Skocz do zawartości
Jawor_

Płyty Główne | Core 2 Duo/extreme Ready

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

Gigabyte bym nie ufał... Asus roox, ewentualnie Infinity.

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

Gigabyte bym nie ufał... Asus roox, ewentualnie Infinity.

akurat ta seria plyt gigabytowi sie udala i jest dobra do oc a infinity jak na razie ma problemy z osiagnieciem wysokiego fsb z dzielnikiem innym niz 4:3 i radze najpierw poczytac a dopiero mowic ze cos jest do niczego

 

Asus P5WD2 i Gigabyte GA-965P-DS3 tylko ddr 800 ???

tylko tzn.? rozwin swoja wypowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat ta seria plyt gigabytowi sie udala i jest dobra do oc a infinity jak na razie ma problemy z osiagnieciem wysokiego fsb z dzielnikiem innym niz 4:3 i radze najpierw poczytac a dopiero mowic ze cos jest do niczego

tylko tzn.? rozwin swoja wypowiedz

 

Czy te mobo obsluguja tylko ten typ ramu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, miesiac, potem miwsiac az plyty beda dostpne i jeszze miesiac az stanieja (nowosc i te sprawy)

The inquirer pisał co innego

 

The chipset and the boards should be ready in a little more than a month, so let's say late August

Czyli pod koniec sierpnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widze ze moze nawet lepiej jak zaczekam z conroe pod koniec wakacji cos albo i pozniej, nowe lanparty pewno bedzie drogie jak cholera, ale moze asus DH stanieje bo narazie kolo 800zl wydawac na plyte to troche porazka... ehh czemu te plyty pod intela takie drogie sa :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Jak ktoś ma kase na Asusa najlepszego to nie ma na co czekać za bardzo, ta płyta jest niemalże doskonała ;) Ja poczekam mimo wszystko na DFI. Noi Lucas, napisałem, że nie ufałbym GB, a nie że to shit czy coś. Ucichła sprawa Bad Axe 2 - co z nią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem XS i szukałem informacji na temat DS3. W większości przypadków wysokie FSB 450+ było osiągane na mnożniku 7x. I teraz moje pytanie czy to mnożnik 8x da minimalne FSB na poziomie 450Mhz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem płyty gigabyte DS3

płyta nie startuje, robi w kółko beep (krotkie). Wedle instrukcji jest to problem z zasilaniem. Po wyciągnięciu wtyczki 12V (4pin) przestaje bipać, ale dalej nie startuje. Sprawdzałem na dwuch zasilaczach, dwuch grafikach i DDRkach.

Ma ktoś jakiś pomysł?

witam panstwa :)

 

tez mam problemik - i nie wiem czy to ja czy gigabyte czy moze to ze intela mialem kilka lat temu :unsure:

 

nie moge uruchomic kompa - startuje i koniec, na monitorze nic nie widze - albo ciemnosc albo brak sygnalu ... (3 grafiki spradzalem)

 

dziwne jest to ze startuje z opoznieniem, zanczy zalapie ... wylaczy sie na chwile i znow zalapie (i czasami tak z 10sekund)

 

RAMy przekładałem w różne sloty

 

clear cmos bylo ...

 

o czyms nie wiem? :unsure: :unsure:

 

 

edit: przypomnialo mi sie ze raz cos sie pojaiwlo na monitorze - ze szuka dyskow sata, ale klawiatura caly czas jest martwa, Num Lock nawet nie reaguje

 

 

poczatkowo myslalem ze to procek, ze cos zle wlozylem ... ale komp wstaje, tylko marty obraz jest wiec chyba nie to ... ramy nowki tez powinno byc OK (2szt.), grafike jak pisalem wkladalem inna ...

 

oj mpja przygoda z intelem pod gorke na razie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacje mielismy na jednej sztuce P5WD2, takze nie chciala startowac i nawet klawa nie dzialala. Pomogla zmiana klawiatury i wsio gralo.

z inna klawa ps2 jak i bez klawy jest to samo ... startuje, rozkreca sie wszystko i ... brak sygnału w moniorku (tylko wlasnie raz wczoraj w nocy cos bylo, na chwile)

 

jak odlcze kabel 12v to szybciej zalapuje start ... nie waha sie ... grafa od razu zaczyna wyc to samo BOXik ... dziwne

 

a moze to wina celiny 326? oze tak byc ze cos dzialac nie bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam u PITera słychać? Jak tam boje z DS3?

