Skocz do zawartości
Jawor_

Płyty Główne | Core 2 Duo/extreme Ready

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lucas234

Czy P5b ma 8 fazowe zasilanie ?? Wogole to jakies sa roznie miedzy deluxe oprocz sata i innych niepotrzebnych [ciach!]l ??

P5B ma 3-fazowe zasilanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy P5b ma 8 fazowe zasilanie ?? Wogole to jakies sa roznie miedzy deluxe oprocz sata i innych niepotrzebnych [ciach!]l ??

P5B Vanilla, umozliwa ustawienie vdimm jedynie z przedzialu 1.8-2.1, wg tego co zawarte w instrukcji, imo o wiele za nisko - 2.4 byloby rozsadne.

 

Wychodzi na to, ze plyta ta odpada w przedbiegach w porownaniu z DS3 i pozostaje jedynie wersja deluxe kosztujaca sporo wiecej.

Edytowane przez malleus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe że inni dają 36 ...

tu

Bo tyle napisal dystrybutor, zapytany czy aby napewno tyle jest powiedzial ze sprawdzi to...

 

367 FSB jak narazie chodzi, plytka calkiem fajna do OC, przyjazna i jak narazie malo konfliktowa :)

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie ma potwierdzonych informacji wiec jest 12, tyle kiedys intel dawal...

A jak to sie ma do Art. 10. 1. "USTAWY o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oemy intela jest 36 miechow gwary.... o ile dobrze wiem.... :) jeszcze sie eskejpowcow zapytam jutro ;)

Nie rozumiem po co ta dyskusja, napisalem wczesniej ze dystrybutor zapytany o gwarancje nie byl paweny i mial to sprawdzic na jutro, lepiej podac 12 niz 36, jutro by sie okazalo ze nie ma tych 36 i byl by problem gdyby klient zamówil z 36..

 

ESC poda CI te same informacje, bo to ten sam dystrybutor i podaje na stronie 36msc...

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslisz ze to max plyty, procka czy ramu?

przy taktowaniach powyzej 3.5GHz cuda sie dzieja, dzilniki nie chca dzialac, tylko 1:1 i to jakos dziwnie, mysle ze to kwestia biosu lub ustawien, poprostu potrzeba wiecej czasu, moze nie tyle co w przypadku DFI ale tez trzeba ja rozgryzc.

Ale ogólie jestem mile zaskocozny Gigabytem, naprawde niezla plytka do OC, teraz tylko poczekac na jakiegos ciekawego Abita, DFI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy taktowaniach powyzej 3.5GHz cuda sie dzieja, dzilniki nie chca dzialac, tylko 1:1 i to jakos dziwnie, mysle ze to kwestia biosu lub ustawien, poprostu potrzeba wiecej czasu, moze nie tyle co w przypadku DFI ale tez trzeba ja rozgryzc.

Ale ogólie jestem mile zaskocozny Gigabytem, naprawde niezla plytka do OC, teraz tylko poczekac na jakiegos ciekawego Abita, DFI :)

fajnie ze tak piszesz. ja jutro powinienem mieć tego DS3, ale na razie na celku - co do conroe to poczekam do wypłaty i do boxów 6300/6400 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piter - nie chce rozwlekac tematu - jutro mam procka zamawiac i przedtem poprosze ESC zeby zadzwonili i zapytali sie ot tyle....

 

powiedz na jakim procku robisz testy na DS3 ? bo ni cholery z 395x7 nie chce mi wyjsc 3,8 wiec to pewno nie 6300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piter - nie chce rozwlekac tematu - jutro mam procka zamawiac i przedtem poprosze ESC zeby zadzwonili i zapytali sie ot tyle....

 

powiedz na jakim procku robisz testy na DS3 ? bo ni cholery z 395x7 nie chce mi wyjsc 3,8 wiec to pewno nie 6300

poczytac :)

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2243039

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam kilka pytan o DS3:

ile max na mem? w instrukcji pisze tylko +...V a jaka jest bazowa wartosc? czy 2.3/2.4 da rade puscic?

jak z regulacia VCore? czy wystarczajaca?

 

czemu 395 granica, skoro na XS puscili na 450 :| to mnie najbardziej dziwi... ale na to nikt chyba nie odpowie... ehh poczekam az jeszcze pare os ja kupi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu 395 granica, skoro na XS puscili na 450 :| to mnie najbardziej dziwi... ale na to nikt chyba nie odpowie... ehh poczekam az jeszcze pare os ja kupi ;)

a 'czemu' kolegi 630 chodzi tlyko na 4,5 ghz, skoro na XS puscili na 7ghz?

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...