Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Przymusowy pobór do wojska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wintereq

Bedziesz zabijał niewinnych ludzi bronią chemiczną (pociski fosforowe) która między innymi jest poszukiwana do dziś w iraku?

jedyna broń jaka kiedykolwiek się tam znalazła byla wyprodukowana w USA... a związki alkaidy z saddamembyly takie ze Saddam zakazywal kontaktu swoich "ludzi od brudnej roboty" z alkaidą. uwazal ich za niezrównowazonych ekstremistów. Notke taką znaleziono juz w pierwszych dnaich po zdobyciu kwater gwardii saddama opublikowano w TV...

 

Amerykanski oprawca więc wymyslil ze będa saddama sądzic za zbrodnie na kurdach (180-200osob)..

 

Przypomnę wam koledzy ze w latach 56-60 tyle samo ludzi zabitow w polsce za odmowę słuzb wojskowej, a z 2 razy tyle zgineło juz w egipcie, nie mówiąc juz o chinach czy pakistanie.. a koncząc na arabii saudysjkiej..

 

Sami wysuncie wnioski.. nie mówię zeby bojkotowac rząd.. bo na miejsce jednego osła znajdzie sie kolejny.. ale zeby nie byc dla samego siebie.. ZAKŁAMANYM CWELEM

Ja nie jestem zakłamanym cwelem, ale ludzie wokoło, każdy narzeka, a nikt nie ma odwagi wyjść na ulicę i wypieprzyć na zbity pysk tę wieś (czytaj: polityków i resztę stołkowego bydła) raz na zawsze. Ja nie widzę problemu, ale widzę problem w ludziach, Polacy są leniwi i wolą dużo gadać, a nic nie robić - rezultatem tego jest tylko to, że nasz wspaniały pseudorząd składający się z pieprzonych komunistycznych głąbów rucha nas na lewo i prawo i śmieją się z nas.

Ktoś powie - to wyjeżdżaj. [ciach!]o mnie ktoś taki obchodzi za przeproszeniem, to też mój kraj i chce by był taki jaki ja chce i wiele innych osób. Trzeba w końcu skończyć ten cyrk i zacząć robić porządek w kraju i postawić na prawdziwych ekonomistów, nie zamierzam pracować za 600 zł miesięcznie, do tego bez płacenia składki. Chyba już wiem czego nikt nie chce nic zrobić, może dlatego, że większość ludzi to niewykształcone oszołomy, które liczą na socjalkę wprost z komuny, bo dupsko się przyzwyczaiło, że czy się stoi, czy się leży to i tak się K**** należy.

 

Takie pomysły typu masowego poboru nie przejdą, czego? Bo by ich zaje****, nie ma na to zresztą kasy, zresztą po co nam poborowe wojsko? Zawodowe byłoby tańsze, lepiej wytrenowane i skuteczniejsze, zresztą kto nas do cholery atakuje - Chińczyki tanią odzieżą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak miałeś dobrze jak ja dostałem bilet za 3 dni miałem się już stawić w jednostce, a przecież mam chyba tydzień na odebranie avizo, 4 godziny stania żeby dostarczyć papierek UCZĘ SIĘ MAM WAS W...

bilet czy wezwanie?

 

Mnie to dziwi.. zazwyczaj odbierałem z uczelni odroczenie i zawoziłem do WKU w październiku... W tamtym roku kumple powiedział mi że zawiózł tylko raz i potem już nie woził ( było napisane że studia do 2006roku, poza tym dziekanat podobno wysyła zawiadomienia o ukończeniu studiów). No więc myślę.. co się bede meczył i jeździł.. olałem... W styczniu przyszło wezwanie żeby sie stawić Z ODROCZENIEM... tak było napisane... :)

 

No więc pojechał dałem i wsio... ale skubani się o mnie dopominają jak w przypadku mojej budowy ciała (szczupły) mało brakowało i bym dostał D... wachali się.. namyślali... a potem hamy wypisali A :) Zabrakło mi paru kilogramów cholera :D mniej i bym miał ich z głowy...

