Skocz do zawartości
Igor

Outlook Express

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem, przez przypadek skasowałem folder z wiadomosciami w Outlook Expressie.

Jest to dodatkowy folder ktory sam utworzyłem. Wiem jednak ze w katalogu gdzie Outlook Express przechowuje wiadomosci ten folder dalej jest i ma ok 80MB.

Czy kto wie jak odzyskac go spowrotem?

 

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem

Wszystkie niby foldery które widać po otwarciu Outolock-a są w C:\Documents and Settings\"nazwa usera"\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities\{81665D-0E55-48B0-A835-B2333AE6B}\Microsoft\Outlook Express <--ten ciąg cyfr i liczb też będzie inny

Jeżeli plik z końcówką .dbx i nazwą którą wpisałeś jest w tej lokalizacji ,powinien być również widoczny w Outlocku - jeżeli plik tam jest a nie widać go w outlocku (w co wątpię) najlepiej ten plik przekopiować w inne miejsce powiedzmy na D: ,a w outlocku utworzyć na nowo niby folder o identycznej nazwie jak wcześniej ,następnie ponownie przekopiować plik z D: do lokalizacji podanej na początku postu.

Jeżeli pliku .dbx nie ma fizycznie na dysku w podanej lokalizacji ratują programy do przywracania utraconych danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem o co chodzi z tym "Zmieniałem juz lokalizacje magazynu wiadomosci" ? ,ale...

Przeprowadziłem przed chwilą doświadczenie :) ,tak jak wcześniej pisałem,widocznie nie próbowałeś tego

Utworzyłem w OE folder o nazwie "koza" ,skopiowałem tam jakąś wiadomość żeby nie był pusty.Następnie zamknąłem OE i przeszedłem do lokalizacji C:\Documents and Settings\"nazwa usera"\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities\{81665DB5-0E55-48B0-A835-B2333AE6BA0C}\Microsoft\Outlook Express i zrobiłem kopię pliku koza.dbx na partycję F:\Nowy folder\koza.dbx

Następnie otworzyłem OE i usunąłem folder "koza" ,zamknąłem OE.

Wszedłem ponownie do C:\Documents and Settings\"nazwa usera"\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities\{81665DB5-0E55-48B0-A835-B2333AE6BA0C}\Microsoft\Outlook Express usunąłem z niego plik "Elementy usunięte.dbx" ,Następnie ponownie otworzyłem OE i utworzyłem ponownie folder o nazwie "koza",zamknąłem OE

Ponownie przeszedłem do C:\Documents and Settings\....... i plik koza.dbx zastąpiłem plikiem z F:\Nowy folder\koza.dbx

Otworzyłem ponownie OE i co ? i jest mój folder "koza" ponownie razem z wiadomością

Edytowane przez securite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...