Skocz do zawartości
tofff89

Wolne miejsca na rapidshare

Rekomendowane odpowiedzi

kolejna zmiana na rapidzie dla korzystający usługi "FREE" ... od teraz [dokładniej od 2 dni] nie można dokonywać zmian serwera, taki jaki system proponuje z takiego musisz ściągać ;] -przez co czasem można się spodziewać transferów rzędu 32kB/s przy łączu 768kB

No to ciekawe bo w tym momencie rozpoczalem sciaganie z rapida i serwer moglem sobie wybrac.

 

Z tego co zauwazylem, to od kiedy wprowadzili nowy typ obrazkow (a jakimis kwiatko podobnymi wzroami) gdy wpisze sie nie poprawny kod nie mozna juz cofnac sie i wpisac tego samego ponownie (wiem ze sie dalo bo nieraz tak robilem) tylko trzeba na nowo odczekac ta minute az sie nowy kod zaladuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie w tym momencie możliwość wyboru już została przywrócona, ale przez dwa dni system nie pozwalał na zmianę serwera dla korzystających z free usług (powracało do głównego menu, lub wyświetl się czerwony napis by nie zmieniać źródła) ...pewnie coś testowali.

a sytuacja występowała na moim prywatnym komp, oraz w robocie więc raczej to nie przypadek.

 

tu też o tym pisali ..

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=228924

 

jedni mogli inni nie, pewnie problem leżał na łączach niektórych providerów.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie rapid wkurza bo nigdy nie moge nic pobrac, bo chyba na cala siec jedno ip i caly czas przekroczenie limitu.

Też tak miałem, ale od kiedy wynegocjowałem (tak, tak, takie rzeczy to tylko u nas w kraju nad Wisłą) zewnętrzne ip gratis, jak ręką odjął. Wszystko śmiga.

 

A nowe obrazki są okrrrrrrrrrrrropne. A jeśli pomylicie się parę razy, to nie pozwala wpisywać, tylko każe czekać.

 

Ja tam muszę nie minutę, a dwie czekać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z rapidem ostatnio.. jak chcę ściągnąć na free to pod mozillą ile razy bym nie wpisywał zawsze włącza się na nowo czas i znowu muszę wpisywać kod i tak cały czas.. a jak tylko włączę Internet Download Manager to po wpisaniu włącza się DL i ściągam mozillą.. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w tym momencie też tak masz ?

zmieniasz serwer przed pobieraniem ? o podobnej sytuacji pisałem kilka postów wyżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis typek z jednego forum miał do rozdania konta Premium na RS..Wziąłem dla siebie,skołowałem dla znajomych..Po czym po kilku h zostały zablokowane :blink: Ale szczerze mówiąc spodobało mi sie ze nie trza czekac w kolejeczce i kupiłem sobie swoje własne konto.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zonk od dzisiaj z jednego konta RS można korzystać tylko z jednego nr ip jednocześnie hehehe koniec z multikontami :/ co za wały...

Od wczoraj ;)

 

 

 

Pozatym polecam tego goscia: http://allegro.pl/item387522623_rapidshare...owo_okazja.html

 

 

konto 50GB/48H za 4.99zł, w jedynem czasie tylko jedna osoba korzysta, od wczoraj zassalem juz 35gb ;]

 

 

Po zakupie automat sam ci wysle rapgeta, wiec nie trzeba czekac na reakcje sprzedajacego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm od wczoraj mam cos takiego , ze za kazdym razem jak wchodze na rapida wypisuje mi ze przekroczylem limit i mam poczekac 30 minut i tak caly czas.

 

Czy tez tak macie? Czy moze to kwestia wczorajszego pluginu co go wrzucalem do FF (chociaz nie wiem jak on mialby cos popsuc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też się tak ostatnio dzieje, że pobierzecie np. 2 ok giga danych i blokuje konto? Jak się zaloguję to piszę, że przekroczono limit pobrania 5giga na dzień. Nie wiem o co kaman. Dziele konto z kumplem i czasem jest tak, że on nic nie ściągał, ja ściągnąłem 1,5GB danych i konto na dzień zablokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musialem kupic konto przez allegro , wszystko ladnie pieknie. Udostepnilem troche nazbieralo sie 20 000 punkcikow i jebut konto poszlo. Dostalem nowe ale nigdy wiecej tak nie zrobie,

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rapidshare increased Speedlimit (2.9.2008)

 

Rapidshare Premium:

 

From now on, the trafficlimit is 10gb/day. (up to 50 gb)

 

Rapidshare Free:

 

The speedlimit has been increased to 27 kb/s - 213 kB/s.

 

Super pol dnia mi idzie ~200KB/s, a wieczorem i w nocy okolo 25-48KB/s

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, kupiłem od gościa ze 100% pozytywów (same sprzedaże) 48h konto premium (przez Rapgeta oczywiście) i po 2h (~300 MB) Rapget uznał, że linki są nie dobre i przechodzi w tryb odliczania (linki na pewno dobre, pod przeglądarką działają bez problemu). Ktoś miał taki problem, jakieś pomysły może (poza reklamacją, bo ta już w drodze)? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, kupiłem od gościa ze 100% pozytywów (same sprzedaże) 48h konto premium (przez Rapgeta oczywiście) i po 2h (~300 MB) Rapget uznał, że linki są nie dobre i przechodzi w tryb odliczania (linki na pewno dobre, pod przeglądarką działają bez problemu). Ktoś miał taki problem, jakieś pomysły może (poza reklamacją, bo ta już w drodze)? :mur:

Może kupiłeś od tego samego gościa co ja? Tylko ja zdążyłem ściągnąć 1GB. Troszkę to wkurzające jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to mój piewrwszy post na tym forum, to serdecznie wszystkich witam. :)

 

A teraz do tematu. Czy wam też tak ostatnio rapidshare muli. Wczoraj próbowałem sciagnać cos z rapida i miałem transery ok 50-70kb/s, a czasem i mniej, gdzie kiedyś zawsze mi sciagało z maksymalną przepustowoscia mojego łacza (1mega) czyli 128kb/s, a czasem nawet dobijało do 150kb/s. Do tego jakby tego było mało, to jeszcze sciaganie od czasu do czasu sie zatrzymuje(pokazuje transer 0,0kb/s) i po chwili sie wznawia. Cos ostatnio lipny sie robi ten rapidshare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i transfer ma ''przestoje'', to że pisze np 80kB/s i kilka minut do końca oznacza zazwyczaj że będzie to z 20-30minut :D , potrafi się zatrzymać na jakiś czas i po chwili ruszyć następnie ponownie frez .

konto free jest już praktycznie bezużyteczne, chyba że do małych plików

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba specjalnie tak robią, żeby zachecić do wykupienia konta premium, bo kiedys tak nie było i nawet na koncie free zasuwało aż miło, a mi konto premium i tak nie było potrzebne, bo mam zmienne IP, ale teraz widze, że konto premium sie przydaje. :)

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...