Skocz do zawartości
tofff89

Wolne miejsca na rapidshare

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż czasem zdarza się tak, że ekipa Rapidshare postanawia rozdać za darmo 2-dniowe konta premium. Takie konta pozwalają na ściąganie plików z rapidshare.de bez żadnych limitów czasowych [ pomiędzy kolejnymi pobraniami ] i prędkościowych.

[ kont było chyba coś ok. 15 tys ale w pare minut wszystkie zostały rozdane - załapałem się na jedno :) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 2 dni tylko ? Rozumiem ze limity sa zniesione... moze sie przydac jak komus cos wiekszego udostepnisz , ale wtedy wole FTP postawic w tym wypadku ;) Jakos nie widze tam mozliwosci zalozenia tego konta za free... czyzby juz sie skonczyly ?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rapidshare to naprawdę zmora dla ludzi bez publicznego IP, zwykle trzeba kombinować z różnymi proxy, żeby w ogóle coś można było ściągnąć, przydałoby się takie konto za free nawet na te 2 dni. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rapidshare to naprawdę zmora dla ludzi bez publicznego IP, zwykle trzeba kombinować z różnymi proxy, żeby w ogóle coś można było ściągnąć, przydałoby się takie konto za free nawet na te 2 dni. :rolleyes:

Jak chcesz to moge Ci jedno zapodać bo załapałem sie na dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie na googlach o programie RapidCheck. Mała aplikacja, siedzi w tray'u i co minute [ czy ile tam chcecie ] sprawdza czy są dostępne darmowe konta. Jeśli tak - automatycznie otwiera strone na której tworzycie sobie konta :)

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie na googlach o programie RapidCheck. Mała aplikacja, siedzi w tray'u i co minute [ czy ile tam chcecie ] sam sprawdza czy są dostępne darmowe konta. Jeśli tak - automatycznie otwiera strone na której tworzycie sobie konta :)

No i chyba dodatkowo sprawdza, czy ktoras z czesci pobieranego pliku juz nie wygasla, bo to bardzo przykre doswiadczenie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmartwie Was ;) , limity jednak sa. Poniewaz sam dzisiaj zalozylem konto i mialem pare zaleglych plikow do sciagniecia, bardzo mnie to ucieszylo ,ze nie bede musial co chwile restartowac polaczenia i oczekiwac na udostepnienie pliku ok. minuty. Jednak po ok. 2 godzinach i sciagnieciu ok. 5 GB wyskoczyl mi komunikat, ze robie zbyt duzy transfer, z zaproszeniem do skorzystania z konta jutro ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś poratować mnie kontem na rapidshare.de? Ewentualnie "pożyczyć" na dzień, dwa? Zostało mi do ściągnięcia 800MB z 1,5GB i powiem szczerze, ze w tym tempie do jeszcze ze dwa tygodnie mi to zajmie.. Oczywiści używam RapGeta, który to ułatwia, ale to mało. Odwdzięczę się zdjęciem ewentualnych % lub jakimś przelewem na zimne piwko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jaki interes mają sprzedawcy na allegro oferując konta 30dniowe za mniej niż 30zł... Sam sprzedawałem konta i to się po prostu nie opłaca (za taką cenę). Prosty rachunek, konto 30dniowe to koszt 6,99 euro - zależnie od kursu - ok.26zł, do tego trzeba doliczyć prowizję na Allegro, więc wychodzi na rękę 1-2zł od jednego konta na rękę. Z tego wynika, że lepiej kupić od jakiegoś kolesia konto na Allegro niż na rapidshare.com ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jaki interes mają sprzedawcy na allegro oferując konta 30dniowe za mniej niż 30zł...

Podobno, zakladajac konto na rapidshare dostajesz 8000 punktow, a na alegro sprzedawcy zabieraja te punkty i zakladaja nowe konta. Tak wynika z neutralnych komentarzy http://allegro.pl/show_user.php?uid=387541...pe=fb_recvd_neu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...