1 dzien ja mialem i oddalem ale w przyszlym tygodniu moze uda mi sie ja wyczarowac razem z E6300 :)

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 dzien ja mialem i oddalem ale w przyszlym tygodniu moze uda mi sie ja wyczarowac razem z E6300 :)

nie miales z nia zadnych problemów? moze bedziesz widzial czemu ja nie moge jej uruchomic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gigabyte ds3 maja jakis klopot z dyskami na IDE/SATA, na XS.org sa szczegoly, bo niedawno zerknalem tam, ale czy wystepuje ten sam bald co u Ciebie? nie wiem, warto zerknac tam.

no niestety nie mam stalego dostepu do kompa teraz, wiec czytac nie moge ...

 

z dyskiem(mam sata) jak i bez jest to samo, odlaczalem tez dvd-rw

 

wkladalem i wyjmowale tez prockam i nic, a w PN 6300 przyjedzie ...

 

w ogole to XS to jakas kaszana jest - przypomnienie hasla nie dziala, nowa rejestracja nie wysyla maila aktywujacego .. super

 

nie kumam tylko czemu mi sie to zawsze przytafaia ... co zmienie kompa to jakis zonk, och***ć można ile razy mi cos sie zjablo albo nie dzialało out of the box ... mozna by powieziec " a mialo byc tak pięknie ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jakies konkretne roznice w wydajnosci pomiedzy najtanszym Asrockiem Twins na chipsecie ATI a jakimis innymi plytami powiedzmy do 400 zl? zastanawiam sie nad conroe i jakby ta plyta nie odbiegala powiedzmy wiecej niz 5-10% w wydajnosci to bym ja wzial ;) podobno idzie na niej FSB 400 wyciagnac clockgenem takze spoko. Mody na XS sa na vcore i vmem takze lajt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o tego.. ale pewnie to ten sam chipset ;) to co tam jest napisane to glupoty... Yoto robil letko 450 na BadAxe a oni tutaj nie moga 400 ukulac.. glupota ;)

letko to było 433 z bootstrap 1067, na 1333 470 ... ale to nie to samo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na XS znalazlem jednego kolesia co mial cos takiego (supaman), napisalem do niego PW, moze odpisze jak wie co to bylo i czy sobie poradzil czy gwara

 

juz chyba gorzej byc nie moglo, dostac prawie martwa plyte ...

 

moze ktos z warszawy chetny pootestowac moja plytke i Cfeleronka ?? :) zobaczyl bym co to itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest.. jak pech to pech :/ ja mam nadzieje ze nie bede mial przebojow przy zmienianiu tego sprzetu :) dawno mi sie nic takiego nie przytrafilo.. ostanim razem jak cos popsulem to byl durak 800 :D no nie liczac pokruszonej 6600 leadteka marnym blokiem na GPU zwanym... proxima :D ale poszlo na gware :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest.. jak pech to pech :/ ja mam nadzieje ze nie bede mial przebojow przy zmienianiu tego sprzetu :) dawno mi sie nic takiego nie przytrafilo.. ostanim razem jak cos popsulem to byl durak 800 :D no nie liczac pokruszonej 6600 leadteka marnym blokiem na GPU zwanym... proxima :D ale poszlo na gware :D

a mi sie to zdarza nagminnie, na szczescei adko cos psuje tak na amen ... jedyna pociecha... a ze cos nie dziala to normalka, nowe czy uzywane... po prostu MUSI MIE NIE DZIALAC

 

PROSBA:

 

czy ktos zapostuje na XS i opisze moj problem? ja nie moge, maial zwrotnego nie dostalem z haslem, ani po ponownej rejestracji maila aktywujacego

 

PROSBA2:

nadal poszukiwana osoba z warszawy (bielany zoliborz bemowo) :)

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...