Skocz do zawartości
tofff89

Wolne miejsca na rapidshare

Rekomendowane odpowiedzi

To nieźle sobie pocinają.. Zaskakujące, ze mają czelność sie tłumaczyc wymyślając jakieś bajki.

 

Hehe, ten ktorego podałes przynajmniej wystawia pozytywy za neutrale, takze nie jest tak źle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno, zakladajac konto na rapidshare dostajesz 8000 punktow, a na alegro sprzedawcy zabieraja te punkty i zakladaja nowe konta. Tak wynika z neutralnych komentarzy http://allegro.pl/show_user.php?uid=387541...pe=fb_recvd_neu

Tylko, że te 8000 pkt jest na koncie, które się zalożyło. To nie jest tak, że ten kto kupi konto dla kogoś dostaje 8000 pkt ;) A pkt zbiera się jeśli ktoś bez konta Premium ściągnie coś co ty wrzuciłeś na rapida. Czyli, żeby mieć te 10000 pkt potrzebnych do założenia konta Premium za Free dosyć dużo osób musi ściągnąć twoje pliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cmx - mylisz się. Co jak co, ale o rapidshare i zasadach kupowania tych kont trochu wiem i nie ma tak, że pkt przychodzą na konto osoby, która kupuje nowe, tylko te 8000 jest na nowym kupionym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie lepiej wydać te 25zł niż wrzucać setki plików i promować dla tych pkt :] (szczególnie jeśli się posiada łącze w polsce o zawrotnych prędkościach uploadu XD )

 

mało mnie obchodzi na jakiej zasadzie sprzedający kupują konta, dla mnie liczy się aby takie konto działało przez okres czasu za który zapłaciłem i tyle

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cmx - mylisz się. Co jak co, ale o rapidshare i zasadach kupowania tych kont trochu wiem i nie ma tak, że pkt przychodzą na konto osoby, która kupuje nowe, tylko te 8000 jest na nowym kupionym koncie.

 

Dobra kupujesz konto dla siebie i razem z nim dostajesz 8000ptk, wchodzisz w opcje przedluzenia waznosci konta. Wykupujesz przedluzenie o miesiac i dostajesz kolejne 8000 ptk. Wtedy uaktywnia sie opcja zalozenia free konta za 10000 pkt. Przynajmniej ja tak mialem ;]

 

Sprawdzil bym ale juz mi skasowali konto. Zastanawia mnie dlaczego jak skonczy sie okres waznosci, to kasuja po okreslonym czasie to konto. :/ Przynajmniej mi skasowali jakies 5 miesiecy temu.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DamnIt

Apropos kont rapida to niech mi ktoś wytłumaczy jak Ci kolesie, którzy sprzedają konta po 19,99zł funkcjonują ?

 

Żeby na tym nie stracić to € musiałoby kosztować poniżej 3zł i allegro musiałoby nie brać prowizji co jest nierealne a nie pamietam żeby przez ostatnie 3 lata albo i dłużej € spadło poniżej 3zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DamnIt

Co ty nie powiesz...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Oczywiście, że jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos kont rapida to niech mi ktoś wytłumaczy jak Ci kolesie, którzy sprzedają konta po 19,99zł funkcjonują ?

 

Żeby na tym nie stracić to € musiałoby kosztować poniżej 3zł i allegro musiałoby nie brać prowizji co jest nierealne a nie pamietam żeby przez ostatnie 3 lata albo i dłużej € spadło poniżej 3zł.

Napewno chodzi o €? Bo jeśli chodzi o $ to już dawno spadły poniżej 3 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwe ze z 1 konta korzystają 2 osoby na legalu? kiedyś o tym czytałem czy to funkcjonuje? można by sie zebrać we dwóch i by tanio wyszło :)

Max 3 osoby jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno chodzi o €? Bo jeśli chodzi o $ to już dawno spadły poniżej 3 zł...

ojro ojro ;)

 

http://rapidshare.com/en/premium.html

 

za 1 miech + 8000pkt -> 6.99 € np teraz 3,7085 x 6.99 = 25,922415 czyli 26zł ;]

 

ale kupując na allegro za średnio 24zł zazwyczaj nie masz tych 8000pkt ;) więc wątpię aby zakup kont opierali jedynie o wymianę waluty

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rapidshare to naprawdę zmora dla ludzi bez publicznego IP, zwykle trzeba kombinować z różnymi proxy, żeby w ogóle coś można było ściągnąć, przydałoby się takie konto za free nawet na te 2 dni. :rolleyes:

lepiej sobie kupic i miec 8000 punktow

 

