Skocz do zawartości
sender28

Rightmark Cpu Clock Utility I A64 3+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Może ktoś używa tego programiku? Jak poprawnie go skonfigurowac pod A64 3+ s. 754 i czy w ogóle jest taka opcja zeby RM CPU podnosił sam zegar jak np. właczam gry i inne wymagające aplikacje bo w tej chwili to musze sam przełączać profile. <_< ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuć jego skrót do start/ wszystkie programy/ autostart

W programie tez jest opcja zeby startował z Windowsem. Zakładka "Management"\ostatnia pozycja.

Mi na mnozniku x4 procesor jedzie na 804.10 MHz . Ale chetnie jeszcze poczytem ten link o własnym Cool&Quiet. Pozdr :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w najnowszej wersji Rightmark Cpu Clock Utility nie mogę nic zmieniać. Używam wersji dużo starszej 1.3 ! A tak takiej opcji nie ma

Ja mam ver. 2.1 i jest pozycja "Run application automatically when windows session starts" :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem najnowszy v2.1fix.

Jest opcja "Run application automatically when windows session starts" tyle, że ..... nie działa.

Po każdym restarcie kompa musze na nowo startować Rightmarka, co więcej - nie zapamiętuje moich ustawień dotyczących m.in. profilu i wyswietlanych na pasku ikonek

Odinstalowałem go.

 

Obecnie zainstalowałem AMD power monitor - przynajmniej działa.

 

Będe musiał sprawdzić CrystalCPUID - może będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...