Skocz do zawartości
Szymon

jak myslicie co lepsze? grafika czy ram?

Co lepiej kupic?  

  1. 1. Co lepiej kupic?

    • ddr 266 "no name" i radeon 8500le
      20
    • 256 lub 512 Mb - samsun 333 Mhz i zostac przy Gf4 mx420
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

nie dlugo zmieniam sprzet i nie dlugo mam urodziny mysle ze dostane troche kasy. Kupuje epox`a 8rda+ i atlona 1700xp juz mam na polce czeka na plyte. Na to kase juz mam. Pozostaje kwestia tych urodzin. Otoz musze kupic dodatkowo ddr`y bo przesiadlem sie z sdr`ow. Zakladajac ze kasy bede miec ok. 400 zł. Problem polega na mojej grafice wszystko bedize fajnie hulac ale mam Gf4 mx 420. Tera pyatnie, czy lepiej kupic 256 Mb 333 - samsung np. czy moze nawet 512 Mb to juz zalezy od hojnosci rodziny i koniec. Zostac z tym co mam (gf4) . kupic 256 Mb 266 jakies "NO NAME" sprzedac to moje cudo za troche, i poweiedzmy kupic RADEONA 8500le hercules`a??? Na moim starym antku 1000 @ 1333 na tym GeForcie mialem 4100 na 3dmarku. No i pograc mozna bylo ale 800x600 raczej maks. Co myslicie o tym pomysle? Oraz jak wedlug was podskoczy wynik w 3dmarku. Np. Na 512 Mb samsunga 333 Mhz?

 

ps. geforce to prolink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy za ile wymienisz tego gf4 mx 420. IMO radek 8500LE i te 256/266 drr bedzie lepszym wyborem. Ten twoj 420 jest slaba karta, gdyby to byl chociaz 440 a tak to... Rad i pamiec to jest to ;-). ALe jesli ten 420 nie bedzie u ciebie nie dluzej niz 3-4 miechy to wez pamiatki szajsunga i pozostan przy 420 :). Jakby nie bylo sa to najlepse pamiatki na rynku. Ale IMO radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wysjciem by bylo :-) kupienie Twin MOs`ów w pronox`ie razem z plyta. Bo to wyjdzie jakies 250 za 256 Mb ram 333Mhz :-). Moze mniej nawet. I do tego kupic RADEON`a 8O . Wiekszosc z was napisala ze lepiej radka :-) i ja tez chyba sie sklaniam ku temu. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh przejzalem cenniki ;-). I wizde ze ten "no name" moglby byc nawet 333Mhz bo to 10 zł roznicy. A grafika to np. gigabyte 9000pro. kumpel ma taka karte i strasznie mi sie podoba :-). Po za tym bez krecenai chyba jest szybsza niz 8500LE (bo drozsza?!? :-/ ) a podkrecic tez ja pewno troche mozna. ehhh wszystko w rekach rodziny :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja tez wychodze z zalozenia ze chyba RAM i radek. Bo okazalo sie ze chyba kupie w PRONOX`ie TWIN MOS`a za jakis 230 zł - 256Mb 333Mhz. A to powinno wystarczyc na jakis czas :-) I do tego HERC`a :-). Boshe oby kasy styklo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...