Skocz do zawartości
Kyle

Panoramy Lcd 22"

Rekomendowane odpowiedzi

pierwsze wrazenie po podlaczeniu monitora:

 

K%$#%$# MAC!!!!!!!!!!!! ;O

 

monitor jest przepiekny, ma przejrzyste osd, kolory odwzorowane cudownie a gra w cs'a na tym bydlaku to sama przyjemnosc ;D

 

cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem 2232BW i oceniam go 10/10.. kumpel ma Iiyama za 1200zl i jest duzo gorsza zwlaszcza ze moj samsung jest podlaczony przez d-sub wiec nie wykorzystuje pelnej mocy.

Aczkolwiek jestem cichofilem wiec mojego komputera nie slychac i wlasnie zauwazylem ze monitor wydaje lekki dzwiek.. hmm wiecie jak sie talerze dysku kreca? to ten dzwiek jest 100 razy mniej slyszalny ale jednak ja go slysze.. to normalne?

Mój 2232BW piszczy przy jasności 0-75... powyzej tej jasności jest cisza. Poza tym wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2232BW też są różne rodzaje matryc, ja tam bym wziął Philipsa, niezła cena i jakość. Dla mnie lepszy od Samsungów, sam sie wahałem by go kupić, w końcu wziąłem jednak 24 cale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótka piłka

Samsung 223BW, 2232BW czy 226BW?

W przedziale do 1100pln.

bierz 226bw jeśli masz pewność, że na matrycy samsunga, jeśli nie wiesz jaka matryca to bierz lg 227wt-pf, a jeśli masz czas to poczekaj na następce samsunga 226 bw -> 2253bw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.eukasa.pl/pc-i-pda/sklep/422109...samsung-2243bw/

 

to chyba ten z obrazka wyzej

cena przyzwoita, hm

Gromitek - dzięki. A jeżeli nie na Samsungu, to na czym? Co by być przygotowanym do gadki w sklepie.

z tego co powyczytywałem na forach i recenzjach to ten lg na poscie powyżej (nawet nie wiem czy nie lepszy od tych samsungów)

 

ps:ciekawe czym różni się 2243bw

...

od tego 2253bw ?

 

Dołączona grafika

 

tu macie do poczytania o lg:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...p;#entry2924178

 

ja też już zgłupiałem - chciałem dziś kupić tego lg , ale wchodzą te nowe samsungi i już sam teraz nie wiem czy na nie czekać...

Edytowane przez Gromitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena nie jest za duza a paramerty ma OK i jeszcze chyba ma hdmi choc moge sie mylic.

 

Ja wczoraj odesłałem swojego Gatewaya 2275W uważajcie na te monitory!

Teraz zupełnie nie wiem co wybrac w cenie do 1200-1300zł

Edytowane przez magg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hrhr, ja też dzisiaj kupuje.

czekać nie zamierzam, najpierw pewnie mocna cena, potem czekanie na powolną obniżkę, to nie dla mnie.

 

no to mam rozkminę ;-)

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba jednak jeszcze poczekam z tydzień, aż ukażą się recenzje tego nowego samsunga, a może być tak że pierwszą serią monitorów dadzą najlepszą żeby wyrobić markę kupującym , a potem jak już będzie że jest ok to puszczą poślednie matryce, tak jak to było z 226bw :rolleyes:

 

a cena patrząc na zachód to u nas nie powinna przekraczać 1200 zł

 

update:

 

a jednak walę i biorę tego LG 227 wt-pf - podobno najlepsza obecnie 22" na TN na rynku

ten nowy samsung podobno jest na matrycy CMO i ma widoczną dominację niebieskiego

Edytowane przez Gromitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś przyszedł monitorek - LG L227 wt-pf , nieźle się Agito spisało - dostarczyli monitor w ciągu 24 godz. od zamówienia

