Skocz do zawartości
Jawor_

Płyty Główne | Core 2 Duo/extreme Ready

Rekomendowane odpowiedzi

no ja chyba jednak kupie tego 775dual-vsta... 200 zl to nie tak duzo (tymbardziej ze za 900 konroła zamowilem;p) wiec jakby co to go zmienie.... pozatym, gf6600gt i 1gb ddr1 nie moze sie zmarnowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te gigabyte ds3 juz chyba mozna zamawiac - jakies wieści z zachodu? lataja one do tych 500? czy nadal bessa na nie jest nawet w dalekich krajach?

wie ktos jak ogolnie z opcjami OC jest na niej?

 

a Asus P5B sie pytalem ale jego jeszcze nie ma - wczesniej ktos pisal ze na nim to FSB 400 i koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Asus P5B sie pytalem ale jego jeszcze nie ma - wczesniej ktos pisal ze na nim to FSB 400 i koniec

 

Bios ograniccza tylko do 400 , może z nowym biosem dadzą więcej :)Ogólnie sam szukam i nie wiem jaką płyte kupić

Ktoś coś poleci ?? :wink:

Edytowane przez cyrus_6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej nie da się go załżyc bo ten Gb ma coś w rodzaju radiatora po socketem i nie można założyć śrób za bardzo, a do niego są przykręcone wszytkie radiatory na górze... wogóle sie ta płytka nie nadaje do WC :?

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

Ad.1

ta plyta to nie ds3 tylko ds4

Ad.2

te kondziolki nie sa zbyt wysokie i raczej nie wychodza poza socket a jesli juz to minimalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej nie da się go załżyc bo ten Gb ma coś w rodzaju radiatora po socketem i nie można założyć śrób za bardzo, a do niego są przykręcone wszytkie radiatory na górze... wogóle sie ta płytka nie nadaje do WC :?

ale mi sie moj WC podoba i jakoś zamiaru wymiany/rezygancji nie mam ... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad.1

ta plyta to nie ds3 tylko ds4

Ad.2

te kondziolki nie sa zbyt wysokie i raczej nie wychodza poza socket a jesli juz to minimalnie

ds4 jest droższy w komputroniku o tam 30zł bodajże więc bardziej sie oplaca go kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pewniak a nie sugestia.

oh miło :)

 

tak w ogóle to musze do końca miesiąca cos kupił, przynajmniej mobo bo mi faktura jest potrzebna, z prockiem moge sie wstrzymać deko ... lub kupić cfelerona (mało strace sprzedając)

 

z płyt najrozsądniej wypada ten Gigabyte DS3 ale:

- jest drogi a ma nawet mniejsze PCB niż standardowe płyty :)

- to gigabyte i nie wiem jak w OC

 

Moze sie ktos skusi i kupi :) sa już w ZNAKu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się jednak na P5W-DH ,po Vmch modzie powinna polecieć na te 450-480fsb...oby. Jak będzie stawiać opory to FC na NB.I coś mi się zdaje, że właśnie do tego się przyda.Z fc na cpu mogą być nie małe kłopoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest sens przy takiej cenie? Ja bym poczekał, aż ktoś coś więcej pokaże na P5B. IMHO kwestia czasu, aż bosik nowy dadzą z wiekszą skalą FSB. A jak juz skala bedzie to sprawdzić czy działa mozna :lol: .

Z drugiej strony P5WDH ma chyba wszystko co powinna miec mobo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos linka do jakiejś recenzji p5b? Mi tam fsb 400 styka ;)

w tej cenie jest ten gigus i chyba to jest lepsza propozyycja mimo iz to Gigabyte(!). jak na razie o DS3 pisza, DS4 jakos cieżej, DQ6 - slabe OC w granicach 400 na XS w wątku o DS3 pisali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest sens przy takiej cenie? Ja bym poczekał, aż ktoś coś więcej pokaże na P5B. IMHO kwestia czasu, aż bosik nowy dadzą z wiekszą skalą FSB. A jak juz skala bedzie to sprawdzić czy działa mozna :lol: .

Z drugiej strony P5WDH ma chyba wszystko co powinna miec mobo....

Tylko że P5B będzie chyba droższa od w\w mobo

 

 

i jeszcze drugie tyle niepotrzebnych bajerow :D

Bo, ja wiem ewentualnie za dużo sata x5,lan x3 i kondziołków w koło cpu :D, jak dla mnie.Resztę wykorzystam włącznie z remote control

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...