Skocz do zawartości
Facar

Upgrade Konfigu Sprzed Roku

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jaki tam jest zasilacz, bo może się okazać,że modernizację trzeba będzie zacząć od tego elementu

sry, nie bylo mnie caly dzien zeby odpisac :-| , anyway thx za tak liczne odpowiedzi

w budzie siedzi topower 400W

Edytowane przez Facar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry, nie bylo mnie caly dzien zeby odpisac :-| , anyway thx za tak liczne odpowiedzi

w budzie siedzi topower 400W

Czyli zasilacz zostaje :-P

W takim razie proponuję:

1. Sprzedać RAM, grafę i mobo (RAM ok. 160 zł, VGA ok. 280 zł, MOBo ok. 220 zł)

2. Kupić:

- Epoxa 9NPA3 Ultra

- G.Skille 2x1GB HZ

- ATI Radeona x1800GTO

 

I zabrać się za oc procka i VGA ;)

Edytowane przez lukmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zasilacz zostaje :-P

W takim razie proponuję:

1. Sprzedać RAM, grafę i mobo (RAM ok. 160 zł, VGA ok. 280 zł, MOBo ok. 220 zł)

2. Kupić:

- Epoxa 9NPA3 Ultra

- G.Skille 2x1GB HZ

- ATI Radeona x1800GTO

 

I zabrać się za oc procka i VGA ;)

no i do tego zgadzam się w 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym oc to nie zabardzo mam warunki, chlodzenie mam standardowe a procek nie byl selekcjonowany. Mysle ze kupie jakiegos Gforca 7900 GT + 512 ram. Jak sie sprzeda stara grafa i wpadnie troszke wiecej gotowki to kupie juz mobo pod am2 i wymienie proca, anyway propozycja lukmeka wydaje sie byc rozsadna ale musialbym jakos szybko znalezc kupca na te czesci co moze sie okazac nie takie latwe :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

1. Sprzedać RAM, grafę i mobo (RAM ok. 160 zł, VGA ok. 280 zł, MOBo ok. 220 zł)

2. Kupić:

- Epoxa 9NPA3 Ultra

- G.Skille 2x1GB HZ

- ATI Radeona x1800GTO

 

I zabrać się za oc procka i VGA

Całkiem rozsądny zestaw, fajna płytka i dobra karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Heh, ludzie, ludzie, a jeszcze parę postów wcześniej pisaliście, że w s 939 "nie warto się pakować"...

 

Ale mówi się, że tylko krowa nie zmienia poglądów icon_lol.gif .

Kurde robi sie bydło więc powiem oco mi chodziło: Na poczatku coś tam było pisane o nowej płytce, procku czy cos tam i ktos powiedział żeby kupił sobie DFI lan party co jest równoznaczne z tym że wybiera s.939 więc dałem propozycje że może jednak warto zastanowic sie nad AM2 no ale niektórzy sie ztym zaczeli nie zgadzać noi OK nic nie mówie, skoro wszyscy naciskali i mówli żeby wybrał coś na s.939 to sie dostosowałem i poprostu oceniłem podany konfig, tyle

Pozdro

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde robi sie bydło więc powiem oco mi chodziło: Na poczatku coś tam było pisane o nowej płytce, procku czy cos tam i ktos powiedział żeby kupił sobie DFI lan party co jest równoznaczne z tym że wybiera s.939 więc dałem propozycje że może jednak warto zastanowic sie nad AM2 no ale niektórzy sie ztym zaczeli nie zgadzać noi OK nic nie mówie, skoro wszyscy naciskali i mówli żeby wybrał coś na s.939 to sie dostosowałem i poprostu oceniłem podany konfig, tyle

Pozdro

W sumie mogę Ci wybaczyć :lol: , każdy błądzi, a zresztą Ty jedziesz na Intelu :lol: .

 

Peace.

Edytowane przez psychodeliczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

W sumie mogę Ci wybaczyć icon_lol.gif , każdy błądzi, a zresztą Ty jedziesz na Intelu icon_lol.gif .

 

Peace.

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...