Skocz do zawartości
tofff89

Wolne miejsca na rapidshare

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tymi limitami 25gb na 5dni przy kontach premium ?? to jest stały limit ? tzn mam 5dni 25gb wykorzystałem z tego dajmy na to 15gb, to czy na kolejne dni dostaje nowe 25gb czy to się jakoś upłynnia i np dziennie dostaje 5gb...

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym pauzowaniem ściąganych plików na RS? Sciągam RSMenagerem i w magiczny sposób ściągjąc ok. 2gb wskoczyło mi 6.. Po prostu zpauzowane, rozpoczęte pliki liczy tak jakbym dalej ściągał?

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj wesolo sobie sciagalem z rapidshare'a rozne roznosci, ale do mojej sieci chyba dolaczyl jakis narwaniec i caly czas blokuje mi IP (jeden publiczny adres routera). Provider odpisal mi ze sa dwie metody:

- korzystanie z licznych sposobow ominiecia tego zabezpieczenia

rapidshare opisanego w internecie

 

- posiadanie wlasnego publicznego adresu ip, w tej chwili cena spadla do

9 zl brutto za miesiac

Tak wiec pozostaje mi zalozenie konta. Dwa krotkie pytania:

 

-jak dziala mechanizm logowania sie, tzn po czym rapidshare rozpoznaje, ze ja mam konto, a inni uzytkownicy ktorzy rowniez polaczeni sa do tej samej stacji bazowej sa beee :D ?

-z jednego konta "moga" korzystac dwie osoby o roznych IP (ja + znajoma z neo) w tym samym momencie? - chodzi o rozbicie kosztow i ciaganie na dwa lacza :wink:

Bede wdzieczny za krotkie, aczkolwiek wyczerpujace odpowiedzie. Na drugie raczej odp jest jasna, ale pierwsze mnie bardzo nurtuje :sad:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kumplem raz się złożyliśmy na konto to było all ok. Obywoje ciągneliśmy pliki w tym samym czasie, trzeba tylko uważać na to zeby limitu (dokladnie nie pamietam ile i na ile) nie przekroczyc.

 

Logowanie raczej polega na ciasteczkach niż IP więc inni raczej nie będą mogli w tym samym czasie kozystac z twojego konta automatycznie gdy ty będziesz sciagal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem dwa dni temu konto na rapidzie. Mam stale IP (ktos u mnie w sieci sciaga z publicznego przydzialu). Od samego poczatku zauwazylem, ze w Logs na stronie RS przeklamuje mi ilosc danych pobranych. Uzyczylem swojego konta znajomej i dzis podliczylem ilosc danych wywietlanych i tego co pisze mi w logs i roznia sie one o AZ 5GB (sciagniete ok 4, na RS pisze ze 9). Uzywamy oboje FlashGeta. Yyyy o co chodzi? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie używaj FlashGeta to po pierwsze a po drugie zmień sobie login i hasło na takie którego nikt nie zna i po problemie... twoje ip nie ma tu znaczenia po prostu podałeś komuś login i hasło i ten ktoś sobie ładnie ciągnie.

 

tak w ogóle to doradzam kupowanie kont rs za 15zł na 30 dni... lepiej dołożyć do 25 czy tam 30zł i mieć pewne konto dla siebie z 8tyś punktów.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle to doradzam kupowanie kont rs za 15zł na 30 dni... lepiej dołożyć do 25 czy tam 30zł i mieć pewne konto dla siebie z 8tyś punktów.

Ja tam wiele razy kupowalem po 18zl. I zawsze bylo ok, a punty mi zbedne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto podalem jednej pewnej osobie. Haslo oczywiscie zmienilem. Jestem jednak ciekawy dlaczego sciagam 4GB a RS liczy mi 9. Czy przez to, ze uzywam FG i czesto przerywam sciaganie? Jezeli nie FG to co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto podalem jednej pewnej osobie. Haslo oczywiscie zmienilem. Jestem jednak ciekawy dlaczego sciagam 4GB a RS liczy mi 9. Czy przez to, ze uzywam FG i czesto przerywam sciaganie? Jezeli nie FG to co?

No bo konto RS nalicza total ile się ściągnęło.

 

Dasz dane 10 osobom, każdy ściągnie po 1GB, ty ściągniesz 0GB, ale naliczone będziesz miał 10. Bo to nie nalicza po 25GB (na 5 dni) na dane IP, tylko na konto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja porownywalem ilosc danych sicagnietych jakie mam na dysku, a sume jaka RS pokazuje mi przy moim IP i analogicznie u kolezanki - ilosc danych faktycznie sciagnietych byla 2 razy mniejsza od ilosci danych sciagnietych przez jej IP w RS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna zmiana na rapidzie dla korzystający usługi "FREE" ... od teraz [dokładniej od 2 dni] nie można dokonywać zmian serwera, taki jaki system proponuje z takiego musisz ściągać ;] -przez co czasem można się spodziewać transferów rzędu 32kB/s przy łączu 768kB

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...