Skocz do zawartości
Smol__ar

Asus A4l I Czarno-biały Obraz Z Tv-out

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posiadam laptopa Asus A4L, na zintegrowanej grafice SiS M661FX z wyjściem Tv-out.

 

Podłączam go za pomocą kabla S-video z przejściem na chinch do telewizora.

Problem w tym że uzyskuje na telewizorze czarno-biały obraz.

Próbowałem programem Tv-tools lecz niestety nie jest obsługiwany chipset SiS przez ten program.

 

Ps. Sygnał z karty na monitor przełączam za pomocą menadżera dołączonego do sterowników.

 

Bardzo bym prosił o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam laptopa Asus A4L, na zintegrowanej grafice SiS M661FX z wyjściem Tv-out.

 

Podłączam go za pomocą kabla S-video z przejściem na chinch do telewizora.

Problem w tym że uzyskuje na telewizorze czarno-biały obraz.

Próbowałem programem Tv-tools lecz niestety nie jest obsługiwany chipset SiS przez ten program.

 

Ps. Sygnał z karty na monitor przełączam za pomocą menadżera dołączonego do sterowników.

 

Bardzo bym prosił o pomoc.

masz z [gluteus maximus] kabel..tez mialem ten problem jak kupilem tani kabel za 6 zeta. kup porzadny za 30 zeta to bedzie dzialac....to nie jest wina sterownikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:sad: Kabel mam oryginalny taki jak mi dali z laptopem, a co do telewizora to na wszytkich trybach jest czarno-biały.

 

Może zakupić przejściówke na eurozłącze ?

no kabel odrazu powinien byc na eurozłącze a nie jakies tam jackopodobne, Ten kabel co ty masz to przezytek i sie juz takich nie uzywa. Mowie ci... Kup porzadny kabel i musi zadzialac. Ja mialem ten sam problem i na bank zadziala. Sprawdz jeszcze na innym telewizorze ten kabel co masz i sprawdz czy nie masz moze NTSC właczone dla AV Jesli masz taka opcje zmien w windowsie na PAL DK a nie NTSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z PAL i NTSC tez już kombinowałem.

 

Co do kabla to nie jestem taki pewien bo podłączyłem nim swojego 9550 do TV i wszytko śmiga dobrze :| i przez chinch i przez eurozłącze :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z PAL i NTSC tez już kombinowałem.

 

Co do kabla to nie jestem taki pewien bo podłączyłem nim swojego 9550 do TV i wszytko śmiga dobrze :| i przez chinch i przez eurozłącze :|

 

ale nie zapominaj ze ma zintegorwanego SIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...