 

W ogóle to ciekawe było zjawisko.. przede mną stał pijaczyna taki żul... 50++ lat i oni go na komisje wezwali.. bo nei był w wojsku :D.. jak ten koles karabin utrzyma to bedzie dobry.. ale o trafieniu w przeciwnika nie ma mowy.. conajwyzej w swoich... parodia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bilet czy wezwanie?

Dostałem bilet bo mieli/mają burdel i nie mieli moich papierków, że się uczę i postanowili mnie wcielić. Wiecie jak to jest wystać ze stadem debili 4 godziny. Nie chcę nikogo obrażać, ale wtedy jak tam byłem to 80% ludzi jacy tam stali to najgorsza patologia/dresy jaka jest w tym kraju większość podejrzewam miała co najwyżej podstawówke i tacy ludzie mają nas później bronić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, że w czasie studiów też mogą mnie wezwać do woja?

To znaczy że rządzący chcą zrobić z młodych ludzi KaczorJugend ślepo podporządkowanch ich idei na super policyjne państwo gdzie każdy ma mieć takie zdanie jakie nakazuje mu prawo, które stworzy grupa idiotów z Wiejskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wziąłeś pod uwagę jednego. My jesteśmy w NATO, podobnie jak USA stąd taka decyzja, dodatkowo USA z racji swojej pozycji ma więcej do powiedzenia niż Nemcy, Francja i Wielka Brytania. Stąd też USA poprosiło nas o pomoc, a my się zgodziliśmy. Zauwaz także że nasze wojska są siłami stabilizującymi a nie agresorem (inaczej niby mówią, czy myśla araby...pomijam tą kwesię).

Tyle ode mnie.

I tu się mylisz ale częsciowo, nasze wojska teraz są siłami stabilizującymi, lecz wczesniej byli agresorami, każde wtargnięcie obcego wojska bez zgody Rady Bezpieczeństwa ONZ (a w chwili wybuchu wojny takowej nie było) jest w kwestii prawa międzynarodowego agresją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz zabijał niewinnych ludzi bronią chemiczną (pociski fosforowe) która między innymi jest poszukiwana do dziś w iraku?

jedyna broń jaka kiedykolwiek się tam znalazła byla wyprodukowana w USA... a związki alkaidy z saddamembyly takie ze Saddam zakazywal kontaktu swoich "ludzi od brudnej roboty" z alkaidą. uwazal ich za niezrównowazonych ekstremistów. Notke taką znaleziono juz w pierwszych dnaich po zdobyciu kwater gwardii saddama opublikowano w TV...

 

Amerykanski oprawca więc wymyslil ze będa saddama sądzic za zbrodnie na kurdach (180-200osob)..

 

Przypomnę wam koledzy ze w latach 56-60 tyle samo ludzi zabitow w polsce za odmowę słuzb wojskowej, a z 2 razy tyle zgineło juz w egipcie, nie mówiąc juz o chinach czy pakistanie.. a koncząc na arabii saudysjkiej..

 

Sami wysuncie wnioski.. nie mówię zeby bojkotowac rząd.. bo na miejsce jednego osła znajdzie sie kolejny.. ale zeby nie byc dla samego siebie.. ZAKŁAMANYM CWELEM

oj ty to napewno wszystko najlepiej wiesz co sie dzialo z alkaida, usa itp, tam też odchodzą wały i tacy szarzy ludzie jak my to szczerze powiedziawszy GÓW** wiemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis dostalem Wezwanie do stawienia sie w WKU "w celu powolania do zasadniczej sluzby wojskowej"

 

Wlasciwie jak co roku, wyjasnic sie ze nadal ucze itp. ale jak tym razem nie przejdzie? ;)

 

Jezeli mnie nie zobaczycie po 19 lipca, to milych wakacji ;)

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis dostalem Wezwanie do stawienia sie w WKU "w celu powolania do zasadniczej sluzby wojskowej"

 

Wlasciwie jak co roku, wyjasnic sie ze nadal ucze itp. ale jak tym razem nie przejdzie? ;)

 

