Skocz do zawartości
Jawor_

Płyty Główne | Core 2 Duo/extreme Ready

Rekomendowane odpowiedzi

ale ten test by nie pokazał przewagi 975 na 965 lub odwrotnie, tylko by pokazał jaka jest różnica między procesorami z 2MB i 4 MB cache. Z tego co widziałem, to Gigabyte DQ6 jest nieco wydajniejsze od intela XBX975 - testowałem na E6700ES. Za jakieś dwa dni powtórzę testy na asusie P5W DH DLX (975x) wraz z E6400 i zobaczę jak sie przedstawia wydajność tej płytki w stosunku do P5B DLX i DQ6. Różnice są naprawdę marginalne. Wydajność DQ6 i P5B przy tym samym zegarze jest identyczna.

co inego miałem na mysli a co inego napisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/ot

mach82: z jakiego serwisu jestes?

/ot

in4, ale pod innym nickiem. Można mnie również w unsecie spotkać na grupach sprzętowych. Mam nadzieję że nie zostanę wywalony za inną "przynależność partyjną" :-P W każdym bądź razie kocham wszystkie serwisy konkurencyjne :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

in4, ale pod innym nickiem. Można mnie również w unsecie spotkać na grupach sprzętowych. Mam nadzieję że nie zostanę wywalony za inną "przynależność partyjną" :-P W każdym bądź razie kocham wszystkie serwisy konkurencyjne :rolleyes:

a jaki masz nick?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

in4, ale pod innym nickiem. Można mnie również w unsecie spotkać na grupach sprzętowych. Mam nadzieję że nie zostanę wywalony za inną "przynależność partyjną" :-P W każdym bądź razie kocham wszystkie serwisy konkurencyjne :rolleyes:

tak tylko pytalem ;) nie zamierzam Cie wywalac bo madrze gadasz (czasami :lol: ) i ciekaw bylem skad cie przywialo [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dziękuje bardzo za ASRocka. :]

Mody działają - to fakt. Ale gdy zmierzyłem napięcie miernikiem to gdy tylko przyłozyłem do mosfetu to poszła iskra i mobo razem z nią...

 

Może i to przezemnie się stało ale na innych płytach jakoś nie było takiego problemu. No cóż. Siedzimy na Asusie... jak już ktoś powiedział... "do Intela tylko Asus" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dziękuje bardzo za ASRocka. :]

Mody działają - to fakt. Ale gdy zmierzyłem napięcie miernikiem to gdy tylko przyłozyłem do mosfetu to poszła iskra i mobo razem z nią...

 

Może i to przezemnie się stało ale na innych płytach jakoś nie było takiego problemu. No cóż. Siedzimy na Asusie... jak już ktoś powiedział... "do Intela tylko Asus" :P

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dziękuje bardzo za ASRocka. :]

Mody działają - to fakt. Ale gdy zmierzyłem napięcie miernikiem to gdy tylko przyłozyłem do mosfetu to poszła iskra i mobo razem z nią...

 

Może i to przezemnie się stało ale na innych płytach jakoś nie było takiego problemu. No cóż. Siedzimy na Asusie... jak już ktoś powiedział... "do Intela tylko Asus" :P

"może"? :lol: żeś zwarcie zrobił i tyle, ale swoją drogą nie wiem jak to mozliwe, co żes za zasilacz mial?

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rece Ci sie trzesa.. trzeba bylo walnac setke przed pomiarami :D przylozyles do siebie sondy i zwarlo i poszly kosmos prady :D ja tak kiedys na radku 9550 zrobilem jak mierzylem napiecie na pamieciach... zrobil sie restart ale nic sie nie pojaralo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rece Ci sie trzesa.. trzeba bylo walnac setke przed pomiarami :D przylozyles do siebie sondy i zwarlo i poszly kosmos prady :D ja tak kiedys na radku 9550 zrobilem jak mierzylem napiecie na pamieciach... zrobil sie restart ale nic sie nie pojaralo :D

No to miałeś szczęście. Mi się zrobiło to za 2 razem. Kilka razy było ok. Potem poszła iskra- stres nie samowity :) ale komp działa. Jeszcze raz, iskra- i już mb nie wstało.

 

Czekam teraz na nową bądź na telefon że mi jej nie wymienią :]

 

Ale przynajmniej dowiodłem że vmody działają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mowil, ze tuning-komp ubije mobo, bo szukam wrozki na pol etatu :D

A no ktoś mówił :)

 

Oj chłopaki :P Każdemu może rączka troche drzeć. Przestańcie się pastwić :P

 

Zaczyna w kazdym bądź razie nieźle :lol: . Daję tej płycie tydzień....

Której?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem: A nie mówiłem :lol: dobra chłopaki, komu coś wywróżyć? Nie wiesz ile pójdzie procek, ram albo mobo pisz do wisnia666 on jest wróżką :lol: Niemiec, co ci wywróżyć :P Tuning-komp zrobiłeś zwarcie i nie zwalaj na asrocka:P Napewno też zasilacz trochę pomógł płycie w zejściu z tego świata ;)

Poza tym czekam na biostara T-force, szkoda, że narzazie go nie przetestuje z c2d, ale już będę składam kasę na niego.

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończąc oftopy - dziś przyszedł nowy Chip - tam pod C2D do OC polecają Abita AW8D. wg. Chipa cena 685zł na 975X, biorąc pod uwagę że ceny podawane w Chipie są zwykle zawyżone może okazać się to atrakcyjna propozycja.

 

 

P.S. zaraz w Necie poszukam jakiś info na temat tej płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończąc oftopy - dziś przyszedł nowy Chip - tam pod C2D do OC polecają Abita AW8D. wg. Chipa cena 685zł na 975X, biorąc pod uwagę że ceny podawane w Chipie są zwykle zawyżone może okazać się to atrakcyjna propozycja.

P.S. zaraz w Necie poszukam jakiś info na temat tej płyty.

AW8D nie dziala z C2D, nie ma VRM11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...