamyk_^

Erecovery W Acerze ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam Acera TM 2413 czyli seria 2410. Po jakims czasie uzywania wiadomo system Windows poszedl do piachu ze wzgledu na spowolnienie jego dzialania. Przywrocilem system z plyty DVD nagranej podczas pierwszego uruchamiania komputera (po zakupie), czy na plycie jest ghost. Wszystko super zadzialalo. Poinstalowalem wszystkie programy i chcialem zrobic za pomoca eRecovery kolejny obraz tego co zainstalowalem ... niby robie wszystko zgodnie z poleceniami, ale po rebootcie systemu nic sie nie dzieje... tzn. eRecover prosi aby przygotowal pusta plytke, wlozyl do napedu, naciskam NEXT, on sie pyta czy zrebootowac ... i nic ... czy ktos robil podobna rzecz ? Wiem ze jest od groma innych programow do robienia image dysku, partycji itp ... ale chcialbym uzyc tego co daje nam "kochany" Acer ;p

 

Pozdrawiam

 

Kamyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam Acera TM 2413 czyli seria 2410. Po jakims czasie uzywania wiadomo system Windows poszedl do piachu ze wzgledu na spowolnienie jego dzialania. Przywrocilem system z plyty DVD nagranej podczas pierwszego uruchamiania komputera (po zakupie), czy na plycie jest ghost. Wszystko super zadzialalo. Poinstalowalem wszystkie programy i chcialem zrobic za pomoca eRecovery kolejny obraz tego co zainstalowalem ... niby robie wszystko zgodnie z poleceniami, ale po rebootcie systemu nic sie nie dzieje... tzn. eRecover prosi aby przygotowal pusta plytke, wlozyl do napedu, naciskam NEXT, on sie pyta czy zrebootowac ... i nic ... czy ktos robil podobna rzecz ? Wiem ze jest od groma innych programow do robienia image dysku, partycji itp ... ale chcialbym uzyc tego co daje nam "kochany" Acer ;p

 

Pozdrawiam

 

Kamyk

 

moge sie mylic, ale mozesz utworzyc tylko jedna kopie systemu- moze stad ten problem. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem ;F

 

problem rozwiązany.

 

U mnie zrobiłem tak.

 

- Sformatowałem partycję D na fat32 pełnym formatowaniem (nie szybkim)

- właczyłem erecovery i wybrałem opcje stworzenia obrazu na dysku i zmieniłem nazwę na taką, by nie zawierała niedozwolonych znaków (bo nazwa domyslna, tworzona przez program chyba takie zawiera)

- dałem next, system sie zrebootował

- OBRAZ SIĘ W KOŃCU STWORZYŁ! Przedtem wlaczało sie menu odzyskiwania systemu

- wybrałem opcje wypalenia obrazu na plyte

- obok podstawowego obrazu pojawił sie na liscie ten nowo stworzony

- wybrałem i wypaliłem po czym skasowałem obraz z dysku :)

 

the end!

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...