Jezeli mnie nie zobaczycie po 19 lipca, to milych wakacji ;)

jak to moze nie przejsc? jak sie uczysz to moga ci naskakac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja... już się widzę... dostałem A mając przewlekłe zapalenie łękotek w obu kolanach (10 minut spacer i mnie kolana napier$%#$$ aż miło), lekkie skrzywienie kręgosłupa w lewo i -1.5 dp na lewym oku... w kwietniu 2007 mam jechać do gliwickiego WKU, żeby im powiedzieć jakie mam plany na przyszłość (przynajmniej tak mi babka powiedziała, jak mnie "testowali" na kategorię) ale jeśli wejdzie ta "nowelizacja" to miło, że odrazu po maturce mnie wezmą... jesli w ogóle pozwolą mi dotrwać do niej (19 lat miałem w maju, a w jesieni pobory) yecha... żyć nie umierać. Dobrze, że mam resztę rodzinki w Deutshlandach (w Polsce mieszkam tylko ja i rodzice), więc liczę na w miarę szybkie obywatelstwo...

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem wszystkiego, ale wiem to co juz wielu tutaj napisalo - w dniu ataku na Irak - bylismy agresorami, którzy wbrew opinii ONZ - zaatakowali inny kraj.

Niemcy tez najpierw atakowali a poyem "stabilizowali", to takie łagne słowo zastępujące - okupację.

 

To co sie dzieje na swiecie w "misjach stabilizacyjnych" oczywiscie iraku nie dotyczy.. Wcale nie handluje sie kobietami jak to robili zolnierze ONZ w serbii, afryce.. wcale nie rykonuje sie wyroków "poza sądem".. więzienie w guantanoamo wcale nie istniały, wcale w polsce nie bylo kanalów przezutowych wiezniów niegodnie z KONWEJCJĄ PRAWA PIĘDZYNARODOWEGO zabieranych do tajnych baz usa na TOTRTURY.

 

Dokladnie to samo robili niemcy w czasie drugiej wojny, przed ambasadą rosji robi się popisówki z demonstracjami o "wolnosc czeczeni", bialoruskiego despotę się potępia..

 

Ale jakoś latwo się do porządku dziennego przechodzi nad tym ze nasz kraj pogwałcił międzynarodowe prawo, zaatakowal suwerenne panstwo i morduje tam ludzi!!!

 

Gdyby Putin ttaj wkroczyl ze swoją armią, bo przeciez prawie mamy blizniaczą dyktaturę.. to tez byscie byli happy ze ruskie u nas mają "misje stabilizacyjne? "

 

Te wszystkie filmy które krązą po internecie.. pokazują ze rzeczywiscie amerykanski zolnierz to czlowiek inteligentny wiedzący ze jedzie stabiliowac itd.. LOOOL

 

Przeciez to jest niewykształcone buractwo, które chce zastrzelic wszystko co sie rusza.. a bush wykorzystał ich głupotę .. i teraz mszczą sie za 9/11 na kraju który bogu ducha jest winny...

 

Tak nie wiem jak to bylo dokladnie. Ale wiem dokladnie ze bush i rodzina bin ladina sa przyjaciołmi, ze poprzedni bush poprzez CIA, sponsorowal alkaidę - by walczyli w walce wywrotowej w bloku wschodnim..

 

Mam jeszcze inne pytanie... Gdzie w tym wszystkim sa wasze religijne uczucia.. Jezus ZAKAZAL wojen. Watykan poszedł na uleglosc w stronę polityki - i pozwolil na WOJNĘ OBRONNĄ...

Więc pytam się - kiedy irak zaatakowal terytorium polski, co robią tam polacy- tacy wspaniali i wierzący katolicy... nazywani przez europejczyków - ostoją religijnosci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz zabijał niewinnych ludzi bronią chemiczną (pociski fosforowe) która między innymi jest poszukiwana do dziś w iraku?

pociski fosforowe to bron przeciwpancerna, nie chemiczna.

 

jedyna broń jaka kiedykolwiek się tam znalazła byla wyprodukowana w USA...

ZSRR, Francji i paru innych

 

Amerykanski oprawca więc wymyslil ze będa saddama sądzic za zbrodnie na kurdach (180-200osob)..

