Skocz do zawartości
Jawor_

Płyty Główne | Core 2 Duo/extreme Ready

Rekomendowane odpowiedzi

oem dla klienta jakies 820-840pln a box 100pln netto wiecej

mozna było sie spodziewac. taniej niz wdh, ale w dalszym ciagu mnie nie stac. moze jak dozbieram druga połowe [; i gdzie tu sie teraz opłaca kupowac wd2-e, gdyby byla conroe ready to jeszcze, ale w takim wypadku to gdzie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem GIGABYTE GA-965P-DS3 mam nadzieje ze chcociaz 400fsb da rade bo w 500 to trudno na gb uwierzy... <_<

 

Płytka fajna ale za swoja cene mogli wiecej do niej dorzucic :lol2:

Edytowane przez Destroyerpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz postaram sie sprawdzic jak znajde w robocie jakas linijke :lol2:

 

Linijki nie znalazlem ale na oko sa z 2-4mm wyzsze niz socket.

 

Nie wiem czy to wazne ale kolor kondow przy sockecie na mojej plycie jest inny niz widzialem na zdjeciach,nie wiem czy ma to znaczenie.

Edytowane przez Destroyerpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz postaram sie sprawdzic jak znajde w robocie jakas linijke :lol2:

 

Linijki nie znalazlem ale na oko sa z 2-4mm wyzsze niz socket.

 

Nie wiem czy to wazne ale kolor kondow przy sockecie na mojej plycie jest inny niz widzialem na zdjeciach,nie wiem czy ma to znaczenie.

Jeżeli masz dobre oko to powinny się schować pod f2s ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przeraza to ze coraz mnie PCI robia na tych plytach.

Ja potrzebuje 3 sloty. SkyStar2, X-Fi i karta sieciowa. Jakbym chcial wlozyc SCSI kontroler to juz [gluteus maximus]. Dziwny jest rozwoj pecetow ostatnio. NIby sa porty pci-e ale czemu nie ma kart poza grafikami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mieć neta przypisanego do adresu sieciówki - jak bym tak miał też wolałbym mieć sieciówke a nie po każdej zmianie mobo zapitalać do providera

Raczej nie. Zmienic adres MAC mozna zmienic w w kilka sekund. Chodzi o obciazanie procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mieć neta przypisanego do adresu sieciówki - jak bym tak miał też wolałbym mieć sieciówke a nie po każdej zmianie mobo zapitalać do providera

Dokladnie :|

 

ja mialem neta przypisanego do MAC to po 5 telefonie w tygodniu sami mi zdjeli blokade mac'a ;]

U mnie po ok 10 zmianach nie zmiekli [;

 

Ja mam to samo. Musze miec sieciówke, SB Live (podziekuje za zintegrowane pierdziawki) i grafa na pci, bo nie zawsze mam cos na PCIe - i co, [misiaczek] z nowych mobo :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tez jeszcze 1 sprawa - amatorskie sieci osiedlowe i kable idace wierzchem...

mi sie tak zjaraly 2 sieciowki, nie wyobrazam sobie zeby mi sie zjarala MB w ten sposob... teraz mam juz wlasny router i korzystam ze zintegrowanej (a przed routerem jest jeszcze switch za 30zl) ale dopoki nie mialem wolalem zjarac karte na PCI za 15zl niz MB za 300zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem ASRocka ConroeXFire ;) ZNAK był na tyle uprzejmy że dał mi śliczny kubek gratis :)

 

Chcecie wiedzieć coś więcej o mobo?

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ef380147a865eaad - o bloczku na n/b zapomnijmy :/ Kuźwa! :[

Edytowane przez Tuning-komp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem ASRocka ConroeXFire ;) ZNAK był na tyle uprzejmy że dał mi śliczny kubek gratis :)

 

Chcecie wiedzieć coś więcej o mobo?

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ef380147a865eaad - o bloczku na n/b zapomnijmy :/ Kuźwa! :[

 

ojejciu :lol: jakbys popatrzyl na inne mobo pod intela to bys wiedzial, ze tak w 99% plyta montuje sie chlodzenie nb :lol: a bloczki na te mocowania sa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...