Skocz do zawartości
Kyle

Panoramy Lcd 22"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jednak przeczytałem wiele złych opinii na temat tych samsungów, i mam pytanie ile kosztuje najtańszy monitor 22" na matrycy PVA ? chce sie zmieścić w 1600zł

Edytowane przez robowsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Loeve miało coś wydać na VA ... więc możesz jeszcze czekać z nadzieją na niższą cenę ich wyrobu.

Czekać można w nieskończoność ;)

 

A co myślicie na temat tego HP: http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/Mon...pelny,id,47933/

Czytając kilka opinii ludzie są zachwyceni obrazem mimo że to TN.

Edytowane przez robowsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka najtańsza karta z DVI obsłuzy rozdziałkę 22" (1680x1050) ?

pożyczyłem MATROXa G550: na analogu jest max do 2XXX x 1XXX. jednak na DVI tylk do 1280x XXXX więc lipa.

chcę kupic najtańszą karte z DVI ponieważ mam lapa z dsubem i pc jako tv. podłaczyłbym 2 kompy.

czy różnica w ramdaku 350 i 400 jest jakaś (niekiedy jest napisane że podwójny)?

 

ps. może ktoś chce sie pozbyć jakiejś karty z DVI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka najtańsza karta z DVI obsłuzy rozdziałkę 22" (1680x1050) ?

pożyczyłem MATROXa G550: na analogu jest max do 2XXX x 1XXX. jednak na DVI tylk do 1280x XXXX więc lipa.

chcę kupic najtańszą karte z DVI ponieważ mam lapa z dsubem i pc jako tv. podłaczyłbym 2 kompy.

czy różnica w ramdaku 350 i 400 jest jakaś (niekiedy jest napisane że podwójny)?

 

ps. może ktoś chce sie pozbyć jakiejś karty z DVI?

 

ja mam powercolor radeon 9600 pro 128mb dvi vga za 80zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pwonieważ nie mam czasu na przeglądanie tego wątku w celu znalezineia odpowiedzi na moje pytanie to zadam je tu, jaki monitor kupic za kwote do 1000zl zeby mial DVI, dobrze by bylo żeby miał też PiP, myślalem nad BenQ FP222WH oraz LG L226WTQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

dalej nikt nie widział testów kalibracji LG 226wa-SN ?

tak przy okazji szukam INFa do tego monitora może ktoś na pw podeśle :) anegdotka - na stronie lg, zresztą tylko global bo na polskiej nie ma nic - są paczki infów po kilka mega ;] a w środku infy do np ibmów, gatewayów i jeszcze kilku a mojego monia nie ma.. skąd on to wzieli to ja nie wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widzę, że u osób kupujących ten monitorek trafiają się tylko matryce samsunga :D, dziś zamówiłem w siriusie( na jutro, pojutrze ma być do odbioru) ciekawe jaka mi się trafi, ale znając, życie gorzej niż całej reszcie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj samsunga 226bw, matryca samsunga :D jeden martwy piksel <_< , ogólnie ładnie wyświetla itp. tylko w filmach jakiś jakby szum był -jedynie to mnie martwi i brak regulacji kąta nachylenia. Zrobiłem test na input laga i jestem pozytywnie zaskoczony, zrobiłem 20 zdjęć na 1/1000s i max. 31ms min. 0 średnio ~10ms , tylko jedno mnie dziwi czas na crt był pózniejszy niż na lcd, czego to wina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj samsunga 226bw, matryca samsunga :D jeden martwy piksel <_<

Ile musi miec, zeby oddac na gwarancje ?

 

A moze ktos sie orientuje jak ma sie jeden martwy piksel do niezgodnosci towaru z umowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U LG to by ci wymienili w ciągu mc, ale jak dla mnie o jeden piksel nie ma co płakać(jeśli mam ponad 5mln subpikseli) , będziesz czekał na nową sztukę i się może okazać, że będą w niej dwa ... . A kilka cm od takiego monitora nie siedzie (tylko wtedy zauważalny ten piksel), żeby mi to mocno przeszkadzało :wink: .

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj samsunga 226bw, matryca samsunga :D jeden martwy piksel <_< , ogólnie ładnie wyświetla itp. tylko w filmach jakiś jakby szum był -jedynie to mnie martwi i brak regulacji kąta nachylenia. Zrobiłem test na input laga i jestem pozytywnie zaskoczony, zrobiłem 20 zdjęć na 1/1000s i max. 31ms min. 0 średnio ~10ms , tylko jedno mnie dziwi czas na crt był pózniejszy niż na lcd, czego to wina?

 

Ile musi miec, zeby oddac na gwarancje ?

 

A moze ktos sie orientuje jak ma sie jeden martwy piksel do niezgodnosci towaru z umowa ?

 

223 BW i 2 martwe piksele (czarne), zakupiony 22.1.08 r, jestem cholernie wściekły :mur: Nic z tym się nie da zrobić niestety, trzeba czekać aż wypalą się kolejne piksele, bo norma jest jakaś inna IMHO tu do ściągnięcia jakby ktoś chciał: http://www.samsung.com/pl/products/monitor...iso_13406_2.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

223 BW i 2 martwe piksele (czarne), zakupiony 22.1.08 r, jestem cholernie wściekły :mur: Nic z tym się nie da zrobić niestety, trzeba czekać aż wypalą się kolejne piksele, bo norma jest jakaś inna IMHO tu do ściągnięcia jakby ktoś chciał: http://www.samsung.com/pl/products/monitor...iso_13406_2.pdf

 

a jak ogolne wrazenia z uzytkowania tego monitora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

223 BW i 2 martwe piksele (czarne), zakupiony 22.1.08 r, jestem cholernie wściekły :mur: Nic z tym się nie da zrobić niestety, trzeba czekać aż wypalą się kolejne piksele, bo norma jest jakaś inna IMHO tu do ściągnięcia jakby ktoś chciał: http://www.samsung.com/pl/products/monitor...iso_13406_2.pdf

A jak sie ma ta niby norma do towaru niezgodnego z umowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś wogule LCD na matrycy TN który nie ma ani jednego wadliwego piksela? Z tego co czytam to chyba prędzej czy póżniej zawsze jakiś wyskoczy... Swoją drogą kupiłem SM223BW w listopadzie i też niedawno wyskoczył mi jeden martwy pixel (na szczęście w rogu więc niezbyt widać).

 

Doradziłby mi ktoś jakiś dobry monitor na matrycy lepszej niż TN w granicach 2000zł (o ile takie istnieją)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś wogule LCD na matrycy TN który nie ma ani jednego wadliwego piksela? Z tego co czytam to chyba prędzej czy póżniej zawsze jakiś wyskoczy... Swoją drogą kupiłem SM223BW w listopadzie i też niedawno wyskoczył mi jeden martwy pixel (na szczęście w rogu więc niezbyt widać).

 

Doradziłby mi ktoś jakiś dobry monitor na matrycy lepszej niż TN w granicach 2000zł (o ile takie istnieją)?

Ani jednego martwiaka od listopada ;) 2232bw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...