 

Przypomnę wam koledzy ze w latach 56-60 tyle samo ludzi zabitow w polsce za odmowę słuzb wojskowej, a z 2 razy tyle zgineło juz w egipcie, nie mówiąc juz o chinach czy pakistanie.. a koncząc na arabii saudysjkiej..

co nie zmienia faktu ze to sie kwlifikuje jako zbrodnia przeciw ludzkosci. jesli dobrze pamietam gazy bojowe sa zakazane...

 

Nie wiem wszystkiego, ale wiem to co juz wielu tutaj napisalo - w dniu ataku na Irak - bylismy agresorami, którzy wbrew opinii ONZ - zaatakowali inny kraj.

Niemcy tez najpierw atakowali a poyem "stabilizowali", to takie łagne słowo zastępujące - okupację.

tu sie zgodze

 

wcale nie rykonuje sie wyroków "poza sądem"..

jesli obowiazuje stan wojenny obowiazuje inne prawo. gdy jest wojna nikt sie w sady nie bawi..

 

więzienie w guantanoamo wcale nie istniały, wcale w polsce nie bylo kanalów przezutowych wiezniów niegodnie z KONWEJCJĄ PRAWA PIĘDZYNARODOWEGO zabieranych do tajnych baz usa na TOTRTURY.

mozliwe ale i tak nic im nie zrobisz.. najwyzej Bush rozpieprzy cala gospodarke usa swojimi wojnami.

 

Ale jakoś latwo się do porządku dziennego przechodzi nad tym ze nasz kraj pogwałcił międzynarodowe prawo, zaatakowal suwerenne panstwo i morduje tam ludzi!!!

na tym chyba polega okupacja nie?

 

Gdyby Putin ttaj wkroczyl ze swoją armią, bo przeciez prawie mamy blizniaczą dyktaturę.. to tez byscie byli happy ze ruskie u nas mają "misje stabilizacyjne? "

Putin nie walczy w obronie demokracji. Putin walczy zeby utrzymac te republiki ktore sie nie odlaczyly po rozpadzie ZSRR

 

Te wszystkie filmy które krązą po internecie.. pokazują ze rzeczywiscie amerykanski zolnierz to czlowiek inteligentny wiedzący ze jedzie stabiliowac itd.. LOOOL

Przeciez to jest niewykształcone buractwo, które chce zastrzelic wszystko co sie rusza.. a bush wykorzystał ich głupotę .. i teraz mszczą sie za 9/11 na kraju który bogu ducha jest winny...

http://video.google.com/videoplay?docid=-2587661313510275113 ??? :>

 

Tak nie wiem jak to bylo dokladnie. Ale wiem dokladnie ze bush i rodzina bin ladina sa przyjaciołmi, ze poprzedni bush poprzez CIA, sponsorowal alkaidę - by walczyli w walce wywrotowej w bloku wschodnim..

nie wiem jak Alkaide ale slyszalem ze wspierali Talibow Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stany zjednoczone zaraz po rosji mają najwieksze ilosci gazów bojowych. A instalacje do produkcji tych gazów podarowalo USA Irakowi..

Nie twierdzę ze francuzi czy niemcy nie sprzedawli broni.. polacy z rsztą tez, kalachy na licencji lucznika to jedne z lepszych kałachów na swiecie..

Jednakze szczytam absurdu jest sądzenie saddama o posiadanie broni którą samemu się ją dało a on nie oddał. oraz za zabicie 200 kurdów, gdy robi sie interesy z hinczykami czy z arabią saudyjską..

ZAKŁAMANIE .. ja nie twierdzę ze arabowie są bez winy - nigdy nie twierdzilem..

Tylko czemu nasze spoleczenstwo utwierdza się w durnym przekonaniu ze - ONI SĄ BE, a my CACY?

Jak juz pisalem wczesniej - wytlumaczenim jest "wolnorynkowosc", którą mozna podsumowac prostym zdaniem - ktos musi nie miec a ktos miec, by moc zarabiac..

Zadnego wolnorynkowego kraju nie interesuje dobro tych biedniejszych krajów - gdyz równosc, oznacza stagnację, a stadngacja deflację lub inflację - a to niszczy gospodarkę..

ot cala filozofia.. a chyba wiadomo ze lepiej sprzedawac niz zarabiac..

