Skocz do zawartości
Jawor_

Płyty Główne | Core 2 Duo/extreme Ready

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co możecie mi powiedzieć o dość nowych płytach

 

Striker II Formula na nf780i oraz ten na 750i oraz P5N-T Deluxe

Zamierzam kupić płytę ale taką która będzie miała potencjał oc oraz będzie stabilna jak skała 24/7.

1) Czy tańszy odpowiednik nf sprosta tym wymaganiom tzn min 500fsb przy zachowaniu dobrej wydajności i stabilności systemu?

2) I czy ktos już miał w swoich rękach płyte taka jak Striker II Formula na nf780i czy blok wodny jest wystarczający aby nie trzeba było stosować na nią zdanych nawiewów?

3)Czy może P5N-T Deluxe równie dobrze daje rade z odprowadzeniem ciepła bez dodatkowej wentylacji?

4) jaka inna płyte polecacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)

posiadam płytkę GA 965P s3 i zamontowany na niej procek e4400 i podczas OC zwiększając FSB ponad 220 komp nie chce sie uruchomić i resetuje mi ustawienia biosu. co może być tego przyczyną ? z góry dzięki :)

---------------------------------------------------

c2d e4400 @ 2000 mhz

GA 965P s3

ST3250410AS

2x1gb patriot 800mhz

GA 8600 GTS + fan 80x80x25

Lite-on LH20A1S

+ fan 80x80x25 i 120x120x25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy ktoś z Was podkręcał Core 2 Duo 6300 na płycie Gigabyte 945PL-S3. Niestety u mnie powiększenie pamięci do 2Gb 800Mhz gdzie ta płya niestety obsługuje max. 533 Mhz taktowanie procka spadło do.... 1,40 Ghz co było spowodowane zmniejszeniem FSB do 200 przy mnożniku 7. Zwiększyłem Max FSB do 230 i mam 1,61 Ghz bo już dalej komputer się nie włącza. Ktoś ma jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosze o wyrozumiałość, ale pilnie-pilnie potzrebuej pomocy:

MAM PROBLEM SKLADAM KOMPUTER NA ASUS STRIKER II FORMULA do tego

tagan 700w, gainward 9800gx2, 2*500gb 32mb, Q6600 quad, ...no i 4*2gb OCZ Reaper

na 2 gb działą pieknie, na 4gb nieraz dziala,ale z reguły blue screen, na 8 resety.

Z reguły nie mam takich problemów :( to dla koleżki.

bios zaktualizowalem do 1101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie troche z innej beczki. Zastanawia mnie za co odpowiada opcja HT Link Voltage (DFI 680i SLI) - ma to jakiś wpływ na żywoitność CPU E8400? Czy tylko i wyłącznie odnosi sie do płyty głównej? Mam ustawione ponad 1.4v i sie zastanawaim czy troche nie przedobrzylem ...

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...