Skocz do zawartości
Jawor_

Płyty Główne | Core 2 Duo/extreme Ready

Rekomendowane odpowiedzi

jak szybko to 1M policzyl? jezeli mozesz to daj wyniki 2245114[/snapback]

a ja mam kilka pytan o DS3:

ile max na mem? w instrukcji pisze tylko +...V a jaka jest bazowa wartosc? czy 2.3/2.4 da rade puscic?

jak z regulacia VCore? czy wystarczajaca?

 

czemu 395 granica, skoro na XS puscili na 450 :| to mnie najbardziej dziwi... ale na to nikt chyba nie odpowie... ehh poczekam az jeszcze pare os ja kupi ;)

w biosie jest +0.5V max, czyli jezeli domyslnie jest 1.8 to wychodzi 2.3V, w biosie nie podaje napiecia, tylko czy jest OK lub zle.

 

Vcore do 1.6v

 

Co do FSB to nie wiem czemu 395, ale wydaje mi sie ze cos blokuje, mysalem ze dzis sprawdze na E6300 ale niestety juz sie wszystkie sprzedaly :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a 'czemu' kolegi 630 chodzi tlyko na 4,5 ghz, skoro na XS puscili na 7ghz?

nie no masz racje, ale 450 a 395 to roznica jest...

i zreszta znowu pojawia sie to magiczne 400Mhz nie do przeskoczenia... :|

 

w biosie jest +0.5V max, czyli jezeli domyslnie jest 1.8 to wychodzi 2.3V, w biosie nie podaje napiecia, tylko czy jest OK lub zle.

 

Vcore do 1.6v

 

Co do FSB to nie wiem czemu 395, ale wydaje mi sie ze cos blokuje, mysalem ze dzis sprawdze na E6300 ale niestety juz sie wszystkie sprzedaly :mur:

thx

 

no pewnie ida jak swieze buleczki, widac co robi odpowiedni marketing i wyglodzeni klienci :D ja chyba poczekam na wersje BOX, bo a noz widelec nie bedzie duzo drozsza...

 

jaki cooler? ktos ju zo tym myslal? chyba nie ma juz takich jajec jak kiedy np na NF2 i kazdy wchodzi na plyte? pytanie ktory cichy tani i dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

@PITer

na jakim mnozniku sprawdzales tego proca i na jakim biosie bo ta plytka ma problemy z osiagnieciem wysokiego fsb dla prockow z wysokim mnoznikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu 395 granica, skoro na XS puscili na 450 :| to mnie najbardziej dziwi... ale na to nikt chyba nie odpowie... ehh poczekam az jeszcze pare os ja kupi ;)

 

ja sie przymierzam do kupna jak tylko sprzedam swoja niecale dwumiesieczna P5WD2 Asusa, na allegro juz lata ;)

jak szybko pujdzie to i szybko potestuje nowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P5W-DH w domu pamiątki 2*1GBllk w domu ,a proca jak nie widać tak nie widać... :D No nic pewnie wjedzie celina352+FC przynajmniej będzie jakaś zabawa do czasu c2d x10 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie, testujcie, poczekamy, obadamy..... Ja raczej wstrzymam się do "pewnej" sytuacji wsród MOBO i spadochroniarza z E6600 w plecaku :)

ja zachładnny nie jestem i 6400 by stykneło :P tylko czekac premiery ... szkoda ze teraz TYLKO 6300 ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy w płycie GIGABYTE 965P-DQ6 da się zamontować chłodzenie wodne. Od tyłu płyty jest dodatkowy radiatorek. Przyglądał się ktoś temu?

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yoto. ma1y, kszonek może idźcie z tym na gg

Dziękuje za zaśmiecanie tematu.

 

Czy ktoś jest zdolny odpowiedzieć na pytania zadane w sprawie chłodzenia płyty Gigabyte?

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy w płycie GIGABYTE 965P-DQ6 da się zamontować chłodzenie wodne. Od tyłu płyte jest dodatkowy radiatorek. Przyglądał się ktoś temu?

Ten radiatorek można zdemontować - trzyma sie na kilku śrubkach i jest przyklejony taką taśmą - ale odchodzi.

 

Ninję pewnie da sie zamontować nawet bez wywalania tego radiatorka, tylko trzeba będzie dać dłuższe śrubki, bo te fabryczne będą za krótkie. Ewentualnie można wywalić ten radiatorek i wtedy już nie powinno być problemów. Jak dotrze do mnie DQ6 (prawdopodobnie początek przyszłego tygodnia, niestety), to powiem na 100% jak sie ma sprawa z ninją. Na DS3 żadnych problemów nie powinno być. Na 100% powiem jak już dostanę płytkę od gigabyte (DQ6).

Edytowane przez mach82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem BadAxe Yotomeczka, przyjrzałem się tym kondziołkom wokół socketu. DS3 ma widze podobne. Jesli tak jest w rzeczywistości to są one na tyle niskie, że da się zamontowa "rozleglesze" chłodzenie. Na pewno da się wsadzic coolery/bloczki mające "wysoką" zapinkę, tudzież uchwyt mocujący typu H dokręcany do wysokich dystansów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi na pytania. @Mach82 liczymy na dalsze informacje jak bedziesz miał płytę w rękach.

I co z tym wielofazowym zasilaniem, czy Gigabyte ma tu lepsze rozwiązania niz Asus? Z opisów tak chyba wynika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi na pytania. @Mach82 liczymy na dalsze informacje jak bedziesz miał płytę w rękach.

I co z tym wielofazowym zasilaniem, czy Gigabyte ma tu lepsze rozwiązania niz Asus? Z opisów tak chyba wynika?

z opisow to gb mial zawsze wszystko lepsze, ale.......... wiec wlasnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...