 

 

DRASTYCZNE ZDIĘCIA !!! powyzej 18 lat

 

http://www.rainews24.rai.it/ran24/inchiest...lery=1&id=2

 

To jest czołg? wdzisz gdzies lufe i gonsienicę? A moze to czołgista?

Dzieci tez prowadzą czołgi? Kobiety tez?

 

Pociski fosforowe to bron ZAPALAJĄCĄ która jest wykorzystywana jako przeciwpancerna (z nazwy) jednak substancją aktywną jest srodek chemiczny.

 

 

- po edicie-

To ze amerykanie uwazają ze stolicą rzymu są włochy to my wiemy ;)\

 

 

Jednakze wspomniales o gospodarce .. otoz nie.. gospodarka kwitnie gdy wojny tocza się nie na terytorium najezdzcy... ameryka przed 9/11 miała widmo kryzysu. Moja firma gra tez na gieldzie, często to jak się nam uda zagrac, zalezne jest od mojej premii (Boss ma lepszy chumor) i pamietam dokladnie to oc zym sie dzis nie mówi za glosno w naszej TV.. gdyby nie 9.11, gdyby nie atak na irak.. dziś moze bysmy mieli dolara za 3zł, a euro za 4... dodatkowo kraje arabskie glosno myslaly by za ropę rozliczac sie w dolarach a w zlocie lub ich walucie..

To wszystko jest powodem ataku usa.. Wojna to wspanialy biznes. Zwlaszcza ze w kazdym rządzie na ziemi są 3 główne mafie - paliwowa, zbrojeniowa i religijna...

 

Sprawdz zwyszki giełdowe usa od ataku na irak.. wszystko dlatego ze ceny ropy dorzeją ...

Atak na iran który buduje swoją elektrownie atomową? To coz złego? Dlaczego USA z czarnobyla robi problem 20 razy wiekszy niz jest naprawdę? Dlaczego USA dyskredytuje paliwo atomowe?

Dlaczego USa dyskredytuje badania naukowe dot zenieczyszczenia spalinami ? Dlaczego USA nie podpisalo konwencji dot emisji zanieczyszczeń?

 

Dodajk do tego ze dolr to jest takio sam produkt jak kazdy inny.. ktos kupuje ktos sprzedaje.. wejscie nowego sposobu rozliczen za "jedyne słuszne" zródło energii.. zniszczyloby USA.. jednakze są to podrygiwania giganta na glinianych nogach.. w koncu och daddy skonczy sie fuel to your caddy.... :mur: wtedy bedzie wyczekiwany przez wszystkich religiantów armagedon

Edytowane przez Galago De Codi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug twojej definicji kazda bron ktura wybucha mozna nazwac chemiczna.. w granacie substancja aktywna tez jest srodek chemiczny(TNT)

 

bron chemiczna to gazy bojwe, srodki zapalajace(napalm, termit) i inne. pociskiem fosforowym to bys zapalil... stog siananajwyzej..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ogladales te zdiecia?

Czy uzycie broni zapalającej na cywilach - wogole na ludzich - jest dozwolone w konwencjach wojenych?

Mi sie wydaje ze nie...

Wydaje mi się ze jest to bron zakazana do takiego stosowania.. i wydaje mi sie ze z powodu "broni zakazanej" usa tam sie znalazło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amunicja fosforowa nie jest zakazana. nie ma broni dozwolonej tylko w jednym(kilku) zastosowaniu to tak jak by zezwolic na zrzucanie napalmu tylko na miejsca gdzie nie ma ludzi. albo bron jest zakazana albo nie. zwykle gdy juz sie strzela zadko jest czas zmienic magazynek na taki ktory zawiera konwencjonalna amunicje. czesto im krotszy czas po jakim odpowiada sie ogniem ma duze znaczenie.

 

imo jest wiele rodzajow mniej chumanitarnej broni(dozwolonej zreszta) jak np miotacz ognia lub termit.

 

bardziej powinienes sie bulwersowac faktem ze tam uzywane sa pociski ze zubozonego uranu ktore powoduja duzo bardziej bolesne rany zawsze smiertelne(chyba ze trafi w reke lub noge i sie szybko amputuje). taki pocisk przechodzi przez cialo rabiac mielonke w miejscu trafienia. jest tez w stanie urwac ci reke.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzmy w dywagacje nad etymologią słowa pocisk fosforowy - powiedz mi tylko dlaczego strona www.ONET.pl - kłamie wdł ciebie - mówiąc ze USA uzywala zakazanych pocisków do walki z irakijczykami..

