Skocz do zawartości
Jawor_

Płyty Główne | Core 2 Duo/extreme Ready

Rekomendowane odpowiedzi

To kicha z tanią mobo pod Conroe

no kicha - pozostaje tylko coś sensownego na 955x, który to wydaje się być najtańszym sensownym chipsetem :]

 

ile kosztuje ta bad axe 304?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol a czegos takiego jak potencjometr nie znasz ?

Znam.Ale nie każdy jest Tobą że jak kupuje płyte to od razu wszytsko moduje. :wink:

Moda - spoko. Ale bez przesady. Zabawa w potencjometry to nie jest połączenie czegoś ołówkiem na płycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam.Ale nie każdy jest Tobą że jak kupuje płyte to od razu wszytsko moduje. :wink:

Moda - spoko. Ale bez przesady. Zabawa w potencjometry to nie jest połączenie czegoś ołówkiem na płycie...

:P Nie marudz, fajny jest AsRock na chipie ATI; ten 775HDT.... cos tam. Dwa potki : 50k i 1k i juz mamy vdimm i vcore a miejsca lutowania to chyba dla nie dowidzacych by starczyly.

 

 

ps. jesli sa bledy ort. to sorki, po robocie i piwach jestem.

 

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P Nie marudz, fajny jest AsRock na chipie ATI; ten 775HDT.... cos tam. Dwa potki : 50k i 1k i juz mamy vdimm i vcore a miejsca lutowania to chyba dla nie dowidzacych by starczyly.

ps. jesli sa bledy ort. to sorki, po robocie i piwach jestem.

;)

 

Więc mówisz ze warto brać tego ASRocka a i mody są dziecinne? :D

 

SPoko :) Rozumiemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy niegdzie nie mogłem znaleźć asusa p5p800se miałem własnie kupować płytkę opartą o ati xpress - najlepsze jest to że ma wsparcie dla FSB 266 nawet przy 2 jajkach - więc może być ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X200 obsluguje pamieci single channel stad te pare procent roznicy.

To raczej wina producentow mobo, poniewaz sam chipset chyba jest w stanie obslugiwac pamiec w trybie dual.

 

http://www.ati.com/products/radeonxpress200Intel/specs.html

 

Drugi punkt, drugi podpunkt.

 

Dla leniwych : " Variants available with single or dual channel system memory support"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego asrock conroexfire. plyta sie intresuje sie od dluzszego czasu , w usa kosztuje ok. 85$ , w PL tez sie spodziewalm niskiej ceny (mozna dostac za okolo 320), ale moje przewidywania sie sprawdzily......plyta jest tylko do obslugi proca i tylko do tego. FSB do 340 mhz i nie wiadomo czy tyle nawet pojdzie, brak zmiany napiecia oprocz pamieci z nUbolskimi low/middle/high.

Moze sie plyte zmoduje dla Vcore i Vmem no ale co z tego skoro mozna tylko 340fsb, to sobie nie zaszalejesz.....(ale i tak badrziej sie opyla od amd x2)

 

Ja tearz po cichu licze na ECS na 965...plyty wygladaj naprawde obiecujaco i jestem ciekaw ile $ zazadaja za nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dfi na rd600 za max 600 zł.. byłoby pieknie, ale cos mi sie wydaje ze mozemy sie zdziwic........

DFI pewnie nie, ale juz jakis epox moze bedzie w sensownej cenie. Zreszta ma byc jakis ECS w 100% zgodny z referencyjna plytka wiec zobaczymy.

 

PS. O swiat sie konczy ,zeby tyle osob czekalo co ECS pokaze :)

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFI pewnie nie, ale juz jakis epox moze bedzie w sensownej cenie. Zreszta ma byc jakis ECS w 100% zgodny z referencyjna plytka wiec zobaczymy.

 

PS. O swiat sie konczy ,zeby tyle osob czekalo co ECS pokaze :)

epox... ecs.... niestety, to nie jest DFI, wiem wiem, asrocku dualsata jest super fajny itd, ale to nie jest płyta do super oc... (co nie znmiania fajtu, ze pewnie z nią wyladuje, bo nie bedzie mnie stac na wyzsze modele)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...