Skocz do zawartości
Jawor_

Płyty Główne | Core 2 Duo/extreme Ready

Rekomendowane odpowiedzi

No wreszcie ktos z jajami bierze sie za abita :)

Czekam z niecierpliwoscia ...

Mozeszjakiec chlodzenie inne zapodac na nb etc ?

:lol:

 

A skad wiesz ze nie jestem kobieta :ploom: ;)

 

Innego chlodzenia na nb nie ma, ale zawsze stosuje nawiew.

 

Narazie zadzialalo CF i z tego sie ciesze, bo to moje pierwsze podejscie do CF na 975X. Mialem zapedy do CF na 955X bo niby mialo dzialac ale nic z tego nie wyszlo :angry:

post-105041-1158860093_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to nie rozumiem tych producentow plyt glownych :) stawiane jest aby plyta byla dobrze chlodzona ,aby w obudowie byla dobra wentylacja itp - a umieszczeja zlacze FDD na dole plyty i teraz tasma idaca do FDD bedzie nie zle ta wentylacje psuc :)

 

jak sie umie poprowadzic tasme to nic nie psuje ;] zawijasz tasme i puszczasz ja pod mobo az do wysokosci gdzie masz fdd i tam ja wyprowadzasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to nie rozumiem tych producentow plyt glownych :) stawiane jest aby plyta byla dobrze chlodzona ,aby w obudowie byla dobra wentylacja itp - a umieszczeja zlacze FDD na dole plyty i teraz tasma idaca do FDD bedzie nie zle ta wentylacje psuc :)

Zaraz obok złącza zasilania takiego jak w hdd/cd :ploom:

 

Tylko jedno PCI, tylko dwa PCI-EX1 .... Wkładasz np. x-fi i nie masz wolnych złącz .... A gdzie tuner tv czy karta wifi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktos jeszcze uzywa fdd? Przy gwizdkach po paredziesiat zlotych, cd-r po 50gr i cd-rw za kilka zlotych ?

 

mysle ze do niedawna Ty :) tylko teraz kupiles gwizdeczek i chcesz sie pochwalic :)

Nie trafiony dowcip bo fdd nie uzywam od czasow nf2 , a jedyny flash jaki mam to ten w aparacie :)

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar w przyszłym tygodniu kupic plyte pod c2d 6600.

 

MSI 975x PowerUp lub ASUS P5W64 WS PRO 975X lub Asus P5w Dh Deluxe.

 

Plyta musi byc na 975.

 

Do ew krecenia starczy mi szyna max 420 Mhz ( 400 bardzo stabilnie ) - bez zadnych modow.

Kolejny warunek ze musi sie bez problemow zmiescic Infinity lub Ninja.

 

Rozmawialem z Devikliem i polecil mi MSI jako bardzo stabilna plyta i dobra do krecenia - ale czy zmiesci sie w niej Infinity.

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:huh: Abit = ciezka plyta do opanowania. Strap sie sam przestawia i np. na 380x9 mam w 2k1 37k, a na 385x9 jest 27k :?

 

Jak ustawie QPB 1066 to jest wynik mizerny, a jak ustawie BY CPU to sie przestawi sam na 1066 i :cry: Raz zadziala, a raz nie. Moze powyzej 385MHz bedzie normalnie. Ogolnie plyta fajna, ale strap przeszkadza bardzo. Do 385x9 potrzebuje 1.75 vmch, na stock chlodzeniu i bez zmiany past pod radiatorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest strap?

Wyszukiwarka wita.

 

 

Jak nie poprawia biosu dla tej mobo, to jest hmmm nie ciekawa.

 

Dołączona grafika

 

Pomimo tego, ze uzywam biosiu takiego jak widac, strap daje znac o sobie i nic sie z tym nie da zrobic. Nawet jak ustawie sztywno to sie sam przelacza. Dalej : memki na 4:5 dzialaja hmmm do 380MHz, potem zaczynaja sie schody, a na 400MHz i 4:5 nie wejdzie za nic do systemu, nawet z 2V na mch :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka wita.

no właśnie mnie przywitała

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Searc...ghlite=%2Bstrap

 

gdzieś widzisz odpowiedź co to jest strap?? bo ja nie bardzo...

 

A tu szukałem z google...

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=strap&lr=lang_pl

 

też nie widzę żadnego linka gdzie było by wyjaśnione co to jest strap....

Edytowane przez Kyniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączę sie do pytania bo mam identyczne pytanie. I jeszcze jedno w iakim układzie działa na niej cross fire 8x8 czy 16x4 bo nigdzie nie mogę tego znaleść :unsure:

8x8

 

@ Kyniek - boot stra

 

Problem rozwiazany. Troche sie pobawilem i wsio dziala. Mobo bez problemu mykala wczoraj w nocy 415x9 i 1.75vmch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kyniek - boot stra

no to patrz :

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=bo...=Szukaj&lr=

 

a szukajka na ppc to już zupełna porażka:

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Searc...te=%2Bboot+stra

 

 

co to jest strap??

 

 

Edit :

 

Bootstrap_%28elektronika%29

 

znalazłem :

 

Bootstrap (od ang. "pull oneself up by one`s bootstraps" - pomagać sobie samemu) to idea rozwiązania układowego stosowana w elektronice analogowej do zwiększenia impedancji wejściowej układu. Realizowana jest poprzez wprowadzenie dodatniego sprzężenia zwrotnego, na tyle słabego by układ zachował stabilność. Bootstrap był niezbędny we wczesnych konstrukcjach wzmacniaczy, ze względu na małą impedancję ówczesnych tranzystorów. Dopracowanie technologii produkcji oraz wprowadzenie do powszechnego użytku tranzystorów polowych zmniejszyło potrzebę stosowania tego rozwiązania. Wada układu jest ryzyko wystąpienia niestabilności, oraz wieksze niż w układach z ujemnym sprzężeniem zwrotnym szumy.

 

Coś mi na pasuje do płyty głównej....

Edytowane przez Kyniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufa literke wjebalo : boot strap mialo byc :lol:

 

A nie szybciej było by jak byś powiedział o cho chodzi z tym?? I temat stały się bardziej rzeczowy, ja bym czasu oszczędził - ty w sumie też...

 

 

chyba że jesteś z tych co nie lubią się wiedzą dzielić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie szybciej było by jak byś powiedział o cho chodzi z tym?? I temat stały się bardziej rzeczowy, ja bym czasu oszczędził - ty w sumie też...

chyba że jesteś z tych co nie lubią się wiedzą dzielić?

Podzielic to ja sie moge ;) Ale nie za bardzo wiem jak to napisac aby ludnosc zrozumiala <_<

 

Dla mnie to oczywiste : albo jest 533, 800, 1066, 1333MHz i wsio, ale jak to wytlumaczyc to nie wiem za bardzo.

 

btw : 420MHz x9 AW9D-MAX 1.75vmch

post-105041-1159106860_thumb.jpg

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...