Na Allegro nie widzę kont rapidshare.de, jedynie .com, a tego nie potrzebuję.

na de wogle cos jest wrzucane? sciagam wszystko z .com

 

Jesli sie wykupi konto dostaje sie 8000 punktow , zrobiesz dodatkowe 2000 i masz miesiac za free

 

Taka mala ciekawostka tak to wyglada

 

Hello, ! Your Premium-Account is valid until Tue, 4. Dec 2007. If you want to extend your premium-account, just click on "Extend Account" below. You have collected 9725 Premium-Points so far. To download files with your Premium-Account, you have to know the URL of that file and click on it. For privacy-reasons we do not offer a search-engine (See FAQ). Thus your uploads are safe here and will only be downloaded by the people you give the URL to. In the last 5 days you have downloaded XXXXXX MB.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cmx

Przedłużenie konta aktywnego daje ci 1000 pkt. Jak zrobisz nowe to jest na nim 8000 pkt, ale na koncie z którego je robisz nic nie dostajesz.

Mozliwe ze sie myle :) Tylko zastanawia mnie dlaczego nie ma tych 8000ptk jak sie kupuje konto na allegro?. Tzn ja nie kupowalem na allegro, tylko sam placac karcioszka. Ale z tematu wynika ze zabieraja te 8000ptk. A przeciesz przeslac na inne konto, sie ich nie da niestety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max 3 osoby jednocześnie.

¹ RapidShare reserves the right to close accounts, which are shared with other people.

 

Kwestia tego po czym identyfikuja uzytkownika. Ja kiedys przez jakis czas mialem konto Premium i wspoldzielilem je z 1 znajomym (z innej sieci - inne IP), ale wtedy nie wiedzialem, ze maja taki zapis, wiec sie nie stresowalem. No i konta mi nie zamkneli, ale ryzyko jest, bo w regulaminie taki zapisek widnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by mieli każdego banować kto "rozdaje" konto, to by więcej zapłacili ludziom za banowanie, niż zarobili na kontach. Wiadomo jak rozdasz 10 osobą ryzyko się zwiększą, ale 2 -3 nie powinno być problemu, chyba że się ma wielkiego pecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DamnIt

¹ RapidShare reserves the right to close accounts, which are shared with other people.

 

Kwestia tego po czym identyfikuja uzytkownika. Ja kiedys przez jakis czas mialem konto Premium i wspoldzielilem je z 1 znajomym (z innej sieci - inne IP), ale wtedy nie wiedzialem, ze maja taki zapis, wiec sie nie stresowalem. No i konta mi nie zamkneli, ale ryzyko jest, bo w regulaminie taki zapisek widnieje.

Tak samo jak na allegro, niby userzy muszą miec skończone 18 lat a wiadomo jaka jest rzeczywistość. Jak się nie wychylasz co w przypadku rapida nie jest możliwe bo nie można się wychylić :> to nie masz problemów. Pozatym Nie są wstanie sprawdzićc raczej ile osób korzysta z jednego konta bo przecież mając zmienne IP mam zawsze inne a dodatkowo nikt nie powiedział, że musze ściagać pliki tylko z jednego komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To whom it may concern:

Usunalem jedynie moje dane osobowe, milego czytania

 

 

 

From: RapidShare AG - Support Team [mailto:support@rapidshare.com]

Subject: Re: Question about IP on Premium Account

 

Hello,

 

 

It is not a problem to use an account at several computers or with different

IP addresses – even if they are in different countries.

But it is forbidden to share the account with other persons or to post login

data in forums.

 

 

Best regards,

 

RapidShare AG - Support Team

 

RapidShare AG

Gewerbestrasse 6

CH - 6330 Cham

 

web: http://www.rapidshare.com

email: support@rapidshare.com

tel: +41 41 748 78 80

 

 

schrieb:

 

>

> Hi,

>

> I have a question. I have recently bought an Rapidshare Premium account

> and I have been using it from home. Beside my desktop I also use my

> laptop with wireless connection.

>

> My question is - is there a limit on from how many IP address one

> account can be used on?

>

> My connection is not that fast is it possible for me to use both my LAN

> and wireless network to download stuff simultaneously (logged on both my

> desktop and laptop - 2 different networks)?

>

>

>

> Regards,

Edytowane przez ChubbChubb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...