 

Kazdy pocisk robi mielonkę gdy przechodzi przez ciało - własnie dlatego wraz ze zwiekszeniem celnosci i siły broni zmniejszono kaliber gdyz za duzy pocisk po prostu przechodzil przez ciało nie robiąc większych szkód.. zmniejszenie z 9mm na 7,5 a nawet jeszcze mniej - powoduje ze pocisk zmienia kształt z obłego na płaski placek - wchodzi 7mm dziurką, wychodzi z połową pleców..

 

Miotacze ognia, napalm - to tez juz studiowało USA na cywilach - jak chociazby w wietnamie..

Ja jeszcze rz powiem - nie interesuje mnie wybielanie arabów, jacy to niby oni swieci - interesuje mnie dlaczego USA sie wybiela.. i nazywa z punktu widzenia moralnosci dobrem - ten akt agresji na irak.

 

to daje tylko wiekszy zapał przeciwników USA... Ameryka ma dosc kasy b kupic sobie przyjaciół. Wolą jednak wrogów za darmo.

tylko ze londyn, madryt to nie amerykanskie miasta.. a tam przez durna apertheidową politykę "USA kontra reszta swiata" giną niewinni ludzie..

Ciekawe czy talib by byl taki macho gdyby USA zainwestowalo w szkolnictwo gdzie chcą miec swoje wpływy.. czemu umieli tak postępowac w sprawie polski? Czemu umieli dawac gratyfikaty, czemu umieli przesylac maszyny drukujące opozycji, czemu nie interweniowali gdy "polski" rząd wybił 183 badaczy pisma i Sj za odmowe sluzby wosjkowej?

bo moze nie chodzi o "rząd dusz" i dobro człowieka,

a o "rząd kilometrów" i tereny roponośne..

 

Dlatego nie widzę nic bardziej złego w terroryzmie.. dla mnie jest to taka sama głupota jak postulaty tej drugiej strony...

 

Chcialbym okazac milość i tej i tej stronie, ale jak byc milosiernym skoro milos uwaza sie za słabość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie uwazam ze klamie, uwazam ze myla pojecia. powedz mi jaki jest sens w celowym stosowaniu drogiej amunicji gdy taka sama skutecznosc ma tania?

 

nie kazdy pocisk robi mielonke.. pocisk kalibru 9mm przejdzie przez cialo nie robiac wiekszych szkod tak samo pocisk z AK kalibru 7.5mm ktory nie leci zbyt szybko. natomiast pociski 5mm o bardzo duzej predkosci gdy wchodza do gestego osrodka jakim jest cialo zaczynaja sie obracac i robic nieprzyjemne zeczy.

 

Terroryzm nie jest bardziej zly niz wojna. terroryzm to nowoczesna odmiana wojny.

 

dobra dosyc OT topic mial byc o sluzbie wojskowej a nie o wojnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ot niezly zrobiliscie =]

 

w sumie to moze mam popieprzone poglądy ale jestem za tym żeby cały ten irak zbombardować atomówkami zabijając wszystkich również cywili, a to, ze jest tam duzo dzieci? TRUDNO, te dzieci w wieku 10 lat dostaną kałacha i będą chcieli zabijać dla tej swojej popierzonej religii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co na to twoja religia?

Mówiąc takie rzeczy tylko nakręcasz spiralę nienawisci.. Chcąc w taki sposób zlikwidowac problem wojen na ziemi.. musialbys przy zyciu zostawic tylko siebie..

Dopuki ludzie nie zroumieją ze milosc to jedyna droga nawet na poziomie antagonzimów i sposobu walki o wpływy - nic sie nie zmieni..

Jak juz pisalem...

Mogli indoktrynowac zwiekszaniem poziomou wiedzy - nie karabinem..

O dziwo nie uwazam tego za offtopic..

