Skocz do zawartości
Jawor_

Płyty Główne | Core 2 Duo/extreme Ready

Rekomendowane odpowiedzi

top 3 _dostepne obecnie_ plyty pod conroe majac w miare przyzwoity budzet, bez jakiegos tam szczypania sie i biorac pod uwage ze walczyc z modami itp tez mi sie nie chce?

 

zawiera sie miedzy nimi moze P5W DH Deluxe? bo do niej sie przymierzam (wraz z E6600) :)

Edytowane przez chr1st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Aukcje jest prywatna dla pewnej osoby-wiem bo pytałem

 

Sprzedaje pewnie za ,,normalna cene" ale lepiej dac za 49 zł bo mniejsza prowizja jest :-P

 

ot tyle całej tajemnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Juz prawie sie zdecydowalem na E6400 i mam dylemat co do plyty glownej, co wybrac czy ASUS P5W czy GB DQ6 bo sa w tej samej cenie (155F). Co byscie doradzili ? :)

Ausu zostal przejety przez Gigabyte ( od nowego roku beda wychodzily tylko plyty z logo Gigabyte) , wiec nie bedzie wspracie w postaci nowych biosow w przyszlosci a jedna i druga dobrze dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ausu zostal przejety przez Gigabyte ( od nowego roku beda wychodzily tylko plyty z logo Gigabyte) , wiec nie bedzie wspracie w postaci nowych biosow w przyszlosci a jedna i druga dobrze dziala.

No tak, ale na Asusie z tego co wyczytalem nie osiaga sie zbyt duzych fsb tak jak na GB. W sumie pamieci bede mial OCZ 2x1GB ddr2 800MHz wiec nie wiem czy duze fsb do duzej wydajnosci bedzie mi potrzebne.Procek e6400

mam dylemat co do plyty bo chce wybrac dobrze czego nie bede pozniej zalowal,wybor chcialbym dokonac do poniedzialku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASRock 775Dual-VSTA

 

Wiekszosc pewnie pokiwa glowa ale plytka to ciekawa propozycja. Wlasnie sie do takiej przymierzam + E6300 ;)

Jak ktos ma DDR1 i stara karte na AGP to mozna to wykorzystac nie wydajac na przesiadke ok 2,5 tys w przypadku osob ktore tak jak ja przesiadaja sie z AXP na Core 2. Calosc obecnie wychodzi ponizej tysiaca a dobre pamieci DDR1 i taki R9800Pro to spokojnie wystarcza zeby i w nowsze produkcje pograc.

 

W przyszlm tygodniu zdam relacje jak to sie sprawuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już testy i ceny ABITów AB9 i AB9 Pro ?? Patrząc na firmę jakoś nie wróżę nic dobrego, ale z drugiej strony nie będzie aktualizacji BIOSów do Asusów i Gigabitów. Już sam nie wiem. Szukam płyty z możliwością małego OC Conroe do ceny około 400 zł. Płyt nie ma jeszcze dużo, ale zaczynam szukać już wcześniej. Macie jakiś pomysł ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już testy i ceny ABITów AB9 i AB9 Pro ?? Patrząc na firmę jakoś nie wróżę nic dobrego, ale z drugiej strony nie będzie aktualizacji BIOSów do Asusów i Gigabitów. Już sam nie wiem. Szukam płyty z możliwością małego OC Conroe do ceny około 400 zł. Płyt nie ma jeszcze dużo, ale zaczynam szukać już wcześniej. Macie jakiś pomysł ??

 

dlaczego nie bedzie aktualizacji biosow do gigabyte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już testy i ceny ABITów AB9 i AB9 Pro ?? Patrząc na firmę jakoś nie wróżę nic dobrego, ale z drugiej strony nie będzie aktualizacji BIOSów do Asusów i Gigabitów. Już sam nie wiem. Szukam płyty z możliwością małego OC Conroe do ceny około 400 zł. Płyt nie ma jeszcze dużo, ale zaczynam szukać już wcześniej. Macie jakiś pomysł ??

http://anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2799&p=6

 

 

Abit mi się kojarzy właśnie z dobrym OC więc czemuż te wątpliwości??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2799&p=6

Abit mi się kojarzy właśnie z dobrym OC więc czemuż te wątpliwości??

 

a mi sie abit kojarzy z kaszana po serii aw... pogadaj z gengiem :D

 

 

moge powiedziec, ze jestem lama, bo nie wiem jak zwiekszyc Vcore na bad axe :/ mobo mi sie skonczylo na FSB400. jak mi powie ktos jak ustawic na tej mobo bootstrapa na 1333 i zwiekszyc Vcore to bede mu wdzieczny. asus bedzie podlaczony dopiero w niedziele.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie abit kojarzy z kaszana po serii aw... pogadaj z gengiem :D

moge powiedziec, ze jestem lama, bo nie wiem jak zwiekszyc Vcore na bad axe :/ mobo mi sie skonczylo na FSB400. jak mi powie ktos jak ustawic na tej mobo bootstrapa na 1333 i zwiekszyc Vcore to bede mu wdzieczny. asus bedzie podlaczony dopiero w niedziele, bo jutro jade na zabawke z ostatniej lini siga.

Hmm... zdaje się, że obok banków pamięci jest zworka. Trzeba przestawić ją na ustawienie 1-2 o nazwie OC Debug. Zapewne domyślnie jest w pozycji 2-3.

 

EDYCJA:

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...highlight=debug

 

Źle się wyraziłem pisząc o zworce, ale blisko było :-|.

Edytowane przez FLITH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie bedzie aktualizacji biosow do gigabyte ?

Wydawało mi się, że jeśli Gigabite łączy się z Asusem to już nie będzie nowszych BIOSów do obydwu płyt głównych. Jednak się myliłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wyglada na to, ze 965P nie lubi sie z memkami firmy GoodRam i to nie tylko seria Pro.

 

Mam ta kulawa MSI no i z preskiem memki lataly w dualu, wsadzilem E6400 i co :blink: Dziala tylko na jednej kosci. Jak wsadze dwie w dual to moge zapomniec o tym, ze komp ruszy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...