Skocz do zawartości
Gość Łukasz Tkacz

Ac Czy Pentagram Pod S939

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz Tkacz

Mam zamiar wymienić chłodzenia procka więc mam pytanie, co według was jest lepsze:

 

PENTAGRAM FREEZONE NXC-100 AlCu

 

czy może

 

ARCTIC COOLING FREEZER 64 PRO

 

ceny są praktycznie takie same a AC waży trochę więcej (trochę ponad 100g) i ma zwykły montaż, mimo to chciałbym wiedzieć co sądzą o tych dwoch coolerkach inni - co możecie mi polecić z tych 2 lub w takiej cenie (do 60zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AC i naprawde polecam. Fajna zapinka, przynajmniej nie trzeba się męczyć w jakieś śrubokręty czy coś :P Na procu z podpisu (@2400mhz) na 5V temp gdzieś ok. 37C. i wtedy jest naprawde cichy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

No to będe brał AC.

 

Mam jeszcze jedno pytanko.

 

Mam w obudowie 2 dodatkowe wentylatory - 1 - BeQuiet 80mm 1850 RPM wywala z tyły powietrze poza obudowę. 2 - AC 1500-2500 RPM (ręczna regulacja) na bocznej ściance wpycha powietrze do obudowy.

 

Czy przy takim przewiewie (są jeszcze 2 wentyle w zasiłce) można by ściagnac wentyl z tego AC Freezera i zrobić chłodzenie pasywne? Może niektórym wyda się to śmieszne ale ja naprawe nie jestem pewien czy to będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Freezer nie nadaje sie do chłodzenia pasywnego, tak czytałem na forum, powiem Ci że cichy jest więc zostaw go z wiatrakiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...