 

z zewnątrz monitorek jest elegancki, trochę się obawiałem kątów tej matrycy TN - ale nie jest źle - myślałem że będzie gorzej- nie są one rewelacyjne ale też nie tragiczne - powiedziałbym że są średnie, kolory są piękne, podświetlenie też bardzo dobre (co ciekawe świetlówki się dostosowują do barwy ekranu - jak się z całego białego zrobi cały czarny - to przez chwilę jest podsiwetlenie na górze i na dole po czym zaraz przygasa - ogólnie super, ale najlepsze wrażenie robi w grach, bo w filmach pomimo formatu 16:10 nadal są spore paski na dole i na górze ekranu - podobnie jak w kinie przez co sporo ekranu jest niewykorzystane (to chyba wina formatu w jakich są filmy dvd, spróbuję dorwać jakiś film HD), kontast aż bije w oczy wiec trzeba chyba torszkie pobawić się ustawiniami

 

potestowałem troszke w crysisie w rozdzielczości natywnej i ogólnie bajka tylko jedna rzecz mi się nie podoba jak się zmienia powoli widok w lewo lub w prawo ze stałą predkością to widać takie minimalne jakby paski przechodziły (odśiwerzanie?)

 

jeśli chodzi o złe piksele to nie ani 1 złej sztuki :D

 

po przesiadce ze starego tft 15" monitorek robi ogromne wrażenie i polecam go wszystkim

 

monitorkowi daje ocenę 9/10 i odznaczenie Gold Gromit's Award :D

 

jak chcecie jakieś fotki to powiedzcie to pstryknę to co Was interesuje :D

 

 

update:

 

to co zauważyłem w crysisie występuje także na zwykłych okienkach windowsowych - ruszanie całym okienkiem w poziome powoduje że jego ramki się wizualnie odświerzają - w pionie jest wszystko okej - czyli najprawdopodobniej to kwestia 60 hz odświerzania

Edytowane przez Gromitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przeszkadza ci szybka to ten hp będzie doskonałym wyborem, kolory piękne. Byłem dziś w MM i porównywałem na własne oczy, i dla mnie hp wygrywa. Najgorzej że nie mieli ich dostępnych a tego z wystawy nie chcieli sprzedać, pan z Nie dla idiotów powiedział że schodzą jak świeże bułeczki wiec chyba coś w nim jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: czy ten NEC się do czegoś nada:

http://bitcomputer.pl/product.php?id=7706

Raczej światło nie będzie padać za bardzo na monitor, więc czy w takim razie kontrast 1000:1 wystarczy? I czy nie będzie smużyć podczas gier / filmów? Czy skalowanie będzie "jako takie"? Jak wyglądają kolory na takiej matrycy?

 

Czy może za tą kasę lepiej kupić coś 20 calowego?

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak: priosibym abyc skrobnac cos i kilka fotek oraz sprawdzil na jakiej masz matrycy i w jakim sklepie kupiles ;)

Kupiłem w Proline po ciężkich bojach z nimi o zwrot pieniędzy i wysyłki popsutego Gatewaya. Osobiście nie polecam tego sklepu ale po rabacie który wytargowałem kupiłem ten monitor. Zdjęcia zrobię w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie monitora ACER P223WD, a dokladnie tej technologii zastosowanej w nim ktora ukrywa sie pod nazwa CrystalBrite, poprawcie mnie jesli sie myle ale czy to poprostu chodzi o to ze matryca nie jest matowa tylko ma szybe podobna do tej jakie stosuje HP ??

link do tego LCDa http://www.agito.pl/product/327792?bid=40

 

jest rowniez w ofercie troche tanszy model P221WD http://www.agito.pl/product/327778?bid=40 i wg specyfikacji rozni sie tylko brakiem tego tajemniczego CrystalBrite

 

model z CrystalBrite ma lepsze odwzorowanie kolorow i w ogole podobno ladniej wyglada obraz ale dzisiaj jak wlaczylem kompa to jednak doszedlem do wniosku ze szyba to nie dla mnie, siedze plecami do okna, dzisiaj ladne slonce swieci i ja w moim 15" CRT nic nie widze

 

i ostatnie pytanie czy monitor ACER P221WD jest godny polecenia w swoim przedziale cenowym ? 800-850zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...