 

gdyz widac wyraznie zmianę polskiego rządu.. z gratyfikaty pozbawienia sluzby dla ludzi po studiach często budujących dobrobyt kraju - zaczyna sie wysylac wszystkich nawet kosztem uczelni..

 

Rząd przestal potrzebowac ludzi wykształconych, by w razie konfliktów MYSLELI jak bez uzycia broni rozwiazac problem - a zacząl potrzebować ludzi którzy bez mrugniecia okiem pojdą i wymordują całe wsie w imie spraw których wcale nie rozumieją - bo mysląc nigdy by tego rozkazu nie wykonali..

 

Wierzący muzełmanin nie jest niczym gorszy od wierzącego "nie praktykującego" chrzescijanina (czyli 90%populacji chrzescijan) - i ten cie zamorduje i ten bez mrugniecia okiem..

Pozatym prawdziwi muzelmanie są raczej spokojnymi ludzmi, przynajmniej ci których ja poznalem w krajach arabskich..

Oni tez mają takie same problemy z dyktatorami u wladzy co my..

tylko ze tam o wiele latwiej ludzmi manipulowac, bo tam nawet 30% ludzi nie skonczylo jakiejkolwiek szkoly czasem.. to wiesz.. tam to ma sens nawet okrzyk "niech zyje pokój na wszystkich kulach ziemskich" :)

Edytowane przez Galago De Codi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

róbta co chceta panowie... mnie cieszy taki oto zapisek na stornie monu

 

Ponadto do rezerwy zostaną przeniesieni także poborowi - absolwenci szkół wyższych (przeznaczeni do odbycia przeszkolenia wojskowego absolwentów), którzy ukończyli studia w 2006 roku lub wcześniej, o ile studia rozpoczęli przed rokiem akademickim 2002/2003.

kończe studia... i zacząłem w 2001/2002 = jestem przeniesiony do rezerwy :D.. niech no spróbują wycofać rozporządzenie to pozabijam :D

 

źródło : http://www.wp.mil.pl/artykul_wiecej.php?idartykul=2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O taka nowelizacja może być :D

 

Co do działań USA - te ich "operacje pokojowe" to tylko zasłona dymna po to by przejąć interesujące ich tereny i zamiast rządu posadzić swoje marionetki. Przy okazji robią kompletną rzeź mieszkańców np. pociskami ze zubożonym uranem - przykład Jugosławia. Kosztem cierpienia niewinnych ludzi urządzają sobie poligony doświadczalne i świetną zabawę. Na pewno dokładnie pamiętacie jak załoga Apache'a strzelała z działka 20mm do bezbronnego Irakijczyka - którego rozerwało na strzępy. Wcześniej biedak kilka przez kilka minut starał się schronić za kamieniami. Innym przykładem mogą być celowe i świadome bombardowania ciężarówek z uciekającą ludnością.

 

Polecam Wam przeczytać książkę Henryka Pająka - "Trzecia woja światowa". Są tam opisane wszystkie "operacje pokojowe" USA, a także występki innych państw poparte konkretnymi tekstami zawierającymi dowody.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coscie sie tak na ten zubozony uran uparli?

 

Pociski ze zubozonego uranu sa zalosna bronia przeciwpiechotna (za twarde, nie odksztalacaja sie po trafieniu w cialo), za to swietna bronia przeciwpancerna (z tego samego powodu - sa twarde i latwo przechodza przez pancerz). Ktos, kto strzela z tego do ludzi jest albo glupi, albo nie ma innej amunicji pod reka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o tematu.

1->Czy można się wymeldować i spie.rd... za granicę??

2->Jakieś info o zmianie obywatelstwa??

3->Nie dam się żywcem!!!

4->Jak to przejdzie to wszyscy z purepc idziemy strajkować. Kto się podejmie organizacji, pomogę?

 

5->Już brak słów.

Edytowane przez J.O.H.N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Można, pisałem o tym kilka postów wcześniej...

2. Nie można, aby "pozbyć" się obywatelstwa polskiego, trzeba mieć zaliczoną służbę dla kraju!

3. Nie warto ginąć z powodu głupoty innych ;) (władzy)

4. Coś mi się wydaje, że raczej nie wypali...

5. "Słowo silniejszą bronią od miecza"... Zawsze trzeba rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...