Skocz do zawartości
Jawor_

Płyty Główne | Core 2 Duo/extreme Ready

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lucas234

Cytat z Pclaba:

"Dlatego już niedługo zaprezentujemy test płyty Biostar TForce P965 Deluxe, także z chipsetem Intel 965. Wedle danych producenta, płyta kosztować będzie w Polsce 480 złotych."

 

Jezeli ten biostar bedzie robil FSB rzedu 400-450 to bedzie to calkiem niezla propozycja za calkiem przyzwoite pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFI LANParty nForce 590 SLI Intel Edition

 

Dołączona grafika

 

dostepnsc wraz z sklepowa dostepnoscia Conroe lub pierwszy tydzien sierpnia :gitarzysta2:

BTW: bardzo ciekawie zapowiada sie uklad zasilajacy na tej plycie - brak elektrolitow i dlawikow, wszystko oparte na cyfrowym ukladzie pomiaru i stabilizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

recenzja asrocka conroe-xfire na vr-zonie

 

2227419[/snapback]

Cytat z Pclaba:

"Dlatego już niedługo zaprezentujemy test płyty Biostar TForce P965 Deluxe, także z chipsetem Intel 965. Wedle danych producenta, płyta kosztować będzie w Polsce 480 złotych."

 

Jezeli ten biostar bedzie robil FSB rzedu 400-450 to bedzie to calkiem niezla propozycja za calkiem przyzwoite pieniadze.

 

 

Wedlug producenta w jakims Taiwanie: 480 PLN /3,2 (kurs USD) = 150$ (czyli tyle ile najtansze plyty pod 965)

Wedlug naszego dystrybutora 150*4(kurs euro) + 22%vat = 730PLN + jeszcze cos bo rarytas na conroe...zal.pl

 

To jest wersja pesemistyczna:E, zawsze jest nadzieja jakas:P

Obserwuje plyty biostara od dluzszego czasu i zawsze mial ciut tansze od innych firm, a ich od niedawna nowe wersje Tforce do taki odpowiednik jak u ECS na te lepsze plyty pod katem OC i wyposazenia...

Patrze teraz na ta plyte na stronie biostara to ma b.bogate wyposazenie dodatkowe + full kabelko i inne jakies [ciach!]ly...ciekawe czy wyjdzie plyta bez "deluxe" to bylo by jeszcze wieksze zainteresowanie w PL

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest świetny! Wnioskuję za przyklejeniem ;)

 

pozdrawiam,

ja byłbym za tym, aby przyykleic, zamknąć, wyczyścić i dyskutować w poście o conroe, bo niepotrzebnie musiąłme dodac drugi temat o conroe do mojego paseczka z "hot" tematami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze latwiej poznac prawde zagladajac do pierwszego posta i kliknac w link do strony producenta :P

Miedzy innymi po to zrobilem ten spis :P

Edytowane przez Jawor_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze zeby to 500 na GB bylo powtarzalne, pewnie wiekszosc innych userow zatrzyma sie na 400. Na tej plytce szaleje pewien Francuz, ktory od zawsze dziala na GB i od zawsze ma na nich wyniki sporo ponad przecietna. Wydaje mi sie ze dostaje wyselekcjonowane mobo od GB. Zreszta dziwne jest to ze zadna inna plytka na 965 nie wykazuje podobnych zdolnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

Nie wierze zeby to 500 na GB bylo powtarzalne, pewnie wiekszosc innych userow zatrzyma sie na 400. Na tej plytce szaleje pewien Francuz, ktory od zawsze dziala na GB i od zawsze ma na nich wyniki sporo ponad przecietna. Wydaje mi sie ze dostaje wyselekcjonowane mobo od GB. Zreszta dziwne jest to ze zadna inna plytka na 965 nie wykazuje podobnych zdolnosci.

@ent

jest to juz druga plyta z kolei ktora robi tak wysokie fsb na pierwszej dzialal niejaki misteroadster a z drugiej wyniki podawal hicokie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte'a zadziwia FSB: 500MHz bez zadnych modow.

post-115193-1152905930_thumb.jpg

No pięknie. Coś mi się wydaje, że to będzie niezła konkurencja dla Asus'a ;

 

Nie potrzeba wiele wysiłku, by poznać prawdę samemu - klik.

Coś mi tam niegra w opisie piszą, że ma 4 PCI a ja tam widzę 3 ;) To samo z PCIe x16 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz na zdjecie a nie opis ;) Bardzo mi sie podoba umieszczenie gniazd zasilajacych. Tylko te pci-express to na oko conajwyzej jeden bedzie sie nadawal do uzytku bo ten nad grafa odpada bo sie tyl karty bedzie grzal, drugi tuz pod grafika jakiekolwiek dwuslotowe chlodzonko i jest zasloniety, zostaje tylko ten najnizszy a i tam przy zalmanie na grafie bedzie blokowal ruch powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Mam GB i naprawde jest cienka (Socket A), wg mnie jest to wyselekcjowana płytka dla jednego kolesia któremu dają takie, żeby niby pokazywał że GB robi dobre płytki pod OC. Asusa i DFI nie przebije marny Gigabyte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście powiedzieć mi co jest wart procek

 

Intel Core Duo T2300E 667/2x1MB BOX??

Zobacz sobie w cennikach co jest wart :| a tak poza tym to po pierwsze to jest temat o core2due, apo drugiewyszukiwarka nie bije.

 

Mam GB i naprawde jest cienka (Socket A), wg mnie jest to wyselekcjowana płytka dla jednego kolesia któremu dają takie, żeby niby pokazywał że GB robi dobre płytki pod OC. Asusa i DFI nie przebije marny Gigabyte...

co to ma do rzeczy, kazdy model jest inny, nawet asus mial płyty do D, wiec nie mozna po tym oceniac całej marki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ent

jest to juz druga plyta z kolei ktora robi tak wysokie fsb na pierwszej dzialal niejaki misteroadster a z drugiej wyniki podawal hicokie

Moj blad :(, zalozylem za szybko ze to kolejny wynik mister'a :oops: i ze podciagnal z tych 480 na 500, a to hicookie (a wlasciwie jego znajomki z tego co czytam na XS'ach) :oops: Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co looknalem na szybko bo nie chciało mi sie czytac.

 

Nie wydaje mnie sie, zeby ta plyta robila te same takty na prockach z 4mb cachu. A moze wyszlo cos nowego ?

 

Jakby ktos, cos, gdzies, to niech to tutaj napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mnie sie, zeby ta plyta robila te same takty na prockach z 4mb cachu. A moze wyszlo cos nowego ?

Jak na razie to moze tak wygladac. Jakos na 6600 nikt nie polecial tak wysoko.

 

a czy jeszcze ktos za odra robił jakies testy tego gigusia? (Gigabyte GA-965P-DS3 Intel P965) , czy tylko ten screen wyżej ?

Jak na razie to tylko misteroadster - 483 MHz i kumple hicooki'ego - 500 MHz. Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...