Skocz do zawartości
Stiopa84

Problem Z Wireless W Acer Travelmate 290 - Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem mam oficjalnie wlaczona antene w moim notebooku ale dioda sie nie swieci a takze dodatkowo w programi ktory mial sluzyc do monitorowania wyskakuje ze Hardware radio off jak moge sprawdzic czy mam walnieta antene softwerowo czy hardwerowo bo naprawde juz zaczyna mnie to mierzic bo na wirelessie pod PCIMCIA normalnie neta lapie a na tym wbudowanym lipa co do karty jest ok bo odinstalowywuje ja zawsze ja znajduje i jest ok a co do anteny nieteny nie jestem pewiem o niby jest jakas diodka ktora powinna sie zapalc jak przlacze przelacznik ale tak niejest juz nawet chcialem rozebrac kompa zeby sprawdzic ale niemam torxa zeby odkrecic jedna srube a nie bede kupowal tu bo jest strasznie drogo (jestem w Angli) pomozcie w jaki sposob moge to sprawdzic i jak cos naprawic czekam na jakas informacje

 

Pozdrawiam Stiopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi ci o przesowke z boku obudowy na ktorej jest on i off i jest znaczek anteny to tak przesunolem na on i nie wlaczyla mi sie dioda z anteny co mnie zdziwilo troche ale pomyslalem ze to moze nic takiego macie moze jakies pomysly co to moze jeszcze oprucz tego byc

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przycisk do wlaczania anteny tylko do wlacania karty wifi.

Czy oby napewno masz w notebooku wbudowana takowa karte ?

Sprawdz w menedzerze urzadzen czy istnieje taka pozycja :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie wiem gdzie mam taki przycisk. Karte ktore posiadam w laptopie to :

Intel® PRO/Wireless 2200BG Network Connection i jest ona zainstalowana i nie ma zadnego konfliktu z nia normalnie sie wlacza pokazje mi sie ikonka na pasku ze takie polaczenie jest ale nie moze sie polaczyc bo nie widzi zadnych sieci. Zainstalowalem programik ze strony producenta laptopa i wlasnie dzieki temu programikowi zbaczylem informaciej Hardwere Radio OFF i nie wiem jak je odpalic i dlaczego jest off

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Stiopa84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem Launch Managera ale w niestety nie mam w nim mozliwosco takich jak ty opisales mam tam ozliwosc wyboru 4 przyciskow z czego 2 sa nie czynne a dwa moge zmieniac jeszcze zainstaluje inne stery pomysle cos a jak nie to sie zdenewuje i pujde kupic zewnetrzna antene albo calego wirelessa na usb narazie jeszcze probuje jakbyscie mili jeszcze jakies pomysly to piszcie dzieki wielkie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Problem rozwiazany przyczyny poruszona antena na karcie i brak Launch Managera za co dziekuje kenfoletowi bo nigdy bym nie przypuszczal ze taka bzdura moze miec jakis wpływ

 

Jeszcze raz dzieki chlopaki i EoT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...